Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення консультацій з громадськістю

Громадські слухання
25.05.2023

Найменування органу, який ініціює та проводить обговорення- відділ освіти Бродівської міської ради Львівської області.

Назва проекту акта, винесеного на обговорення – проект рішення Бродівськоїміської ради «Про реорганізацію Комарівського закладу дошкільної освіти Бродівської міської ради Львівської області шляхом приєднання до Комарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бродівської міської ради Львівської області

Відомості про строк, місце, дату, час і порядок проведення заходів з обговорення, реєстрації учасників – Консультації з громадськістю проводяться з 26 травня до 12 червня 2023 рокуу формі публічного громадського обговорення. 

Громадські слухання відбудуться 12 червня 2023 року о 15 годині за адресою: с. Комарівка, Золочівський район, Львівська область (приміщення Комарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ст.Бродівської міської  ради Львівської області). Реєстрація учасників та представників засобів масової інформації розпочинається о 14 год. 45 хв. за вказаною адресою.

 

Зауваження та пропозиції можна подати в усній та письмовій формах:

до 17 години 11 червня  2023 року  на поштову адресу відділу освіти Бродівської міської ради Львівської області: вулиця СтусаВасиля,будинок 22,місто Броди,Золочівський район, Львівська область, 80600 або на електронну адресувідділу освіти Бродівської міської ради Львівської області: osvbrody@ukr.net;

12 червня 2023 року під час проведення громадських слухань.

Пропозиції та зауваження повинні містити:

- прізвище, ім’я, по батькові, відомості про зареєстроване місце проживання на території Бродівської міської територіальної громади;

- зміст зауважень та/або пропозицій, які висловлюються;

- пояснення підстав внесення зауваження та/або пропозицій.

Анонімні пропозиції та зауваження, а також зауваження і пропозиції, які не відповідають вказаним вище вимогам, не реєструються і не розглядаються.

Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення, а також організації його проведення надаються головним спеціалістом – юристом відділу освіти Бродівської міської ради Львівської області за телефоном +380663519622 та за адресоювул. СтусаВасиля, будинок22, місто Броди, Золочівський район, Львівська область.

Відповідальна за проведення обговорення - начальник відділу освіти Бродівської міської ради Львівської області Антоненко Наталія Володимирівна.

Новини на цю ж тему

Громадські слухання щодо містобудівної документації

Внесення змін в містобудівну документацію Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови на території Бродівської міської ради в районі вулиць Набережна-автодорога Київ-Чоп
Громадські слухання
30.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення консультацій з громадськістю

Про ліквідацію Суходільської філії Бродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бродівської міської ради Львівської області.
Громадські слухання
25.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення консультацій з громадськістю

Про припинення шляхом ліквідації Бовдурівської початкової школи Бродівської міської ради Львівської області
Громадські слухання
25.05.2023

Звіт про результати публічного громадського обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки»

Проект рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки» .
Інформування
25.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення консультацій з громадськістю

«Про роботу закладів дошкільної освітита дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освітиз дошкільними підрозділами у літній період 2023 року».
Громадські слухання
22.05.2023

Інформаційне повідомлення про проведення консультацій з громадськістю

Зауваження та пропозиції подаються до 11 години 15 травня 2023 року на поштову адресу Бродівської міської ради Львівської області: м. Броди, площа Ринок, будинок 20, та електронну адресу:mrbrody@ukr.net.Зауваження та пропозиції також можливо подати під час засідання за круглим столом.
Інформування
01.05.2023

Оголошення про громадські слухання "Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки"

Громадські слухання відбудуться 12 травня 2023 року о 15 годині за адресою вул. Стуса Василя, будинок 20, місто Броди, Золочівський район, Львівська область (актова зала відділу освіти).
Інформування
27.04.2023
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше