Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Інформаційне повідомлення про проведення консультацій з громадськістю

Інформування
01.05.2023

Найменування органу, який проводить обговорення- Бродівська міська рада Львівської області

Назва проекту акта, винесеного на обговорення – проект рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Порядку проведення консультацій з громадськістю та заінтересованими сторонами у Бродівській міській територіальній громаді»

Варіанти вирішення питання:

Варіант 1 Залишити все без змін.

Варіант 2. Прийняття рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Порядку проведення консультацій з громадськістю та заінтересованими сторонами у Бродівській міській територіальній громаді»

Адреса (гіпертекстове посилання) опублікованого тексту проекту акта - https://mrbrody.dosvit.org.ua/documents/clh52h62v4e740914i22ozgqy

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення – мешканці Бродівської міської територіальної громади.

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін - визначення форм проведення у Бродівській міській територіальній громаді консультацій з громадськістю та заінтересованими сторонами, а також порядку участі членів територіальної громади у формуванні та реалізації політики, віднесеної законодавством України до повноважень Бродівської міської ради, її виконавчих органів.

Відомості про місце і час проведення публічних заходів, порядок обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників – Консультації з громадськістю проводяться у формі публічного громадського обговорення. Засідання за круглим столом щодо обговорення поданих зауважень та пропозицій відбудеться 15 травня 2023 року о 15 годині за адресоюплоща Ринок, будинок 20, місто Броди, Золочівський район, Львівська область. Реєстрація учасників та представників засобів масової інформації розпочинається о 14 год. 30 хв. за вказаною адресою.

Порядок участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін – Учасники можуть висловлювати свої зауваження і пропозиції у письмові чи усній формі із зазначенням прізвища, імені та адреси особи, яка їх подає. Зауваження та пропозиції реєструються відповідальною особою у день їх надходження і розглядатимуться у день проведення засідання за круглим столом. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Поштова та електронна адреси, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень - зауваження та пропозиції подаються до 11 години 15 травня 2023 року на поштову адресу Бродівської міської ради Львівської області: м. Броди, площа Ринок, будинок 20, та електронну адресу:mrbrody@ukr.net.Зауваження та пропозиції також можливо подати під час засідання за круглим столом.

Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення надаються за телефоном +380501805745 та за адресоюплоща Ринок, будинок 1, місто Броди, Золочівський район, Львівська область.

Відповідальна особа – начальник відділу правового забезпечення та виявлення корупції апарату виконавчого комітету міської ради Повшак Марія Петрівна.

Результати обговорення будуть викладені у письмовому звіті про результати громадського обговорення та оприлюднені на сайті Бродівської міської ради в розділі https://mrbrody.dosvit.org.ua/news.

 

Новини на цю ж тему

Громадські слухання щодо містобудівної документації

Внесення змін в містобудівну документацію Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови на території Бродівської міської ради в районі вулиць Набережна-автодорога Київ-Чоп
Громадські слухання
30.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення консультацій з громадськістю

Про реорганізацію Комарівського закладу дошкільної освіти Бродівської міської ради Львівської області шляхом приєднання до Комарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бродівської міської ради Львівської області
Громадські слухання
25.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення консультацій з громадськістю

Про ліквідацію Суходільської філії Бродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бродівської міської ради Львівської області.
Громадські слухання
25.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення консультацій з громадськістю

Про припинення шляхом ліквідації Бовдурівської початкової школи Бродівської міської ради Львівської області
Громадські слухання
25.05.2023

Звіт про результати публічного громадського обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки»

Проект рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки» .
Інформування
25.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення консультацій з громадськістю

«Про роботу закладів дошкільної освітита дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освітиз дошкільними підрозділами у літній період 2023 року».
Громадські слухання
22.05.2023

Оголошення про громадські слухання "Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки"

Громадські слухання відбудуться 12 травня 2023 року о 15 годині за адресою вул. Стуса Василя, будинок 20, місто Броди, Золочівський район, Львівська область (актова зала відділу освіти).
Інформування
27.04.2023
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше