Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Шнирівського старостинського округу за 2023 рік

Інформування
22.03.2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про заслуховування звіту старости

перед жителями Шнирівського старостинського округу

На виконання пункту 6 статті 541 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктів 5.1 – 5.6 Положення про старост старостинських округів, утворених на території Бродівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Бродівської міської ради Львівської області від 26 жовтня 2021 року № 478,

о 15 годині 29 березня 2024 року в приміщенні народного дому села Шнирів  за адресою вулиця Шкільна, будинок 27, село Шнирів Золочівського району Львівської області відбудеться відкрита зустріч старости Шнирівського старостинського округу Зварич Оксани Романівни з жителями старостинського округу, на якій заслуховуватиметься звіт старости за         2023 рік.

Під час зустрічі жителі старостинського округу мають можливість поставити запитання, висловити зауваження та внести пропозиції.

 

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ

старости Шнирівського старостинського округу

за 2023 рік

 

Я, Зварич Оксана Романівна, як староста Шнирівського старостинського округу Бродівської міської ради  та член виконавчого комітету Бродівської міської ради  протягом 2023 року брала участь у засіданнях виконавчого комітету міської ради та пленарних засіданнях сесій. Відповідно до частини 6 статті 54-1Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21 травня 1997року №280/97-ВР встановлено,що при здійсненні наданих повноважень староста є відповідальним і підзвітним міській раді. Відповідно до даного закону виконую доручення міської ради, зокрема міського голови і виконавчого комітету міської ради. Про виконання доручень і завдань інформую міську раду і особисто голову міської ради.

 Саме перше хочу подякувати нашим захисникам і захисницям які оберігають наш спокій і віддають життя за нас, нашу свободу і незалежність.

 Ніколи не забуваймо завдяки кому ми маємо можливість жити  і працювати  у своїх домівках.

На превеликий жаль у 2023 році  сумна звістка не оминула і  наш старостинський округ.

На війні загинув житель с.Білявці Варава Сергій Володимирович. 

Вічна пам'ять Сергію  і  всім  Героям, які віддали своє життя за Україну.

 Дякую усім хто долучився і допоміг в організації похорону загиблого воїна, особливо керівництву і учням Білявецької школи. А також священнослужителям, які прийняли участь у похованні.

Повномаштабне вторгнення росії в Україну змінило наше життя, наші плани  і роботу. Попри всі складнощі, негаразди, сигнали повітряних тривог завдяки підтримки міського голови, виконавчого комітету, депутатського корпусу  і мешканців округу  я  старалася виконувати свої обов’язки на благо округу і громади.

 На території Шнирівського старостинського округу функціонують комунальні установи, які утримуються за рахунок Бродівської міської територіальної громади. 

 

Освіта

На території Шнирівського  старостинського округу функціонує  два  заклади  освіти:

-Шнирівська  гімназія імені Петра Федуна («Полтава») ;

-Білявецький заклад загальної середньої І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом.

У Шнирівській  гімназії у 2023/2024 навчальному році навчається 68 здобувачів  освіти,  працює19 педагогічних працівників.

У Білявецькому  ЗЗСО у 2023/2024 навчальному році навчається 70 здобувачів освіти, навчається та виховується  33дошкільняти у двох групах. Працює 20 педагогічних працівників.

З метою реалізації державних гарантій, передбачених статтею 56 Закону України «Про освіту», на території старостинського округу забезпечується підвезення здобувачів освіти та педагогічних працівників.

До Шнирівської гімназії довозиться 28 учнів  шкільним автобусом, до Білявецького ЗЗСО довозиться 16 здобувачів освіти шкільним автобусом.

Бродівською міською радою та відділом освіти створюються умови для забезпечення прав і можливостей осіб з особливими освітніми потребами для здобуття ними освіти на всіх рівнях освіти з урахуванням їхніх індивідуальних потреб, можливостей, здібностей та інтересів.

У ЗЗСО  для дітей з особливими освітніми потребами організоване інклюзивне навчання (3 інклюзивних  класи у Шнирівській гімназії та 1 інклюзивний клас у Білявецькому ЗЗСО).

У зв’язку із трансформацією освітньої сфери для забезпечення нової якості освіти на всіх рівнях:

 Білявецький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом  з 01 вересня 2024 року буде перейменовано у Білявецьку гімназію з дошкільним підрозділом.

ЗЗСО

          Видатки на освіту

освітня субвенція

місцевий бюджет

спеціальний фонд

Шнирівська гімназія

3440941,01

3258019,58

 

Білявецький ЗЗСО

2690241,25

3672427,47

79532,78

Для  організації освітнього простору Нової  української школи  спрямовано:

Шнирівська гімназія -15817,00 грн., в тому числі співфінансування з місцевого бюджету -320,00 грн;

Білявецький ЗЗСО -15834,00 грн., в тому числі спів фінансування з місцевого бюджету-1190,00 грн.

Для оновлення матеріально-технічної бази за рахунок  місцевого бюджету профінансовано :

- матеріали для ремонту системи водопостачання  для Білявецького ЗЗСОна суму – 24 760,00 грн;

- капітальний ремонт димових труб котельні Білявецького ЗЗСО на суму – 79 532,78 грн.

 

Медицина

На території старостинського округу функціонують 3 фельдшерсько-акушерські пункти в селах Білявці, Клекотів, Шнирів.

Заробітна плата працівників, препарати та засоби для надання медичної допомоги фінансуються за рахунок коштів Національної служби здоров’я України.

З міського бюджету у 2023 році витрачено 16101,62грн на оплату енергоносіїв.

 

   Культура

На території Шнирівського старостинського округу здійснюють свою діяльність народні доми у с.Шнирів, с.Клекотів, с.Білявці, с.Бовдури, працюють бібліотеки-філії у с. Шнирів та с. Білявці. У 2023 році для утримання закладів культури було використано з міського бюджету 633,7тис грн, що включає в себе оплату заробітної плати працівників та витрати на комунальні послуги. Працівники культури та аматори сцени постійні учасники культурно-масових заходів нашої громади, серед яких свято відзначення новорічно-різдвяних свят, відзначення Великодніх свят; День Конституції, День Незалежності України, День захисників і захисниць, заходів із вшанування пам’яті загиблих новітніх Героїв та інші. На території старостинського округу відбувались благодійні акції та майстер-класи.

На підтримку Збройних сил України у с.Бовдури зібрано 17500грн.

 

Соціальний захист

Налагоджена взаємодія з установами та посадовими особами, які надають соціальні послуги та соціальні допомоги.

Так, в старостинському окрузі працює 2 соціальних робітники Бродівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які обслуговують 22 осіб похилого віку. За 2023 рік надано 4755 соціальних послуг.

 

Відділом соціального захисту населення надані допомоги мешканцям старостинського округу, в тому числі:

одноразову допомогу 1 особі з інвалідністю по зору І та ІІ групи на суму 750 грн.;

одноразову адресну допомогу 4 особам з інвалідністю загального захворювання, що не можуть самостійно пересуватись (лежачим) на загальну суму 3000 грн.;

компенсацію одній фізичній особі, яка надає соціальні послуги (Постанова Кабінету міністрів України від 23.09.2020 №859) у розмірі 42591,92 грн.;

одноразову матеріальну допомогу  18 мешканцям округу, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, на загальну суму 61000 грн.;

адресну матеріальну  допомогу на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого – 3 особам на суму 9000 грн.;

Надання одноразової допомоги на лікування демобілізованим,звільненим в запас учасникам АТО ( ООС) 3 особам на суму 35000грн.

На фінансування витрат з поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій та інваліді війни 2 особам на суму 11960грн.

 На надання одноразової допомоги призваним на військову службу виділено- 3 собам на суму 15000грн.

 

Опіка і піклування

1.На запити служби у справах дітей видано довідки про зареєстроване місце проживання та довідки про склад сім’ї дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, а також іншу інформацію на запит служби у справах дітей з метою укомплектації особових справ дітей та для вирішення справи щодо придбання у 2023 році житла для осіб з числа дітей, позбавленого батьківського піклування, Горкуші П.В. та Горкуші В.В.. На території старостинського округу зареєстровано 2 дітей, позбавлених батьківського піклування (Панасюк В., Горкуша Н.) та 5 осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування (родина Горкуші).

  1. Спільно з працівником служби у справах дітей складено акт опису майна дитини, позбавленої батьківського піклування, Панасюк В.С.

3.Своєчасно надавалась інформація щодо неналежного виконання батьківськами обов’язків у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, спільно проводилися перевірки умов проживання (кількість перевірок - 29 у 5 сім’ях протягом 2023 року). Старостою на запит служби у справах дітей видавалися характеристики сімей та довідки про склад сім’ї для ведення особових справ дітей на обліку.

 

 

План проведення заходів у сфері захисту прав дітей на 2024 рік.

  1. Забезпечити взаємоінформування із службою у справах дітей щодо вирішення потреб та проблем сімей з дітьми підоблікових категорій (шляхом письмового та усного повідомлення про проблеми, надання характеристик сімей, у разі необхідності -довідок).
  2. У разі, якщо стане відомо про факт залишення дітей без батьківського піклування забезпечувати інформування щодо них служби у справах дітей. Водночас необхідно надати інформацію про місце знаходження дитини, її вік, відомості про батьків або осіб, які їх замінюють, обставини, за яких дитина залишилась без батьківського піклування, та іншу інформацію, що має істотне значення.
  3. 3. У разі потреби забезпечувати участь у комісії з питань захисту прав дитини Бродівської міської ради.
  4. Спільно із службою у справах дітей або у разі запиту служби у справах дітей здійснювати обстеження умов проживання дітей підоблікових категорій, дітей, що проживають з батьками, між якими виникає спір щодо участі у вихованні дітей, визначенні місця проживання дітей, підтвердження місця проживання з метою тимчасового виїзду за кордон та ін. Надавати письмові характеристики щодо сімей, в яких виховуються діти у разі виникнення потреби.

На території старостинського округу працює адміністратор віддаленого робочого місця Центру надання адміністративних послуг Бродівської міської ради,

Центр надання адміністративних послуг є однією з найкращих організаційних форм надання послуг та взаємодії влади з громадою. У Центрі реалізовуються принципи одержання громадянам  широкого спектру інформації, отримання кваліфікованих консультацій, надання необхідної послуги в одному місці, ввічливе ставлення до кожної людини, розуміння проблем відвідувачів та прагнення максимально швидко знайти їх рішення.

Завдяки злагодженій та кваліфікованій роботі працівників Центру надання адміністративних послуг Бродівської міської ради, де за принципом «єдиного офісу» і «відкритого простору», в межах одного приміщення можливо отримати послуги, які надаються підрозділами органу місцевого самоврядування, органами державної та виконавчої влади зручно, швидко та в одному місці, з відповідними комфортними умовами очікування, заповнення документів, сплати за послуги, отримання консультації з будь-яких питань .

 У Шнирівському старостинському окрузі  адміністратором ЦНАП на протязі  2023 року надано 538 послуг  мешканцям громади, що звернулися за послугами соціального характеру та надано 434 послуги щодо реєстрації місця проживання, з них видано витягів з реєстру територіальної громади -375,надано 103 адмін.послуги ( в тому числі: 23-пільги,36-субсидій, 1-є-Малятко-1).

 

Мобілізаційна та оборонна робота

 Постійно проводиться робота,  щодо  приписки  громадян до  призовної  дільниці Золочівського  РТЦК  та СП  та   звіряння  облікових даних карток первинного  обліку шляхом подвірного  обходу,  прийом на  первинний  військовий  облік   прибулих  у  старостинський округ громадян та постійна  взаємодія з  першим відділом Золочівського  РТЦК  та СП в питаннях  військового  обліку та призову громадян по мобілізації.

Протягом червня-липня  2023 року провела звіряння військово-облікових даних карток первинного військового обліку військовозобов’язаних і призовників.

Завела картки первинного обліку  нового зразка.

Протягом 2023 року згідно Розпоряджень Золочівського ТЦК та СП  було отримано 400 повісток. Разом з адміністратором ЦНАП  було проведено оповіщення військовозобов’язаних.

 

Щодо ремонту доріг

поточний ремонт (грейдерування)

вул.Садова с.Шнирів

2047,15

поточний ремонт (грейдерування)

вул.Вируб, Бічна с.Бовдури

19447,74

поточний ремонт (підсипка)

вул.Польова с.Білявці

20221,00

поточний ремонт (підсипка)

вул.Кутова с.Білявці

18262,00

поточний ремонт (підсипка)

вул.Пісчана с.Білявці

39366,00

поточний ремонт (підсипка)

вул.Порохівня с.Шнирів

14489,00

поточний ремонт (підсипка)

вул.Шкільна с.Шнирів

13804,00

поточний ремонт (підсипка)

вул.Дитяча с.Шнирів

12875,00

поточний ремонт (підсипка)

вул.Бічна с.Бовдури

123273,48

ВСЬОГО:

грейдерування

21494,89

 

підсипка

 

242290,48

 

Благоустрій територій

Протягом року на території округу працювали два (по 6 місяців)  працівники з благоустрою.

Заробітна плата за рік становила - 139890,59

Матеріали використані протягом року на суму 8383,61 грн.

Виконані роботи протягом року:

- благоустрій території біля бібліотеки с. Білявці;

- збирання сміття на зупинках та прибирання територій біля адмінбудинку старостату та Народного дому с. Шнирів, с. Клекотів,

- прибирання біля Козацької могили;

- зрізка аварійних дерев та гілляк ( повалених після буревію , дерев під електролінією );

- обкошування територій біля кладовища , узбіччя доріг, пам’ятних знаків, Народного дому ;

-зрізка порослів біля Народного дому с. Клекотів;

-підсипання доріг;

-вирубка самосіву;

- ремонт авто зупинки в с.Шнирів;

-побілка дерев;

-прибирання снігу на території старостату.

Особистий прийом жителів округу проводжу за місцем роботи в межах робочого часу. Часто приходиться зустрічатися з мешканцями в позаробочий час, коли звертаються до мене з різними життєвими обставинами і ситуаціями. На всі звернення громадян старалася відреагувати вчасно і допомогти вирішити проблеми ,які виникали у мешканців округу залежно від їх терміновості.

Здійснюю моніторинг стану дотримання прав законних інтересів мешканців округу у сфері соціального захисту, культури, освіти, житлово-комунального господарства і безумовно прав на медичну допомогу.

Веду господарський облік домогосподарств, а саме книги в кількості 11 штук ,збираю всі відомості по кожному домогосподарству ,які необхідні для проведення державних статистичних спостережень.

Станом на 01.01.2024 року у  Шнирівському старостинському окрузі кількість населення становить-1358чол., кількість домогосподарств-576.

Веду облік земельних ділянок мешканців,житлових будинків та їх площ. Вношу зміни щодо реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання громадян,веду облік худоби та птиці ,які перебувають у власності громадян.

За 2023 рік мною видано більше  300 довідок різних форм,характеристик,тощо.  Комісійно разом з адміністратором ЦНАП здійснювала обстеження  умов проживання громадян окремих категорій.

Допомагаю адміністратору ЦНАП в оформленні житлових субсидій ,різних видів допомог і  пільг. Складаю акти матеріально-побутових умов проживання громадян.

Надавала відповіді на листи і запити з різних організацій, виконавчої служби, прокуратури, суду, тощо.

Неодноразово приймала участь у засіданні комісій з надання допомоги жителям, які зверталися з тих чи інших питань. Здійснювала виїзди разом з представниками відділів  міської ради ,щодо земельних відносин, а також  у сім'ї , які опинилися в складних життєвих обставинах.

Старалася  вчасного роздати квитанції про сплату земельного податку і податку на нерухомість. Проводила роз’яснювальну роботу серед мешканців округу, щодо вчасної  сплати податків ,аби наповнити бюджет Бродівської міської ради.

 На території округу ведуть господарську діяльність три агропідприємства а саме:

ТОВ Броди-Агро ,ТзОВ « Бродівський Аграрій» і ТОВ Агросетон.

За сприяння ТзОВ « Бродівський Аграрій»  солодкі подарунки до новорічних свят отримали  вихованці дитячого садочка і учні початкових класів, які навчаються у освітніх закладах округу.

Дякуємо за спонсорську допомогу ТзОВ « Бродівський Аграрій».

Завдяки тісній співпраці з ТОВ Броди-Агро  всі орендодавці господарства отримали  до Великодніх свят олію(5л) ,а до дня Святого Миколая цукор (5кг).

Також ТОВ Броди –Агро в рахунок соціальної угоди було  виділено кошти в сумі 124 тис.грн, які були спрямовані на придбання матеріалів для  завершення реконструкції вуличного освітлення у с.Шнирів.

Завдяки підтримки міського голови А.А.Белея  і  КП «Броди» в особі  керівника І.І. Кукулки задумане здійснили. Мешканці с.Шнирів з вуличним освітленням .

 У рамках проекту « Поліцейський офіцер громади» за рахунок коштів   місцевого бюджету у 2023 році було проведено ремонт в адмінбудівлі старостату, де облаштовано приміщення для поліцейського відділку.

Волонтерський рух розпочатий у 2022 році продовжено.

На протязі 2023 року мешканці нашого округу неодноразово організовували збір коштів для потреб наших ЗСУ і для  мешканців  нашого округу, які боронять Україну.

 Мешканці с.Білявці неодноразово збирали передачі  з продуктами харчування, засобами гігієни і смаколиками для наших захисників. Збирали кошти на дрони і складові до них.

В освітніх закладах округу проводились благодійні ярмарки, кошти вилучені на них були спрямовані на підтримку ЗСУ.

 Пріоритетні завдання на 2024 рік:

1.Підтримка ЗСУ.

2.Ремонт усіх комунальних доріг і вулиць на окрузі.

3.Реконструкція вуличного освітлення у с.Бовдури.

4.Укладення договорів на централізоване вивезення ТПВ.

5.Тісна співпраця з керівництвом і депутатським корпусом міської ради .

Хочу висловити щиру подяку особисто міському голові  А.А.Белею , всім працівникам апарату міської ради, керівникам установ які функціонують  на території округу, священнослужителям і всім мешканцям округу за  співпрацю і розуміння.

Вірю, що спільними зусиллями ми зможемо реалізувати задумане, зробити наші села кращими і комфортнішими для проживання.

Віримо в наші ЗСУ. Віримо в нашу Перемогу. Чекаємо, щоб наші захисники  повернулися до своїх родин і домівок.

Разом ми сила. Слава Україні .Героям Слава.

Новини на цю ж тему

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Язлівчицького старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 29 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Язлівицького старостинського округу Заяць Мирослави Богданівни з жителями старостинського округу
Інформування
22.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Станіславчицького старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 28 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Ясінського Володимира Володимировича з жителями старостинського округу
Інформування
21.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониквянського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 27 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Пониквянського старостинського округу Тація Юрія Володимировича з жителями старостинського округу
Інформування
20.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониковицького старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 27 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Пониковицького старостинського округу Галицького Йосипа Віталійовича з жителями старостинського округу
Інформування
20.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Лешнівського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 26 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Білика Василя Юліяновича з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Смільнівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 28 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Смільнівського старостинського округу Римара Олександра Євгеновича з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Комарівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 26 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Музички Оксани Євгенівни з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Суховільського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 25 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Суховільського старостинського округу Добрянської Тані Йосипівни з жителями старостинського округу
Інформування
18.03.2024

ГРАФІК заслуховування звітів старост перед жителями старостинських округів

Старости звітуватимуть з 25 по 29 березня.
Анонс події
18.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Гаївського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 25 березня 2023 року відбудеться відкрита зустріч старости Гаївського старостинського округу Пушки Віри Євгенівни з жителями старостинського округу
Інформування
18.03.2024

Звіт про роботу дільничних офіцерів поліції, які обслуговують Бродівську ТГ

У разі виникнення будь-яких питань, щодо роботи дільничних офіцерів поліції, Ви можете звернутись до керівництва відділення поліції №1 Золочівського РВП ГУНП у Львівській області за адресою м. Броди Майдан Свободи 10.
Інформування
31.01.2024

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках

1. Найменування органу виконавчої влади, який ініціював та проводив обговорення - виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області.
Громадські слухання
27.10.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування

Найменування органу виконавчої влади, який ініціював та проводив обговорення - виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області.
Громадські слухання
27.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
Громадські слухання
26.10.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення тарифів на послуги КП «Бродиводоканал» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»

«Про встановлення тарифів на послуги КП «Бродиводоканал» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»
Громадські слухання
19.10.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області

«Про реорганізацію Комарівського закладу дошкільної освіти Бродівської міської ради Львівської області шляхом приєднання до Комарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бродівської міської ради Львівської області»
Інформування
28.06.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області

«Про припинення шляхом ліквідації Бовдурівської початкової школи Бродівської міської ради Львівської області»
Інформування
28.06.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради

«Про роботу закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти з дошкільними підрозділами у літній період 2023 року»
Інформування
09.06.2023

Звіт про результати публічного громадського обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки»

Проект рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки» .
Інформування
25.05.2023

Звіт старости Станіславчицького старостинського округу Бродівської міської ради про проведену роботу за 2022 рік

Звіт перед жителями округу – це відповідальність та відчуття тісної співпраці мене, як старости, з односельцями.
Інформування
05.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Шнирівськогостаростинського округу за 2022 рік

Через початок повномаштабної війни, нажаль, не все вдалося реалізувати з того, що було заплановано на 2022 рік . Але завдяки підтримці міського голови, виконавчому комітету міської ради і мешканцям округу ми обов’язково реалізуємо все заплановане і необхідне для нашої громади.
Інформування
04.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Смільнівського старостинського округу за 2022 рік

Згідно положення про старосту пройшов громадські обговорення в окрузі, пізніше був затверджений сесією Бродівської міської ради.
Інформування
04.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Лешнівськогостаростинського округу за 2022 рік

Звітую про роботу Лешнівського старостинського округу за 2022рік.
Інформування
03.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Комарівського старостинського округу за 2022 рік

Керуючись Конституцією та Законами України ,розпорядженням міського голови Положенням про старосту звітую про роботу Комарівськогостаростинського округу за 2022 рік.
Інформування
03.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониковицького старостинського округу за 2022 рік

Відтак робота старостинського округу проводиться відкрито, в інтересах громади. Забезпечується в межах повноважень та фінансової можливості старостинського округу вирішенням питань жителів, пошук методів і підходів до розв'язання назрілих, гострих, життєвих питань.
Інформування
02.05.2023

Звіт старости Пониквянського старостинського округу Юрія Володимировича Тація за 2022 рік

На території округу прибуло понад 240 осіб. На обліку перебувало – 143 особи, допомога внутрішньо-переселеним – для 121 особи.
Інформування
02.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Язлівчицькогостаростинського округу за 2022 рік

У зв’язку із безпековою ситуацією на території України у 2022 році було здійснено поточний ремонт найпростішого укриття в підвальному приміщенні КУ «Народний дім с.Берлин».
Інформування
02.05.2023

ГРАФІК заслуховування звітів старост перед жителями старостинських округів

Старости звітуватимуть в округах
Анонс події
02.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про заслуховування звіту старости перед жителями Гаївського старостинського округу

О 10 годині 08 травня 2023 року в приміщенні Гаї-Дітковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Бродівської міської ради Львівської області за адресою вулиця Центральна, будинок 66, село Гаї-Дітковецькі
Інформування
01.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про заслуховування звіту старости перед жителями Суховільського старостинського округу

О 15 годині 08 травня 2023 року в приміщенні народний дім села Суховоля за адресою вулиця Долинка, будинок 20, село Суховоля Золочівського району Львівської області відбудеться відкрита зустріч старости Суховільського старостинського округу Добрянської Тані Йосипівни з жителями старостинського округ
Інформування
01.05.2023

Звіт начальника відділення поліції №1 Золочівського РВ ГУНП у Львівській області перед населенням

Про безпекову ситуацію у громаді, роботу зі зверненнями та протидію шахрайству читайте у матеріалі.
Новина
09.02.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше