Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониковицького старостинського округу за 2022 рік

Інформування
02.05.2023

На виконання пункту 6 статті 541 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктів 5.1 – 5.6 Положення про старостстаростинських округів, утворених на території Бродівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Бродівської міської ради Львівської області від 26 жовтня 2021 року № 478, я, Йосип Галицький-староста Пониковицького старостинського округу Бродівської міської ради,звітую про свою роботуза  2022рік.

                Нагадаю, що до складу Пониковицького старостинського округу входить 6 населених пунктів, зокрема:

с.Пониковиця – 414 дворів, 1550 жителів,

с.Голосковичі – 132 двори, 486 жителів ,

с.Суходоли – 189 дворів , 661 житель ,

с.Глушин – 88 дворів , 292 жителі ,

с.Ковпин – 74 двори , 261 житель ,

с.Косарщина – 18 дворів, 53 жителі .

За підрахунками обліку особистих селянських господарств станом на 2021 рік у Пониковицькому старостинському окрузі загальна кількість населення становить – 3 303  чол.,  усього налічується  915 дворів.

 На території старостинського округу провадять свою діяльність  такі приватні підприємства як :

П\П «Західний Буг»

ТОВ «Молочні ріки»

ТОВ « Спиртзавод» с.Суходоли

П\П «Соло легно»

ТОВ «Агрофонд».

Фізичних осіб підприємців  налічується -   16.

       Коли ми говоримо про роботу і повноваження старости в умовах воєнного стану, то маємо розуміти, що базові повноваження старости прописані у статті 54-1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” у зв’язку із введенням правового режиму воєнного стану змін не зазнали.

Додаткові повноваження, які можуть покладатися на старосту, відповідно до інших спеціальних профільних законів, могли зазнати змін лише в частині обмеження доступу до конкретних державних реєстрів.

     Відтак робота старостинського округу проводиться відкрито, в інтересах громади. Забезпечується  в межах повноважень та фінансової можливості  старостинського округу вирішенням  питань жителів, пошук методів і підходів до розв'язання назрілих, гострих, життєвих питань.

Я, як староста, являюся членом Виконавчого комітету Бродівської міської ради, беру участь у засіданнях  Виконавчого комітету , де представляю та відстоюю  інтереси жителів старостинського округу.

 Виконував доручення Бродівської міської ради,її виконавчого комітету та міського голови.  Здійснювавнаданняінформаціїтавиконував  інші  обов’язки,  визначені    законодавством    України    в    межах своїх повноважень.

Сприяю виконанню на території старостинського округу Програм соціально – економічного  та культурного розвитку, затверджених рішенням міської ради. Систематично беру участь у нарадах , семінарах , тренінгах, онлайн – навчаннях , організованих виконавчим комітетом Бродівської міської ради. Зокрема представляв інтереси жителів сіл на засіданнях виконавчого комітету , які зверталися з проханням надання матеріальної допомоги на лікування, нещасних випадків та стихійних лих. 

Здійснюю облік, ведення та зберігання погосподарських книг, яких у нас налічується 23 шт., яким цьогоріч проведено перезакладку. Ведеться  облік військовозобов’язаних та призовників на  службу до Збройних сил України. Веду облік та передаю до виконавчого комітету міської ради дані показників газо- та електроносіїв щомісячно.

Провів роботу щодо роздачі громадянам нарахування податків і зборів: на  земельний податок, податок на нерухоме майно та заборгованість , яка склалась у наслідок несвоєчасної сплати .

Згідно покладених на мене обов’язків за період роботи особисто було прийнято 535 громадян з різних питань, яким було надано консультації  щодо  вирішення питання їхнього звернення. Крім того мешканцям старостинського округу відповідно до їхнього звернення  було  видано  273 довідки різного змісту. Звітую відповідно до кожного напрямку:

 

Освіта

На території Пониковицького старостинського округу функціонує  чотири заклади  освіти:

-Пониковицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ;

-Голосковицький заклад загальної середньої І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом;

-Суходільська філія Бродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4;

-Пониковицький  заклад дошкільної освіти.

У Пониковицькому  ЗЗСО  у 2022/2023 навчальному році навчається 206 здобувачів  освіти, працює32 педагогічних працівники. До школи довозиться 50 учнів  шкільним автобусом.

У ЗЗСО  для дітей з особливими освітніми потребами організоване інклюзивне навчання (4 інклюзивних  класи).

У Голосковицькому  ЗЗСО у 2022/2023 навчальному році навчається 60 здобувачів освіти, навчається та виховується  12дошкільнят, працює 17 педагогічних працівників.

У Суходільській філії навчається 12 здобувачів освіти.

У Пониковицькому ЗДО функціонує три  3 групи, у яких навчається і виховується  42 дитини. Працює8  педагогічних працівники.

У зв’язку із трансформацією освітньої сфери для забезпечення нової якості освіти на всіх рівнях:

ЗЗСО

          Видатки на освіту

освітня субвенція

місцевий бюджет

Пониковицький ЗЗСО

6 827 003,72 в т.ч. 74 485  грн. для навчання дітей із особливими освітніми проблемами

3 724 721

Голосковицький ЗЗСО

2 414 919

1 935 503,2

придбано школяпик вартістю 2 399 988 грн., в т.ч. кошти місцевого бюджету 1 679 992 грн.

Медицина

В старостинському окрузі працює амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Пониковиця та фельдшерсько-акушерські пункти в селах Суходоли, Голосковичі, Ковпин та Глушин.

Заробітна плата працівників, препарати та засоби для надання медичної допомоги фінансуються за рахунок коштів Національної служби здоров’я України.

З міського бюджету у 2022 році витрачено 152487,67грнна оплату енергоносіїв.

 

Культура

На території Пониковицького старостинського округу здійснюють свою діяльність народні доми у с.Пониковиця, с.Голосковичі, с.Глушин, с.Ковпин Ставок, с.Суходоли, працюють бібліотеки-філії у с.Пониковиця, с.Голосковичі, с.Суходоли. У 2022 році для утримання закладів культури було використано з міського бюджету виділено 1 549,1тис грн, що включає в себе оплату заробітної плати працівників та витрати на комунальні послуги. Працівники культури та аматори сцени постійні учасники культурно-масових заходів нашої громади, серед яких свято «Коляди і пампуха», відзначення Великодніх свят; День Конституції, День Незалежності України, День захисників і захисниць, заходів із вшанування пам’яті загиблих новітніх Героїв та інші. У Народних домах округу відбувались благодійні концерти, благодійні акції та майстер-класи на підтримку Збройних сил України.

У 2022 роцібуло проведено капітальний ремонт покрівлі в КУ «Народний дім с.Пониковиця» - 1998тис.грн. Також проведено поточний ремонт укриття та заміна вікон в КУ «Народний дім с.Голосковичі» - 88,144тис.грн;

З метою підтримки футбольної команди с.Пониковиця та стимулювання спортсменів брати участь у змаганнях місцевого рівня, у 2022 році з міського бюджету було профінансовано проведення навчально-тренувальних зборів у розмірі 15 тис.грн. Окрім цього, ще 10тис.грн ФК «Пониковиця» отримали в рамках Конкурсу на закупівлю спортивного інвентарю.

У 2023 році у Бродівському міському бюджеті передбачено кошти для проведення капітального ремонту даху КУ "Народний дім с.Суходоли" в сумі 685тис.грн.

 

Налагоджена взаємодія з установами та посадовими особами, які надають соціальні послуги та соціальні допомоги.

Так, в старостинському окрузі працює 3 соціальних робітники Бродівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які обслуговують 34 особи похилого віку. За 2022 рік надано 1739  соціальних послуг.

Відділом соціального захисту населення надані допомоги мешканцям старостинського округу, в тому числі:

одноразову допомогу 3 особам з інвалідністю по зору І та ІІ групи на суму 2250 грн.;

одноразову адресну допомогу одній особі з інвалідністю з вадами слуху в сумі 750 грн.;

компенсацію одній фізичній особі, яка надає соціальні послуги (Постанова Кабінету міністрів України від 23.09.2020 №859) у розмірі 11965 грн.;

50% пільг на відшкодування вартості житлово-комунальних послуг для членів робин загиблих в АТО на суму 2862,63 грн;

одноразову адресну допомогу до Дня захисника Вітчизни одній родині загиблого учасника АТО  в розмірі 5000 грн.;

пільги 4 громадянам за послуги зв’язку на суму 2543,52 грн;

матеріальну допомогу 2 учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілим, евакуйованим і переселеним на загальну суму 1500 грн.;

одноразову матеріальну допомогу  6 мешканцям округу, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, на загальну суму 17000 грн;

адресну матеріальну  допомогу на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого – однійособіна суму3000 грн.;

14601 грн. витрачено на поховання двох  учасників бойових дій.

 На території старостинського округу проживає 7 сімей, якіопинилися у складнихжиттєвихобставинах. 

Здійснювалося своєчасне інформування старостою працівників служби у справах дітей з приводу неналежних умов утримання та виховання дітей у біологічних сім’ях.Забезпечено як спільну  із службою у справах дітей участь в проведенні обстеження умов проживання дітей, так і у складі комісії з працівників старостинського округу. Забезпечено передачу продуктовихнаборів до Великодніх та Різдвяних свят для сімей, яка перебувають у складнихжиттєвихобставинах

Планується продовжити роботу щодо захисту прав та інтересів дітей і у 2023 році.

На території старостинського округу працює адміністратор віддаленого робочого місця Центру надання адміністративних послуг Бродівської міської ради, яким у 2022 році прийнято 398 заяв від мешканців громади, що звернулися за послугами соціального характеру та надано 206 послуг щодо реєстрації місця проживання, з них видано витягів з реєстру територіальної громади -137.

Цивільний захист населення.

Встановлена система оповіщення. Виділено коштів 62293 грн.

Проведення роботи  щодо  приписки  громадян до  призовної  дільниці Золочівського  РТЦК  та СП та проведення  звіряння  облікових даних карток Первинного  обліку шляхом подвірного  обходу,  прийом на  Первинний  військовий  облік   прибулих  у  старостинський округ громадян та постійна  взаємодія з  першим відділом Золочівського  РТЦК  та СП в питаннях  військового  обліку та призову громадян по мобілізації;

Проведення організаційної  роботи  по  створенню  Добровольчого  формування   міської територіальної громади у кожному населеному пункті  старостинського  округу;

З початком повномасштабної агресії росії проти України 24 лютого 2022  року  проведення  оповіщення, доставки громадян  до  пункту збору  Бродівської  міської  ради;

Організація робіт по  фортифікаційному обладнанню  територій  населених пунктів старостинського округу: зведення блок-постів, завалів на лісних дорогах та інших  робіт, організація  та забезпечення  громадян, які  здійснювали  чергування  на блок-постах гарячою їжою та водою, а також  здійснення  решти  питань  для забезпечення  життєдіяльності  громади;

Організація  роботи  по  прийому внутрішньо-переселених осіб з  інших регіонів України,  організація їх життєдіяльності,  надання  їм  всебічної  допомоги;

Організація  волонтерського  руху на території  округу;

Організація  поховання  загиблих Героїв та надання  всебічної допомоги пораненим  воїнам та їхнім  сім'ям.

Щодо ремонту доріг

Проведено поточний ремот (грейдерування) доріг на загальну суму 23641,68 грн, в тому числі:

Назва сіл

м.кв.

Сума, грн

Глушин

2000

4546,476

Косарщина

4700

10684,22

Ковпин-Ставок

3700

8410,981

На поточні ремонти доріг у 2023 році планується витратити 300 тис. грн коштів місцевого бюджету.

Благоустрій

В старостинському окрузі з травня до жовтня 2022 року працював робітник із благоустрою. На його роботу з міського бюджету виділено 88782 грн., в тому числі 4200 грн. на матеріали.

Вивезено сміття 99 метрів куб. -  29 237 грн оплачено за послугу з бюджету.

Новини на цю ж тему

ПП "Західний Буг" інформує про заплановане застосування засобів захисту рослин

До уваги мешканців сіл: Підгір'я, Суходоли, Ясенів та Пониковиця.
Інформування
28.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Шнирівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 29 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Шнирівського старостинського округу Зварич Оксани Романівни з жителями старостинського округу
Інформування
22.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Язлівчицького старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 29 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Язлівицького старостинського округу Заяць Мирослави Богданівни з жителями старостинського округу
Інформування
22.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Станіславчицького старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 28 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Ясінського Володимира Володимировича з жителями старостинського округу
Інформування
21.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониквянського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 27 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Пониквянського старостинського округу Тація Юрія Володимировича з жителями старостинського округу
Інформування
20.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониковицького старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 27 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Пониковицького старостинського округу Галицького Йосипа Віталійовича з жителями старостинського округу
Інформування
20.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Лешнівського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 26 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Білика Василя Юліяновича з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Смільнівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 28 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Смільнівського старостинського округу Римара Олександра Євгеновича з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Комарівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 26 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Музички Оксани Євгенівни з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Суховільського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 25 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Суховільського старостинського округу Добрянської Тані Йосипівни з жителями старостинського округу
Інформування
18.03.2024

ГРАФІК заслуховування звітів старост перед жителями старостинських округів

Старости звітуватимуть з 25 по 29 березня.
Анонс події
18.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Гаївського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 25 березня 2023 року відбудеться відкрита зустріч старости Гаївського старостинського округу Пушки Віри Євгенівни з жителями старостинського округу
Інформування
18.03.2024

Повідомлення про заплановане застосування засобів захисту рослин

До уваги мешканців сіл: Пониковиця, Суходоли, Ясенів, Підгір'я
Інформування
27.02.2024

Звіт про роботу дільничних офіцерів поліції, які обслуговують Бродівську ТГ

У разі виникнення будь-яких питань, щодо роботи дільничних офіцерів поліції, Ви можете звернутись до керівництва відділення поліції №1 Золочівського РВП ГУНП у Львівській області за адресою м. Броди Майдан Свободи 10.
Інформування
31.01.2024

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках

1. Найменування органу виконавчої влади, який ініціював та проводив обговорення - виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області.
Громадські слухання
27.10.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування

Найменування органу виконавчої влади, який ініціював та проводив обговорення - виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області.
Громадські слухання
27.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
Громадські слухання
26.10.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення тарифів на послуги КП «Бродиводоканал» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»

«Про встановлення тарифів на послуги КП «Бродиводоканал» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»
Громадські слухання
19.10.2023

Приватне підприємство "Західний Буг" повідомляє про заплановане застосування засобів захисту рослин

До уваги мешканців сіл Ясенів, Суходоли, Підгір'я, Пониковиця
Інформування
11.09.2023

Приватне підприємство «Західний Буг» інформує про проведення технологічних операцій з оприскування сільськогосподарських культур на своїх полях

До уваги мешканців сіл Сухота, Голосковичіс, Пониковиця, Глушин, Ясенів, Суходоли
Інформування
21.08.2023

ПП "Західний Буг" повідомляє про заплановане застосування засобів захисту рослин

До уваги мешканців сіл Сухота, Голосковичі, Пониковиця, Глушин, Боратин, Ясенів, Берлин, Суходоли, Ковпин, Підгір'я.
Інформування
07.08.2023

ПП "Західний Буг" інформує про заплановані роботи із застосування засобів захисту рослин

До уваги мешканців сіл Сухота, Голосковичі, Пониковиця, Глушин, Боратин, Ясенів, Берлин, Суходоли, Ковпин, Підгір'я.
Інформування
26.07.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області

«Про реорганізацію Комарівського закладу дошкільної освіти Бродівської міської ради Львівської області шляхом приєднання до Комарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бродівської міської ради Львівської області»
Інформування
28.06.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області

«Про припинення шляхом ліквідації Бовдурівської початкової школи Бродівської міської ради Львівської області»
Інформування
28.06.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради

«Про роботу закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти з дошкільними підрозділами у літній період 2023 року»
Інформування
09.06.2023

Звіт про результати публічного громадського обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки»

Проект рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки» .
Інформування
25.05.2023

Звіт старости Станіславчицького старостинського округу Бродівської міської ради про проведену роботу за 2022 рік

Звіт перед жителями округу – це відповідальність та відчуття тісної співпраці мене, як старости, з односельцями.
Інформування
05.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Шнирівськогостаростинського округу за 2022 рік

Через початок повномаштабної війни, нажаль, не все вдалося реалізувати з того, що було заплановано на 2022 рік . Але завдяки підтримці міського голови, виконавчому комітету міської ради і мешканцям округу ми обов’язково реалізуємо все заплановане і необхідне для нашої громади.
Інформування
04.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Смільнівського старостинського округу за 2022 рік

Згідно положення про старосту пройшов громадські обговорення в окрузі, пізніше був затверджений сесією Бродівської міської ради.
Інформування
04.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Лешнівськогостаростинського округу за 2022 рік

Звітую про роботу Лешнівського старостинського округу за 2022рік.
Інформування
03.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Комарівського старостинського округу за 2022 рік

Керуючись Конституцією та Законами України ,розпорядженням міського голови Положенням про старосту звітую про роботу Комарівськогостаростинського округу за 2022 рік.
Інформування
03.05.2023

Звіт старости Пониквянського старостинського округу Юрія Володимировича Тація за 2022 рік

На території округу прибуло понад 240 осіб. На обліку перебувало – 143 особи, допомога внутрішньо-переселеним – для 121 особи.
Інформування
02.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Язлівчицькогостаростинського округу за 2022 рік

У зв’язку із безпековою ситуацією на території України у 2022 році було здійснено поточний ремонт найпростішого укриття в підвальному приміщенні КУ «Народний дім с.Берлин».
Інформування
02.05.2023

ГРАФІК заслуховування звітів старост перед жителями старостинських округів

Старости звітуватимуть в округах
Анонс події
02.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про заслуховування звіту старости перед жителями Гаївського старостинського округу

О 10 годині 08 травня 2023 року в приміщенні Гаї-Дітковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Бродівської міської ради Львівської області за адресою вулиця Центральна, будинок 66, село Гаї-Дітковецькі
Інформування
01.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про заслуховування звіту старости перед жителями Суховільського старостинського округу

О 15 годині 08 травня 2023 року в приміщенні народний дім села Суховоля за адресою вулиця Долинка, будинок 20, село Суховоля Золочівського району Львівської області відбудеться відкрита зустріч старости Суховільського старостинського округу Добрянської Тані Йосипівни з жителями старостинського округ
Інформування
01.05.2023

Звіт начальника відділення поліції №1 Золочівського РВ ГУНП у Львівській області перед населенням

Про безпекову ситуацію у громаді, роботу зі зверненнями та протидію шахрайству читайте у матеріалі.
Новина
09.02.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше