Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради
Звіт
про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про роботу закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти з дошкільними підрозділами у літній
період 2023 року»
1. Найменування органу виконавчої влади, який ініціював та проводив обговорення-відділ освіти Бродівська міська рада Львівської області.
2. Зміст питання або назва проєктуакта, що виносилися на обговорення -Про роботу закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти з дошкільними підрозділами у літній період 2023 року»
3. Інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні
В обговоренні взяли участь :Н.Антоненко, І.Любунь, М.Літвін, Л.Перон, М.Матвійчук,А.Горбаринін, М.Степанчук, М. Карасійчук, Т.Биць, І.Сацків, В.Гуллко, І.Шиманська, О.Шелей.
4. Інформація про пропозиції, оцінки та зауваження, що надійшли за результатами обговорення
У період з 22 травня до 06 червня 2023 рокудо відділу освіти міської ради надійшли пропозиції:
Від батьків дітей Пониковицького ЗДО про невдоволення тимчасовим призупиненням освітнього процесу у даному ЗДО.
Усне звернення від батьків дітей Бродівського ЗДО №8щодо припинення роботи даного ЗДО на 30 календарних днів, а не 42 дні.
5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень, а також про їх не врахування з обов’язковим обґрунтуванням такого рішення
Пропозиція батьків дітей Бродівського ЗДО №8 - врахована.Дане питання погоджено з батьками і Бродівський ЗДО№8 призупиняє роботу у літній період на 30 календарних днів, а не на 42 дні.
У процесі обговорення пропозиції батьків дітей Пониковицького ЗДО наголошено на необхідності проведенні поточного ремонту приміщення ЗДО, ремонту електромережі. Запропоновано здійснювати довіз діток до Бродівського ЗДО №1 та Бродівського ЗДО №8.Пропозиція підтримана батьками діток Пониковицького ЗДО. Погоджено з батьками тимчасове призупинення освітнього процесу у Пониковицькому ЗДО - з 12 червня до 06 серпня 2023 року (включно).
6.Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення
За результатами обговорення виконавчим комітетом Бродівською міською радою Львівської області прийняте рішення від 7червня 2023 року № 157/02-02«Про роботу закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти з дошкільними підрозділами у літній період 2023 року».