Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Загальна інформація

23.03.2023

Відділ містобудування, архітектури  та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Бродівської міської ради надає інформацію щодо порядку оформлення містобудівної документації згідно чинного законодавства, дає відповіді на поширені питання громадян, які звертаються до відділу, веде роз'яснювальну роботу у цьому розділі сайту. 

Начальник відділу містобудування, архітектури та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Бродівської міської ради - головний архітектор Тетяна Василівна Нікіфоряк.

 

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Бродівської міської ради Дмитро Євгенович Лящук.

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше