Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Лешнівськогостаростинського округу за 2022 рік

Інформування
03.05.2023

 

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ

старости Лешнівськогостаростинського округу

за 2022 рік

Керуючись Конституцією  та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, регламентом Бродівської міської ради та «Положенням про старост старостинських округів, утворених на території Бродівської  міської територіальної громади» , та іншими нормативно-правовими актами  та положеннями про старосту старостинського округу.

Беру участь в засіданнях виконавчого комітету Бродівської міської ради. Виконую доручення Бродівської ради, її виконавчого комітету і міського голови.

Сприяю жителям нашого старостинського округу у підготовці документів, що подаються до органів місцевого самоврядування та місцевих органів влади. Проводжу прийом громадян щоденно протягом робочого дня і поза робочим часом (при потребі).

  Звітую про роботу Лешнівського старостинського округу за 2022рік.

Освіта

На території Лешнівського старостинського округу функціонує  три  заклади освіти:

- Лешнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ;

- Пісківський заклад загальної середньої І ступеня;

- Лешнівський  заклад дошкільної освіти.

У Лешнівському  ЗЗСО  у 2022/2023 навчальному році навчається 206 здобувачів освіти, працює 27 педагогічних працівників. До школи довозиться 68 учнів шкільним автобусом. У 2022 році отримали новий шкільний автобус, взамін вилученого для ЗСУ.

У ЗЗСО  для дітей з особливими освітніми потребами організоване інклюзивне навчання (2 інклюзив них класи).

У Пісківському  ЗЗСО у 2022/2023 навчальному році навчається 25 здобувачів освіти, працює 3 педагогічних працівники. До школи довозиться 8 учнів шкільним автобусом Лешнівського ЗЗСО.

У Лешнівському ЗДО функціонує чотири групи , у яких навчається і виховується  60  дітей. Працює 11  педагогічних працівників.

У зв’язку із трансформацією освітньої сфери для забезпечення нової якості освіти на всіх рівнях:

Лешнівський  заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з 01 вересня 2027 року буде перепрофільовано (змінено тип)  у Лешнівську гімназію;

Пісківський заклад загальної середньої освіти  І ступеня  буде перейменовано  у Пісківську початкову школу.

ЗЗСО

          Видатки на освіту

освітня субвенція

місцевий бюджет

ЛешнівськийЗЗСО

4518464,76

2044779,19

Пісківський ЗЗСО

714309,5

357578,15

 

Медицина

На території старостинського округу функціонують амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Лешнів та фельдшерсько-акушерські пункти в селах Гримайлівка, Королівка та Піски.

Заробітна плата працівників, препарати та засоби для надання медичної допомоги фінансуються за рахунок коштів Національної служби здоров’я України.

З міського бюджету у 2022 році витрачено118609,15грн на оплату енергоносіїв.

В амбулаторії за кошти благодійників проведено внутрішній ремонт приміщень.

 

Культура

На території Лешнівського старостинського округу здійснюють свою діяльність народні доми у с.Лешнів, с.Грималівка, с.Піски, с.Королівка, працюють бібліотеки-філії у с.Лешнів та с.Грималівка. У 2022 році для утримання закладів культури було використано з міського бюджету 686,5тис грн, що включає в себе оплату заробітної плати працівників та витрати на комунальні послуги. Працівники культури та аматори сцени постійні учасники культурно-масових заходів нашої громади, серед яких свято «Коляди і пампуха», відзначення Великодніх свят; День Конституції, День Незалежності України, День захисників і захисниць, заходів із вшанування пам’яті загиблих новітніх Героїв та інші.

На території старостинського округу відбувались благодійні акції та майстер-класи на підтримку Збройних сил України.

 

Налагоджена взаємодія з установами та посадовими особами, які надають соціальні послуги та соціальні допомоги.

Так, в старостинському окрузі працює 2 соціальних робітники Бродівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які обслуговують 20 осіб похилого віку. За 2022 рік надано 1351  соціальну послугу.

Відділом соціального захисту населення надані допомоги мешканцям старостинського округу, в тому числі:

 • одноразову адресну допомогу 3 особам з інвалідністю загального захворювання, що не можуть самостійно пересуватись (лежачим) на загальну суму 2250 грн.;
 • компенсацію двом фізичним особам, які надають соціальні послуги (Постанова Кабінету міністрів України від 23.09.2020 №859) у на суму 40393,33 грн.;
 • одноразову матеріальну допомогу демобілізованим,  звільненим в запас учасникам АТО(ООС) та родинам загиблих під час проведення АТО(ООС) для вирішення соціально-побутових потреб – 2 осіб на суму 4000 грн.;
 • 50% пільг на відшкодування вартості житлово-комунальних послуг для членів родин загиблих в АТО на суму 1657,21грн;
 • пільги 3 громадянам за послуги зв’язку на суму 1908 грн;
 • матеріальну допомогу 2учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілим, евакуйованим і переселеним на загальну суму 1750 грн.;
 • одноразову адресну допомогу учаснику бойових дій війни в Афганістані,  ветерану України на суму 2500 грн.;
 • одноразову матеріальну допомогу  4 мешканцям округу, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, на загальну суму 21000грн;
 • адресну матеріальну  допомогу на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого – 2особамна суму6000 грн.;
 • 10894 грн. витрачено на поховання трьох  учасників бойових дій.

На території старостинського округу проживає 4сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. 

На запит служби у справах дітей Бродівської міської ради надавалась письмова інформація та здійснювалися обстеження умов проживання (7 перевірок впродовж року), проводилися роз’яснювальні бесіди  з батьками у сім’ях, де виник спір щодо визначення місця проживання дітей;  взято участь при розгляді справи про доцільність позбавлення батьківських прав батьків відносно дітей; при розв’язанні спору щодо участі одного з батьків у вихованні дітей.

Планується продовжити роботу щодо захисту прав та інтересів дітей і у 2023 році.

На території старостинського округу працює адміністратор віддаленого робочого місця Центру надання адміністративних послуг Бродівської міської ради, яким у 2022 році прийнято 386 заяв від мешканців громади, що звернулися за послугами соціального характеру та надано 478 послуг щодо реєстрації місця проживання, з них видано витягів з реєстру територіальної громади -139.

Цивільний захист населення.

В с.Лешнів і с.Піски встановлені системи автоматичного оповіщення населення про небезпеку. Виділено коштів 44904 грн.

 

 1. Проводилися роботи  щодо  приписки  громадян до  призовної  дільниці Золочівського  РТЦК  та СП та проведення  звіряння  облікових даних карток Первинного  обліку шляхом подвірного обходу, прийом первинний  військовий облік прибулих  у  старостинський округ громадян та постійна  взаємодія з  першим відділом Золочівського  РТЦК  та СП в питаннях  військового  обліку та призову громадян по мобілізації;2.Проводилися  організаційні  роботи  по  створенню  Добровольчого  формування   міської територіальної громади у кожному населеному пункті  старостинського  округу;
 2. З початком повномасштабної агресії росії проти України 24 лютого 2022  року  проведення  оповіщення, доставки громадян  до  пункту збору  Бродівської  міської  ради;
 3. Організація робіт по  фортифікаційному обладнанню  територій  населених пунктів старостинського округу: зведення блок-постів, завалів на лісних дорогах та інших  робіт, організація  та забезпечення  громадян, які  здійснювали  чергування  на блок-постах гарячою їжею та водою, а також  здійснення  решти  питань  для забезпечення  життєдіяльності  громади;
 4. Організація  роботи  по  прийому внутрішньо-переселених осіб з  інших регіонів України,  організація їх життєдіяльності,  надання  їм  всебічної  допомоги;
 5. Організація  волонтерського  руху на території  округу;

7.Організація поховання загиблих Героїв та  надання  всебічної  допомоги  пораненим  воїнам та їхнім  сім’ям.

 

Щодо ремонту доріг

Проведено поточний ремот (грейдерування) доріг на загальну суму 57945грн, в тому числі:

Назва сіл

м.кв.

Сума, грн

Лешнів

16690

37940,34

Лісове

1200

2727,886

Королівка

7600

17276,61

 В селі Піски проведено   ремонт дороги з асфальтним покриттямза кошти Бродівської міської ради в сумі 500тис. гривень та департаменту автомобільних доріг в сумі 500тис. гривень.

На поточні ремонти доріг у 2023 році планується витратити 300 тис. грн.. коштів місцевого бюджету.

Щодо вуличного освітлення

В селі Королівка проведено вуличне освітлення по вул. Топольна та вул.Молодіжна протяжністю -1500м/п., та в селі Піски по вул.Окружна та вул.Зелена протяжністю-700м/п.

В селі Лешнів встановлено додаткові ліхтарі вуличного освітлення.

В населених пунктах, де присутнє вуличне освітлення встановлено обладнання для автоматичного передавання показників лічильника, постійно проводилася  заміна лампочок вуличного освітлення.

 

Благоустрій

В старостинському окрузі з травня до жовтня 2022 року працював робітник із благоустрою. На його роботу з міського бюджету виділено 88782грн., в тому числі 4200 грн. на матеріали.

Крім цього, у 2022 році КП «Броди» надано послуги з вивезення 339,9 м3 ТПВ. З міського бюджету за послугу оплачено 81197 грн.

Згідно закону про декомунізацію в с.Грималівка відбулися зміни в назві вулиці, з вул. Колгоспна на вул. Теодора Варави уродженця с.Грималівка, воїна УПА, політичного в’язня, репресованого, який боровся за вільну та незалежну Україну.

 

Благодійною організацією «Центр волонтерства та захисту» надано благодійну допомогу у вигляді корму для коней, яку було розподілено поміж власниками коней.

 

До дня Святого Миколая, агрофірмами «Лугове» та «Агро Фонд» а також районною радою було придбано подарунки для вихованців закладу дошкільної освіти та учнів початкових класів.

 

Висловлюю щиру вдячність голові Бродівської міської ради Анатолію Андрійовичу Белею, виконавчому комітету та всім керівникам структурних підрозділів міської ради, волонтерам, хто в час великих випробувань, в час війни долучався до допомогу збройним силам, внутрішньо переміщеним особам та нашій громаді.

 

Староста Лешнівського

старостинського округу                                                       В. Білик

Новини на цю ж тему

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Шнирівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 29 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Шнирівського старостинського округу Зварич Оксани Романівни з жителями старостинського округу
Інформування
22.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Язлівчицького старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 29 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Язлівицького старостинського округу Заяць Мирослави Богданівни з жителями старостинського округу
Інформування
22.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Станіславчицького старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 28 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Ясінського Володимира Володимировича з жителями старостинського округу
Інформування
21.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониквянського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 27 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Пониквянського старостинського округу Тація Юрія Володимировича з жителями старостинського округу
Інформування
20.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониковицького старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 27 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Пониковицького старостинського округу Галицького Йосипа Віталійовича з жителями старостинського округу
Інформування
20.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Лешнівського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 26 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Білика Василя Юліяновича з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Смільнівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 28 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Смільнівського старостинського округу Римара Олександра Євгеновича з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Комарівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 26 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Музички Оксани Євгенівни з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Суховільського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 25 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Суховільського старостинського округу Добрянської Тані Йосипівни з жителями старостинського округу
Інформування
18.03.2024

ГРАФІК заслуховування звітів старост перед жителями старостинських округів

Старости звітуватимуть з 25 по 29 березня.
Анонс події
18.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Гаївського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 25 березня 2023 року відбудеться відкрита зустріч старости Гаївського старостинського округу Пушки Віри Євгенівни з жителями старостинського округу
Інформування
18.03.2024

Звіт про роботу дільничних офіцерів поліції, які обслуговують Бродівську ТГ

У разі виникнення будь-яких питань, щодо роботи дільничних офіцерів поліції, Ви можете звернутись до керівництва відділення поліції №1 Золочівського РВП ГУНП у Львівській області за адресою м. Броди Майдан Свободи 10.
Інформування
31.01.2024

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках

1. Найменування органу виконавчої влади, який ініціював та проводив обговорення - виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області.
Громадські слухання
27.10.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування

Найменування органу виконавчої влади, який ініціював та проводив обговорення - виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області.
Громадські слухання
27.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
Громадські слухання
26.10.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення тарифів на послуги КП «Бродиводоканал» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»

«Про встановлення тарифів на послуги КП «Бродиводоканал» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»
Громадські слухання
19.10.2023

До відома мешканців Лешнівського старостинського округу

Агрофірма «Галич Лан» встановила автоматичну охорону (електропастух)
Інформування
27.07.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області

«Про реорганізацію Комарівського закладу дошкільної освіти Бродівської міської ради Львівської області шляхом приєднання до Комарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бродівської міської ради Львівської області»
Інформування
28.06.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області

«Про припинення шляхом ліквідації Бовдурівської початкової школи Бродівської міської ради Львівської області»
Інформування
28.06.2023

ТзОВ "Волинь Агро" повідомляє про обробіток посівів сої

До уваги мешканців с. Лешнів
Інформування
21.06.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради

«Про роботу закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти з дошкільними підрозділами у літній період 2023 року»
Інформування
09.06.2023

ТзОВ "Волинь Агро" інформує про заплановані роботи з обробітку посівів

Оприскування буде проводитись на полях біля села Лешнів
Інформування
08.06.2023

Звіт про результати публічного громадського обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки»

Проект рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки» .
Інформування
25.05.2023

Звіт старости Станіславчицького старостинського округу Бродівської міської ради про проведену роботу за 2022 рік

Звіт перед жителями округу – це відповідальність та відчуття тісної співпраці мене, як старости, з односельцями.
Інформування
05.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Шнирівськогостаростинського округу за 2022 рік

Через початок повномаштабної війни, нажаль, не все вдалося реалізувати з того, що було заплановано на 2022 рік . Але завдяки підтримці міського голови, виконавчому комітету міської ради і мешканцям округу ми обов’язково реалізуємо все заплановане і необхідне для нашої громади.
Інформування
04.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Смільнівського старостинського округу за 2022 рік

Згідно положення про старосту пройшов громадські обговорення в окрузі, пізніше був затверджений сесією Бродівської міської ради.
Інформування
04.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Комарівського старостинського округу за 2022 рік

Керуючись Конституцією та Законами України ,розпорядженням міського голови Положенням про старосту звітую про роботу Комарівськогостаростинського округу за 2022 рік.
Інформування
03.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониковицького старостинського округу за 2022 рік

Відтак робота старостинського округу проводиться відкрито, в інтересах громади. Забезпечується в межах повноважень та фінансової можливості старостинського округу вирішенням питань жителів, пошук методів і підходів до розв'язання назрілих, гострих, життєвих питань.
Інформування
02.05.2023

Звіт старости Пониквянського старостинського округу Юрія Володимировича Тація за 2022 рік

На території округу прибуло понад 240 осіб. На обліку перебувало – 143 особи, допомога внутрішньо-переселеним – для 121 особи.
Інформування
02.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Язлівчицькогостаростинського округу за 2022 рік

У зв’язку із безпековою ситуацією на території України у 2022 році було здійснено поточний ремонт найпростішого укриття в підвальному приміщенні КУ «Народний дім с.Берлин».
Інформування
02.05.2023

ГРАФІК заслуховування звітів старост перед жителями старостинських округів

Старости звітуватимуть в округах
Анонс події
02.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про заслуховування звіту старости перед жителями Гаївського старостинського округу

О 10 годині 08 травня 2023 року в приміщенні Гаї-Дітковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Бродівської міської ради Львівської області за адресою вулиця Центральна, будинок 66, село Гаї-Дітковецькі
Інформування
01.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про заслуховування звіту старости перед жителями Суховільського старостинського округу

О 15 годині 08 травня 2023 року в приміщенні народний дім села Суховоля за адресою вулиця Долинка, будинок 20, село Суховоля Золочівського району Львівської області відбудеться відкрита зустріч старости Суховільського старостинського округу Добрянської Тані Йосипівни з жителями старостинського округ
Інформування
01.05.2023

Звіт начальника відділення поліції №1 Золочівського РВ ГУНП у Львівській області перед населенням

Про безпекову ситуацію у громаді, роботу зі зверненнями та протидію шахрайству читайте у матеріалі.
Новина
09.02.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше