Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Звіт старости Пониквянського старостинського округу Юрія Володимировича Тація за 2022 рік

Інформування
02.05.2023

У 2022 році робота з 24 лютого розпочалася в умовах військового стану. Відповідно: обмеження бюджетного фінансування, комендантська година, тривоги, відсутність електроенергії та інші непередбачені виклики в роботі.

На початку року – внутрішньо переселені особи. На території округу прибуло понад 240 осіб. На обліку перебувало – 143 особи, допомога внутрішньо-переселеним – для 121 особи.

Переселеним мешканцям було пропоновано житло в с. Пониква, с. Підгір'я, с. Боратин, с. Липина.

Станом на 01.04.2023 року на території округу проживає 4 сім'ї в с. Липина, с. Боратин, с. Підгір'я.

Мешканцям округу постійно надавалися консультації в сфері правової допомоги.

Разом з поселенням переселених мешканців, староста спільно з адміністратором, займалися наданням допомоги: одягом, продуктами, засобами гігієни, іншої допомоги. Велику допомогу старості для переміщених осіб надали з Англії – міста Лондон, Глостер, Пітерборо наші земляки з Львівщини, які живуть і працюють в Англії.

Основна робота була скерована на мобілізацію військових. А саме: вручення повісток, доставка військових.

Придбання одягу та засобів для військових, особливо на початку мобілізації. Одяг, каски, аптечки, бронежилети, розгрузки також нам надали наші земляки з Англії. Допомога військовим на передову- одягом, продуктами, засобами захисту, аптечками, розгрузками була надана мешканцями сіл округу, особливо відчутно допомагали колективи шкіл с. Пониква, с. Підгір'я, с. Боратин. Всім небайдужим складаємо подяку за допомогу!

На окрузі продовжено роботу з благоустрою населених пунктів. Завдяки наявності працівника по благоустрою на території округу (КП «Броди») щоденно виконуються роботи по впорядкуванні, прибиранні територій, тротуарів, впорядкуванні огорожі і зрізки гостроаварійних дерев на території округу. До роботи залучалися мешканці і спільними силами розчищено територію центрального кладовища с. Пониква (вирізка дерев, кущів, прибирання сміття) на території старого цвинтаря та впорядкування нового.

На вивезення твердих побутових відходів в 2022 році по території округу з бюджету міської ради витрачено 95,5 тис. грн.

Коштом міської ради двічі на рік проводилася підсипка щебенем доріг в с. Пониква, с. Боратин, с. Сухота, с. Підгір'я.

Добра співпраця в 2022 році була між старостою та аграрними компаніями ПП «Західний Буг» та ТОВ ВКП «Щедра Нива». Для зручності мешканців відновлено сходи, викладено бруківкою тротуар (25 метрів погонних) до адміністративного приміщення с. Пониква, також прокладено водопровід та облаштовано санвузол в даному приміщенні.

Через відсутність бюджетного фінансування (в зв'язку з військовим станом) роботи в селах округу влаштовувалися з залученням мешканців. Добрим прикладом є співпраця мешканців с. Боратин – мешканці своїми силами і коштом вул. Зелена влаштували 150м. дороги, місто надало грейдер для вирівнювання дороги, яка була зруйнована. Силами ПП «Західний Буг» вимощено щебнем проїжджу частину вул. Залуг с. Боратин, частково вул. Загорби (яка до того була грунтовою).

Ініціативні мешканці розпочали і завершили роботи з відновлення камінного «Хреста Слободи» в с. Пониква (відновили хрест в граніті, провели благоустрій, міська влада відновила освітлення) – вартість робіт була понад 100 тис. грн.

Староста з адміністратором спільно з мешканцями придбали та встановили огорожу (6м.) біля каплички в центрі с. Пониква.

Станом на 01.01.2023р. продовжуються роботи по ремонтународного дому с. Сухота.

В 2022 році проведено ремонт моста на головній дорозі с. Боратин (проведено укріплення обочин, підсипку, встановлено відбійник), а станом на 01.05.2023р. проводиться фарбування відбійників.

Дякуємо:

  • Депутату Маряну Лагоді та Отцю Івану Мартину за благоустрій території в с. Пониква, ремонт народного дому с. Сухота;
  • Депутату Роману Зробку за надання допомоги в забезпеченні водопостачання ФАП с. Пониква;
  • Депутату Михайлу Старику за допомогу робочою силою та матеріалами при монтажі водопостачання адмінбудинку с. Пониква;
  • Секретарю Руслану Шишці за сприяння при виконанні робіт по благоустрою в с. Пониква, с. Підгір'я та іншим депутатам, які мали бажання і мають намір виконати певні роботи, які не вдалося виконати через обставини, що склалися в період військового стану.
  • Дякуємо аграрним компаніям ПП «Західний Буг» та ТОВ ВКП «Щедра Нива» та всім небайдужим мешканцям округу – і запрошуємо до подальшої співпраці!

Слава Україні!

 

Плани на 2023 рік:

  • Ремонт дороги в с. Пониква, с. Підгір'я, с. Переліски;
  • Підсипання щебенем, грейдерування доріг в селах округу;
  • Продовження робіт по ремонту народного домі с. Сухота;
  • Ремонт, фарбування відбійника на мості с. Боратин;
  • Погоджено з аграрними компаніями щодо розширення та влаштування нових елементів дитячого майданчика с. Пониква.

Староста                                   Юрій ТАЦІЙ

Новини на цю ж тему

Звіт про результати публічного громадського обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки»

Проект рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки» .
Інформування
25.05.2023

Звіт старости Станіславчицького старостинського округу Бродівської міської ради про проведену роботу за 2022 рік

Звіт перед жителями округу – це відповідальність та відчуття тісної співпраці мене, як старости, з односельцями.
Інформування
05.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Шнирівськогостаростинського округу за 2022 рік

Через початок повномаштабної війни, нажаль, не все вдалося реалізувати з того, що було заплановано на 2022 рік . Але завдяки підтримці міського голови, виконавчому комітету міської ради і мешканцям округу ми обов’язково реалізуємо все заплановане і необхідне для нашої громади.
Інформування
04.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Смільнівського старостинського округу за 2022 рік

Згідно положення про старосту пройшов громадські обговорення в окрузі, пізніше був затверджений сесією Бродівської міської ради.
Інформування
04.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Лешнівськогостаростинського округу за 2022 рік

Звітую про роботу Лешнівського старостинського округу за 2022рік.
Інформування
03.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Комарівського старостинського округу за 2022 рік

Керуючись Конституцією та Законами України ,розпорядженням міського голови Положенням про старосту звітую про роботу Комарівськогостаростинського округу за 2022 рік.
Інформування
03.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониковицького старостинського округу за 2022 рік

Відтак робота старостинського округу проводиться відкрито, в інтересах громади. Забезпечується в межах повноважень та фінансової можливості старостинського округу вирішенням питань жителів, пошук методів і підходів до розв'язання назрілих, гострих, життєвих питань.
Інформування
02.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Язлівчицькогостаростинського округу за 2022 рік

У зв’язку із безпековою ситуацією на території України у 2022 році було здійснено поточний ремонт найпростішого укриття в підвальному приміщенні КУ «Народний дім с.Берлин».
Інформування
02.05.2023

ГРАФІК заслуховування звітів старост перед жителями старостинських округів

Старости звітуватимуть в округах
Анонс події
02.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про заслуховування звіту старости перед жителями Гаївського старостинського округу

О 10 годині 08 травня 2023 року в приміщенні Гаї-Дітковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Бродівської міської ради Львівської області за адресою вулиця Центральна, будинок 66, село Гаї-Дітковецькі
Інформування
01.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про заслуховування звіту старости перед жителями Суховільського старостинського округу

О 15 годині 08 травня 2023 року в приміщенні народний дім села Суховоля за адресою вулиця Долинка, будинок 20, село Суховоля Золочівського району Львівської області відбудеться відкрита зустріч старости Суховільського старостинського округу Добрянської Тані Йосипівни з жителями старостинського округ
Інформування
01.05.2023

Звіт начальника відділення поліції №1 Золочівського РВ ГУНП у Львівській області перед населенням

Про безпекову ситуацію у громаді, роботу зі зверненнями та протидію шахрайству читайте у матеріалі.
Новина
09.02.2023
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше