Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Відтепер на Львівщині діє інтерактивний сервіс “Львівщина, дружня до родин” з картою та каталогом по

24.06.2024

“Львівщина, дружня до родин” (https://childfriendly.lviv.ua/services/moms-city ) - це розширений інформаційний інтерактивний каталог та карта закладів, установ та організацій, які постійно надають послуги пов'язані із вагітністю, народженням та раннім доглядом за дітьми, а також соціальних послуг для ВПО, різних видів допомоги і послуг у кризових ситуаціях, допомоги сім’ям військових, а також інформація про заклади, які можна відвідувати із відповідною зручністю із дітьми у громадах Львівщини та онлайн. До каталогу увійшло 820 закладів, установ, проектів у 19 категоріях та ще 100 закладів харчування, пристосованих для потреб сімей із дітьми. 

 

Команда ГО “Батьки в дії” в першу чергу ставила за мету розширити соціальні, інтеграційні та економічні можливостей жінок із дітьми, адже зараз багато родин зіткнулися з ситуацією, коли дітей виховує хтось один із батьків. Тому дуже важливо, аби у громадах створювалися можливості для поєднання економічної діяльності, відпочинку чи навчання та необхідності догляду за дітьми. Таким чином, цей проєкт дозволяє ознайомитися, отримати допомогу та знайти нові можливості для родин із дітьми, об’єднавши більше 900 закладів на одному ресурсі. Вся інформація  погрупована для швидшого та більш цільового пошуку, а для зручності усі локації нанесено на карту. Також на ресурсі зазначені організації, які надають послуги он-лайн. 

 

Проєкт реалізовується у 2024 році завдяки підтримці Уряду Королівства Нідерландів в рамках проекту «Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення», що впроваджується Українським Жіночим Фондом у рамках реалізації Львівського регіонального плану дій для виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше