Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Звіт старости Станіславчицького старостинського округу Бродівської міської ради про проведену роботу за 2022 рік

Інформування
05.05.2023

Керуючись Конституцією України, Законом України “Про Місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, я, Ясінський Володимир Володимирович – староста Станіславчицького старостинського округу, звітую про свою роботу за 2022 рік. У своїй роботі я керувався законодавчими актами України, виконував доручення Бродівської міської ради та її виконавчого комітету, міського голови, здійснював надання інформації та виконував інші обов’язки, визначені законодавством України в межах своїх повноважень.

          Звіт перед жителями округу – це відповідальність та відчуття тісної співпраці мене, як старости, з односельцями.

          Я, як староста, здійснюю облік, ведення та зберігання погосподарських книг, яких у нас налічується 9. Розглянуто більше 400 усних звернень. В межах наданих повноважень видано 74 довідки різного характеру, надаються характеристики з місця проживання мешканцям для представлення до різних організацій, що звернулися за їх отриманням. Беру участь та відстоюю інтереси  жителів округу у засіданнях виконавчого комітету Бродівської міської ради.

          Чисельність населення в Станіславчицькому старостинському окрузі становить 1083 особи. На території округу розташовані наступні населені пункти: с. Станіславчик – проживає 443 особи, с. Бордуляки – 276 осіб, с.Збруї – 126 осіб, с. Кути – 29 осіб, с. Монастирок – 183 особи, с. Панькова – 26 осіб.

        Також на території Станіславчицького старостинського округу знаходиться Станіславчицький заклад середньої освіти І – ІІ ст. з дошкільним підрозділом ім. Т. Бордуляка Бродівської міської ради Львівської області. В даному закладі навчається  72 учні та  14 дошкільнят, працює 22 педагогічних працівники. До ЗЗСО довозиться 40 учнів  шкільним автобусом.

Новий автобус отримали у 2022 році. 

Витрати на освіту:

 • освітня субвенція- 3262168,89 грн,
 • кошти місцевого бюджету – 2355840,28 грн.

У зв’язку із трансформацією освітньої сфери, для забезпечення нової якості освіти на всіх рівнях  Станіславчицький   заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з 01 вересня 2024 року буде перейменовано  у Станіславчицьку  гімназію з дошкільним підрозділом імені Тимофія Бордуляка.

На території округу є два фельшердсько-акушерські пункти, які знаходяться в с. Станіславчик та с. Бордуляки. Заробітна плата працівників, препарати та засоби для надання медичної допомоги фінансуються за рахунок коштів Національної служби здоров’я України.

З міського бюджету у 2022 році витрачено 11852,80грн на оплату енергоносіїв.

 В населених пунктах Станіславчик, Бордуляки,  Збруї, Монастирок знаходяться Народні доми. Працює бібліотека-філія у с. Станіславчик.

У 2022 році для утримання закладів культури було використано з міського бюджету 395,6тис грн, що включає в себе оплату заробітної плати працівників та витрати на комунальні послуги.

Працівники культури та аматори сцени - постійні учасники культурно-масових заходів нашої громади, серед яких свято «Коляди і пампуха», відзначення Великодніх свят; День Конституції, День Незалежності України, День захисників і захисниць, заходів із вшанування пам’яті загиблих новітніх Героїв та інші.

У 2022році було проведено заміну підлоги в КУ «Народний дім с.Станіславчик» - 56тис.грн. А у 2023 році будуть продовжені ремонтні роботи по заміні електромережі та фарбуванні стін в цьому НД на що виділено кошти в сумі 70тис.грн.

 

Також в с. Станіславчик є відділення поштового зв’язку.

Налагоджена взаємодія з установами та посадовими особами, які надають соціальні послуги та соціальні допомоги.

Так, в старостинському окрузі працює соціальний робітник Бродівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який обслуговує 11 осіб похилого віку. За 2022 рік надано 647 соціальних послуг.

Відділом соціального захисту населення надані допомоги мешканцям старостинського округу, в тому числі:

одноразову допомогу 1 особі з інвалідністю по зору І та ІІ групи на суму 750 грн.;

відшкодовано пільги за послуги зв’язку для 3 громадян на суму 1907,64 грн;

матеріальну допомогу 2 учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілим, евакуйованим і переселеним на суму 1500 грн.;

одноразову матеріальну допомогу  2 мешканцям округу, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, на загальну суму 11000 грн.

На території старостинського округу проживає 2 сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. 

Спільно з працівниками служби у справах дітей здійснювалися спільні виїзди у сім’ї, де виникали проблеми у вихованні дітей та належному їх утриманні, а також здійснювалися обстеження умов проживання (6 перевірок впродовж року).

Планується продовжити роботу щодо захисту прав та інтересів дітей і у 2023 році.

На території старостинського округу працює адміністратор віддаленого робочого місця Центру надання адміністративних послуг Бродівської міської ради, яким у 2022 році прийнято 297 заяв від мешканців громади, що звернулися за послугами соціального характеру та надано 125 послуг щодо реєстрації місця проживання, з них видано витягів з реєстру територіальної громади -34.

Протягом року:

 • Поставили автоматичні вимикачі вуличного освітлення.
 • Провели заміну ліхтарів вуличного освітлення с. Монастирок, с. Станіславчик, с. Бордуляки, с, Збруї.
 • Зробили ремонт вуличного освітлення (обірваний кабель) с.Станіславчик, с.Бордуляки.
 • с.Станіславчик (Загороди) підсипали дорогу, оскільки дана дорога була в дуже поганому стані. Дякую за це небайдужим мешканцям, які за власний кошт та використовуючи власну техніку, виконали дані роботи. А саме: Клемань Михайло, Хижий Володимир, Новотній Богдан.
 • Зробили перед Пасхою толоку, але, на жаль, до даного заходу долучилось дуже мало людей.
 • Встановили сирену централізованого оповіщення про повітряну тривогу. Виділено коштів 39200 грн.
 • Провели грейдерування доріг за сприяння міської ради.

Щодо ремонту доріг

 • Проведено поточний ремонт (грейдерування) доріг на загальну суму 95021,35 грн, в тому числі:

Назва сіл

м.кв.

Сума, грн

Станіславчик

14400

32734,63

Монастирок

15100

34325,89

Бордуляки

12300

27960,83

 • Проведено поточний ремонт (профілювання) доріг з додаванням нового матеріалу (улаштування підстильних та вирівлювальних шарів основи із щебеню) в селах Станіславчик, Бордуляки на площі 3120 метрів квадратних на суму 112612 грн.
 • На поточні ремонти доріг у 2023 році планується витратити 300 тис. грн коштів місцевого бюджету.
 • В старостинському окрузі з травня до жовтня 2022 року працював робітник із благоустрою. На його роботу з міського бюджету виділено 81122 грн., в тому числі  4200 грн. на матеріали. Прийняли на роботу нового працівника з благоустрою в Станіславчицький старостинський округ.

 

 • Зробили дорогу в с. Бордуляки та с. Монастирок (шутр, камінь, пісок). Дякую за це міському голові та усім, хто долучився до даних робіт.
 • Погорнули дорогу в с. Кути, а також провели утилізацію стихійного сміттєзвалища в с.Монастирок. Дякую небайдужим людям, що долучилися до даних робіт.
 • Вирізали чагарники в с.Станіславчик біля річки Стир.
 • Були проведені роботи з благоустрою в с. Станіславчик на цвинтарі.
 • По дорозі Станіславчик – Бордуляки через р. Мідянка знаходиться міст. Були проведені роботи з благоустрою даного мосту.
 • Були також проведені роботи з благоустрою території на цвинтарях в с. Станіславчик, с. Бордуляки та с. Монастирок.
 • На Бордуляках (Копані) підсипали колійним каменем вул. Лугова
 • Повирізали дерева та чагарники на території біля кантори в с. Станіславчик по вул. Шкільній.
 • Погрейдерували дороги в с. Станіславчик, с.Монастирок та с. Бордуляки. Щиро дякую небайдужим, які надали паливо для грейдера.
 • Підсипали щебенем вул. Сонячна, вул. Лугова в с. Станіславчик та вул. Лугова, вул. Сонячна в с. Бордуляки дякуючи міській раді
 • Відремонтували електропроводку у ФАПі с. Станіславчик. Дякуємо директору КП «Броди» Кукулці Ю. за наданого працівника, який виконав дані роботи.
 • Було проведено багато роботи щодо організації збору продуктів харчування та інших необхідних речей для наших військових. Дякую усім нашим мешканцям за це. Дякуємо ЗСУ за спокій.
 • Було проведено збір овочів для Бродівської лікарні.
 • Багато було докладено зусиль для закладення фундаменту по створенню пожежної дружини в с.Станіславчик. Частина учасників дружини вже пройшли відповідне навчання та отримали посвідчення.
 • Була проведена робота щодо роздачі громадянам нарахування податків і зборів: на земельний податок, податок на нерухоме майно та заборгованість.
 • Проводив роботу щодо приписки громадян до призовної дільниці Золочівського РТЦК та СП та робив звіряння облікових даних карток первинного обліку шляхом подвірного обходу, прийом на Первинний військовий облік прибулих у старостинський округ громадян та постійна взаємодія з першим відділом Золочівського РТЦК та СП в питаннях військового обліку та призову громадян по мобілізації.
 • Проводив організаційну роботу по створенню Добровольчого формування міської територіальної громади у кожному населеному пункті старостинського округу.
 • З початком повномаштабної агресії росії проти України 24 лютого 2022 року проводив оповіщення, доставляли громадян до пункту збору Бродівської міської ради.
 • Організовував роботу по фортифікаційному обладнанню територій населених пунктів старостинського округу: зведення блок-постів, завалів на лісних дорогах та інших робіт, організація та забезпечення громадян, які здійснювали чергування на блок-постах гарячою їжею та водою, а також здійснення решти питань для забезпечення життєдіяльності громади.
 • Організовував роботу по прийому внутрішньо-переселених осіб з інших регіонів України, організовував їх життєдіяльність, надавали їм всебічну допомогу.
 • Організовував волонтерський рух на території старостинського округу.
 • Організовував та надавав всебічну допомогу пораненим воїнам та їхнім сім’ям.

Я хочу подякувати міському голові, заступникам міського голови, працівникам Бродівської міської ради за нашу співпрацю, за допомогу у вирішенні питань нашого округу й в подальшій нашій роботі, керівникам комунальних закладів, адміністратору відділу ЦНАП Бродівської міської ради за якісно та своєчасно надані послуги для людей з нашого округу, всім, хто підтримує нас, хто дає поради, хто не просто критикує, а вносить пропозиції щодо покращення життя громади. Маю велику надію на тісну співпрацю з підприємцями, одноосібниками, сільськогосподарськими товаровиробниками та надіюсь на їхню допомогу – і словом і ділом, для того, аби зробити наш округ кращим. 

Хочу висловити подяку активним мешканцям сіл, всім, хто докладає зусиль для покращення добробуту нашого старостинського округу. А також низький уклін та подяка захисникам з нашого округу, що вступили до лав ЗСУ, та волонтерам.

Староста                                                          Ясінський В.

Новини на цю ж тему

Звіт про роботу дільничних офіцерів поліції, які обслуговують Бродівську ТГ

У разі виникнення будь-яких питань, щодо роботи дільничних офіцерів поліції, Ви можете звернутись до керівництва відділення поліції №1 Золочівського РВП ГУНП у Львівській області за адресою м. Броди Майдан Свободи 10.
Інформування
31.01.2024

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках

1. Найменування органу виконавчої влади, який ініціював та проводив обговорення - виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області.
Громадські слухання
27.10.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування

Найменування органу виконавчої влади, який ініціював та проводив обговорення - виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області.
Громадські слухання
27.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
Громадські слухання
26.10.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення тарифів на послуги КП «Бродиводоканал» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»

«Про встановлення тарифів на послуги КП «Бродиводоканал» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»
Громадські слухання
19.10.2023

Протокол засідання конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бродівської міської територіальної громади.

"Броди АС - Голосковичі", "Броди АС- Комарівка", "Броди АС - Переліски", "Броди АС - Клекотів", "Броди АС - Митниця", "Броди АС - Станіславчик".
Інформування
04.09.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області

«Про реорганізацію Комарівського закладу дошкільної освіти Бродівської міської ради Львівської області шляхом приєднання до Комарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бродівської міської ради Львівської області»
Інформування
28.06.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області

«Про припинення шляхом ліквідації Бовдурівської початкової школи Бродівської міської ради Львівської області»
Інформування
28.06.2023

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування № 368 Броди АС – Станіславчик

Виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування № 368 Броди АС – Станіславчик
Конкурс
22.06.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради

«Про роботу закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти з дошкільними підрозділами у літній період 2023 року»
Інформування
09.06.2023

Звіт про результати публічного громадського обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки»

Проект рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки» .
Інформування
25.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Шнирівськогостаростинського округу за 2022 рік

Через початок повномаштабної війни, нажаль, не все вдалося реалізувати з того, що було заплановано на 2022 рік . Але завдяки підтримці міського голови, виконавчому комітету міської ради і мешканцям округу ми обов’язково реалізуємо все заплановане і необхідне для нашої громади.
Інформування
04.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Смільнівського старостинського округу за 2022 рік

Згідно положення про старосту пройшов громадські обговорення в окрузі, пізніше був затверджений сесією Бродівської міської ради.
Інформування
04.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Лешнівськогостаростинського округу за 2022 рік

Звітую про роботу Лешнівського старостинського округу за 2022рік.
Інформування
03.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Комарівського старостинського округу за 2022 рік

Керуючись Конституцією та Законами України ,розпорядженням міського голови Положенням про старосту звітую про роботу Комарівськогостаростинського округу за 2022 рік.
Інформування
03.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониковицького старостинського округу за 2022 рік

Відтак робота старостинського округу проводиться відкрито, в інтересах громади. Забезпечується в межах повноважень та фінансової можливості старостинського округу вирішенням питань жителів, пошук методів і підходів до розв'язання назрілих, гострих, життєвих питань.
Інформування
02.05.2023

Звіт старости Пониквянського старостинського округу Юрія Володимировича Тація за 2022 рік

На території округу прибуло понад 240 осіб. На обліку перебувало – 143 особи, допомога внутрішньо-переселеним – для 121 особи.
Інформування
02.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Язлівчицькогостаростинського округу за 2022 рік

У зв’язку із безпековою ситуацією на території України у 2022 році було здійснено поточний ремонт найпростішого укриття в підвальному приміщенні КУ «Народний дім с.Берлин».
Інформування
02.05.2023

ГРАФІК заслуховування звітів старост перед жителями старостинських округів

Старости звітуватимуть в округах
Анонс події
02.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про заслуховування звіту старости перед жителями Гаївського старостинського округу

О 10 годині 08 травня 2023 року в приміщенні Гаї-Дітковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Бродівської міської ради Львівської області за адресою вулиця Центральна, будинок 66, село Гаї-Дітковецькі
Інформування
01.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про заслуховування звіту старости перед жителями Суховільського старостинського округу

О 15 годині 08 травня 2023 року в приміщенні народний дім села Суховоля за адресою вулиця Долинка, будинок 20, село Суховоля Золочівського району Львівської області відбудеться відкрита зустріч старости Суховільського старостинського округу Добрянської Тані Йосипівни з жителями старостинського округ
Інформування
01.05.2023

Звіт начальника відділення поліції №1 Золочівського РВ ГУНП у Львівській області перед населенням

Про безпекову ситуацію у громаді, роботу зі зверненнями та протидію шахрайству читайте у матеріалі.
Новина
09.02.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше