Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Станіславчицького старостинського округу за 2023 рік

Інформування
21.03.2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про заслуховування звіту старости

перед жителями Станіславчицького старостинського округу

На виконання пункту 6 статті 541 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктів 5.1 – 5.6 Положення про старост старостинських округів, утворених на території Бродівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Бродівської міської ради Львівської області від 26 жовтня 2021 року № 478,

о 10 годині 28 березня 2024 року в приміщенні народного дому села Станіславчик за адресою вулиця Сонячна будинок 10а, село Станіславчик Золочівського району Львівської області відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Ясінського Володимира Володимировича з жителями старостинського округу, на якій заслуховуватиметься звіт старости за 2023 рік.

Під час зустрічі жителі старостинського округу мають можливість поставити запитання, висловити зауваження та внести пропозиції.

 

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ

старости Станіславчицького старостинського округу

за 2023 рік

 Керуючись Конституцією України, Законом України “Про Місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, я, Ясінський Володимир Володимирович – староста Станіславчицького старостинського округу, звітую про свою роботу за 2023 рік. У своїй роботі я керувався законодавчими актами України, виконував доручення Бродівської міської ради та її виконавчого комітету, міського голови, здійснював надання інформації та виконував інші обов’язки, визначені законодавством України в межах своїх повноважень.

Звіт перед жителями округу – це відповідальність та відчуття тісної співпраці мене, як старости, з односельцями. Цей звіт не лише про мою роботу впродовж складного 2023 року, а і звіт про життя громади, сільського активу, всіх жителів старостинського округу, які долучилися до того, щоб життя у нашій громаді стало кращим.

 Триває третій рік кровопролитної  війни між Україною та росією, 10 ий рік з часу повномаштабного вторгнення ворога на наші землі. Навіть ті, хто в перші дні бойових дій сумнівався в обороноздатності нашої держави, повірили в її силу і неодмінну перемогу. У важкі часи випробувань наші люди проявили громадську позицію, згуртувались, об’єднали всі свої зусилля з єдиною метою-допомогти війську, армії, допомогти, хто чим може. Наш народ ще раз доказав велику силу громади, коли у всіх одна мета, коли кожен на своєму місці вносить свою частку до загальної справи.

Згідно із розробленим та затвердженим графіком проводжу особистий прийом громадян. У межах своєї компетенції надаю громадянам відповідні консультації та рекомендації як в робочий, так і в позаробочий час, залежно від терміновості ситуацій. Протягом 2023 року розглянуто більше 500 усних звернень. Мешканці округу зверталися з проблемами різного характеру. Питання, які належать до моєї компетенції, вирішував на місці, надавав рекомендації та консультації, за потреби скеровував звернення до відповідних органів за належністю. 

В межах наданих повноважень видано 184 довідки різного характеру. Надаються характеристики з місця проживання мешканцям для представлення до різних організацій, що звернулися за їх отриманням.

Цей рік моєї роботи на посаді старости пройшов у тісній співпраці з виконавчим комітетом, керівниками відділів, комунальних підприємств, населенням, громадськими організаціями та роботодавцями.

Як член виконавчого комітету Бродівської міської ради я приймав участь в засіданнях виконкому (100%).

Постійно спілкувався з колегами-старостами задля обміну досвідом,  обговорення проблем, з якими ми стикаємося під час виконання посадових обов’язків.

Працюю спільно з адміністратором Бродівського ЦНАПу, працівниками земельного відділу та працівниками інших відділів Бродівської міської ради.

Стараюся працювати для покращення умов життя та побуту населення округу. Не допускаю в своїй роботі дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам громади чи держави. Дотримуюсь правил службової етики, встановлених законодавчими актами України, актами міської ради.

У старостинському окрузі ведеться погосподарський облік домогосподарств, як вид первинного обліку, передбачений для накопичення і систематизації відомостей, які збирають по кожному господарському об’єкту з розташованих на території громади сільському населеному пункті і які є необхідними для проведення державних статистичних спостережень.

Чисельність населення в Станіславчицькому старостинському окрузі становить 1080 осіб. На території округу розташовані наступні населені пункти: с. Станіславчик – проживає 440 осіб, с. Бордуляки – 276 осіб, с.Збруї – 126 осіб, с. Кути – 29 осіб, с. Монастирок – 183 особи, с. Панькова – 26 осіб.

На території Станіславчицького  старостинського округу функціонує  один заклад освіти:

 • Станіславчицький  заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом імені Тимофія Бордуляка.

В даному закладі у 2023/2024 навчальному році навчається 72 здобувачі  освіти, навчається та виховується  15 дошкільнят, працює 22 педагогічних працівники, довозиться 42 учасників освітнього процесу шкільним автобусом.

Витрати на освіту:

 • освітня субвенція- 3033870,85 грн,
 • кошти місцевого бюджету – 2984912,55 грн. 

Для  організації освітнього простору Нової  української школи  спрямовано 15833,00 грн., в тому числі співфінансування з місцевого бюджету -2135,00 грн.

Для оновлення матеріально-технічної бази за рахунок  місцевого бюджету профінансовано :

-капітальний ремонт покрівлі на суму 1 353 081,42 грн.,

-придбано  глибинний насос на суму 25 920 грн.,

-придбано послуги з вогнезахисної обробки  на суму 60 000 грн.

У зв’язку із трансформацією освітньої сфери для забезпечення нової якості освіти на всіх рівнях  Станіславчицький   заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з 01 вересня 2024 року буде перейменовано  у Станіславчицьку  гімназію з дошкільним підрозділом імені Тимофія Бордуляка.  

На території округу є два фельшердсько акушерські пункти, які знаходяться в с. Станіславчик та с. Бордуляки. Заробітна плата працівників, препарати та засоби для надання медичної допомоги фінансуються за рахунок коштів Національної служби здоров’я України. Витрати на енергоносії по старостинському окрузі становлять 11327,80 грн.

В населених пунктах Станіславчик, Бордуляки,  Збруї, Монастирок знаходяться Народні доми. Працювала бібліотека-філія у с. Станіславчик.

Працівники культури та аматори сцени постійні учасники культурно-масових заходів нашої громади, серед яких відзначення Дня Конституції, Дня Незалежності України, Дня захисників і захисниць, заходів із вшанування пам’яті загиблих новітніх Героїв та інші.

Також в с. Станіславчик є відділення поштового зв’язку.

 

Налагоджена взаємодія з установами та посадовими особами, які надають соціальні послуги та соціальні допомоги.

Так, в старостинському окрузі працює соціальний працівник Бродівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який обслуговує осіб похилого віку. Відділом соціального захисту населення надані допомоги мешканцям старостинського округу, в тому числі:

 • одноразову допомогу 1 особі з інвалідністю по зору І та ІІ групи на суму 750 грн.;
 • надання одноразової допомоги на лікування демобілізованим, звільненим в запас учасникам АТО (ООС) та членам сімей загаблих 3 особам на суму 45000грн.
 • надано 50% пільг навідшкодування вартості житлово-комунальних послуг для членів родин загиблих в АТО у розмірі 370 грн.
 • матеріальну допомогу 1 учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС на суму 750 грн.;
 • одноразову матеріальну допомогу  2 мешканцям округу, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, на загальну суму 53000 грн.
 • надано одноразову грошову допомогу двом призваним на військову службу під час мобілізації, які внаслідок оголошення рішення про мобілізацію або воєнного стану, прирівняним до них іншим особам, у розмірі 10 тис. грн.

 

Спільно з працівниками старостинського округу, служби у справах дітей та Бродівського центру соціальних служб здійснювалися спільні перевірки умов проживання сімей, від яких надходили звернення з різних питань.   Я, як староста,  своєчасно надавав інформацію щодо неналежного виконання батьківських обов’язків у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, спільно проводилися перевірки умов проживання (кількість перевірок - 17 у 4 сім’ях протягом 2023 року).  На запит служби у справах дітей видавалися характеристики сімей та довідки про склад сім’ї для ведення особових справ дітей на обліку.

Було підготовлено і надано на запит служби у справах дітей  інформацію щодо сім’ї де було призначено  піклувальника  для дитини-сироти .

Забезпечено надання інформації про зареєстроване місце проживання дитини-сироти.

Планується продовжити роботу щодо захисту прав та інтересів дітей і у 2024 році.

 

В окрузі налагоджена ефективна співпраця з Бродівським РВ поліції, зокрема, в особі дільничної Зенько В.В., спільно з якою вирішуються проблеми на території округу. З метою профілактики правопорушень адміністративного законодавства проводиться постійна роз’яснювальна та попереджувальна робота. Також підтримується зв'язок і з іншими підрозділами райвідділу.

 

На території старостинського округу працює адміністратор віддаленого робочого місця Центру надання адміністративних послуг Бродівської міської ради, яким у 2023 році були надані наступні адміністративні послуги: реєстрація місця проживання  - 237(видано витягів з Реєстру територіальної громади  - 210), адміністративні послуги соціального характеру – 124 (оформлено пільг – 30, субсидій  - 54), послуг є-Малятко – 1.

Також Станіславчицький старостинський округ має сторінку в соціальній мережі Фейсбук. Це дуже зручно для моєї роботи, оскільки, в першу чергу маю можливість оперативно донести необхідну інформацію населенню чи розмістити важливі оголошення.

Протягом року:

 • прийняли на роботу працівника з благоустрою в Станіславчицький старостинський округ.

На утримання даного працівника було витрачено коштів в сумі  131064,88 грн.

Матеріали використані протягом року на суму 7685,54 грн.

Даним працівником виконувалися роботи з благоустрою в Станіславчицькому окрузі .

 • В народному домі с. Станіславчик змінили стару проводку та провели ремонтні роботи.
 • Провели роботу по благоустрою на цвинтарі в с. Станіславчик дякуючи п.п. Вигінному М.О. та Ліпкевичу І.
 • В с. Монастирок по вул. Центральній повирізали та очистили від чагарників узбіччя.
 • Весною провели профілювання дороги загального користування с. Станіславчик – Кути та Станіславчик - Бордуляки.
 • Підсипали будівельним боєм та піском вулицю Бічна Центральна. Дякуємо за виконані роботи Хижому В., Ліпкевичу І., Островському І., Клеманю М. та Янсевичу Р.
 • На початку червня прогрейдерували дороги комунального значення.
 • Прокопали рів біля дороги Станіславчик – Кути для покращення стікання води. Дуже дякуємо небайдужим людям, які безкоштовно надали техніку та паливо.
 • Обрізали гілки дерев, які загрожували падінням на житловий будинок.
 • Підсипали щебнем дороги в селах Збруї, Монастирок та Бордуляки. Вартість виконаних робіт складає 129160, 89 грн.
 • Отримали мотокосу та бензопилу дякуючи тісній співпраці Бродівської міської ради з проектом “Говерла’.
 • Отримали 54 продуктові набори та гуманітарну допомогу (одяг) від благодійного фонду. Всі бажаючі мали можливість взяти одяг. Продуктові набори були призначені малозабезпеченим мешканцям округу.
 • Залили два пороги, доріжки та відремонтували огорожу та фіртку біля адмінбудинку с. Станіславчик.
 • Взяли участь в автопробізі “Заради єднання”, що був присвячений Дню громади. Дякую усім, хто долучився до даного заходу.
 • В Станіславчицькому старостинському окрузі здійснювала прийом мобільна бригада “Горіховий дім та шпиталь Шептицького” в рамках суспільного україно-швейцарського проекту “Діємо для здоров’я”. Мешканцям були надані безкоштовні консультації та огляд, а за потреби видавали медикаменти безкоштовно.
 • В Станіславчицькому старостинському окрузі здійснювала прийом мобільна оптика.
 • Було проведено багато роботи щодо організації збору продуктів харчування та інших необхідних речей для наших військових. Дякую усім нашим мешканцям за це. Дякуємо ЗСУ за спокій.
 • Завдяки небайдужим людям було викопано рів біля дороги та підсипано саму дорогу по вул. Польна (с. Монастирок)
 • Завдяки співпраці Бродівської міської ради та Укравтодору вдалося прогрейдерувати дороги загального користування на початку зими, коли панувала негода та дороги були у сніговому масиві.
 • В адмінприміщенні Станіславчицького старостинського округу було встановлено новий п’єц, оскільки старий був непридатний до опалення приміщення. Дякую Бродівській міській раді за придмані матеріали та Сьомаку В. за безкоштовно виконану роботу щодо встановлення п’єцу.  
 • Завдяки співпраці старости та Бродівської міської ради з компанією зв’язку було встановлено вишку зв’язку в с. Монастирок, що покращило якість мобільного зв’язку та швидкість інтернету.
 • Була проведена робота щодо роздачі громадянам нарахування податків і зборів: на земельний податок, податок на нерухоме майно та заборгованість.
 • Спільно з адміністратором ЦНАПу проводили роботу щодо приписки громадян до призовної дільниці Золочівського РТЦК та СП та робили звіряння облікових даних карток первинного обліку шляхом подвірного обходу, прийом на Первинний військовий облік прибулих у старостинський округ громадян та постійна взаємодія з першим відділом Золочівського РТЦК та СП в питаннях військового обліку та призову громадян по мобілізації.
 • Згідно з станом вручення повісток військовозобов’язаним за 2023 рік було отримано 214 повісток, з них вручено 21.
 • Вдалося залучити до старостинського округу інвестора з агровиробництва. Він орендував в людей ділянки, що перебували в приватній власності. Даний інвестор і надалі планує здійснювати діяльність на території округу. Це сприятиме збільшенню сплати податку до бюджету та створенню нових робочих місць для наших мешканців, що є дуже актуальним в наш час.
 • Також велика робота була проведена щодо допомоги нашим хлопцям, які служать в лавах ЗСУ. Але не буду зосереджувати на цьому увагу, адже це заслуга також кожного мешканця громади, за що усім вам дякую.

        Хотілося б більше зробити для блага та розвитку нашого старостинського округу, та в країні війна, воєнний стан. По мірі можливостей, спільними зусиллями Бродівської міської ради  та місцевих жителів вишукувались шляхи для утримання сільських доріг та розвитку громади,  за що їм безмежна вдячність. Адже лише разом можна змінити наш округ в кращий бік та здолати усі негаразди.

Завершуючи свій звіт, хочу висловити слова щирої подяки нашим Збройним Силам України за захист нашої землі і наш відносно спокійний сон. Висловлюю слова вдячності всім тим, хто забезпечує надійну роботу тилу, тим, хто підтримував різноманітні благодійні ініціативи, хто долучався до вирішення важливих для громади питань, за прояв їхньої небайдужості та патріотизму.

Щиро дякую всім, хто долучається до розвитку округу, платникам податків, громадським активістам, працівникам бюджетної та комунальної сфери за те, що вони своєю працею розвивають округ, незважаючи ні на що.

Дякую за довіру, підтримку і співпрацю міському голові, виконавчому комітету міської ради, депутатам міської ради, працівникам всіх установ та закладів, підприємцям, керівникам підприємств, всім жителям сіл, хто докладає зусиль для покращення життя нашого старостинського округу.

Слава Україні! Героям Слава! Слава ЗСУ!

 

 

Новини на цю ж тему

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Шнирівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 29 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Шнирівського старостинського округу Зварич Оксани Романівни з жителями старостинського округу
Інформування
22.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Язлівчицького старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 29 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Язлівицького старостинського округу Заяць Мирослави Богданівни з жителями старостинського округу
Інформування
22.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониквянського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 27 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Пониквянського старостинського округу Тація Юрія Володимировича з жителями старостинського округу
Інформування
20.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониковицького старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 27 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Пониковицького старостинського округу Галицького Йосипа Віталійовича з жителями старостинського округу
Інформування
20.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Лешнівського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 26 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Білика Василя Юліяновича з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Смільнівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 28 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Смільнівського старостинського округу Римара Олександра Євгеновича з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Комарівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 26 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Музички Оксани Євгенівни з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Суховільського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 25 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Суховільського старостинського округу Добрянської Тані Йосипівни з жителями старостинського округу
Інформування
18.03.2024

ГРАФІК заслуховування звітів старост перед жителями старостинських округів

Старости звітуватимуть з 25 по 29 березня.
Анонс події
18.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Гаївського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 25 березня 2023 року відбудеться відкрита зустріч старости Гаївського старостинського округу Пушки Віри Євгенівни з жителями старостинського округу
Інформування
18.03.2024

Звіт про роботу дільничних офіцерів поліції, які обслуговують Бродівську ТГ

У разі виникнення будь-яких питань, щодо роботи дільничних офіцерів поліції, Ви можете звернутись до керівництва відділення поліції №1 Золочівського РВП ГУНП у Львівській області за адресою м. Броди Майдан Свободи 10.
Інформування
31.01.2024

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках

1. Найменування органу виконавчої влади, який ініціював та проводив обговорення - виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області.
Громадські слухання
27.10.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування

Найменування органу виконавчої влади, який ініціював та проводив обговорення - виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області.
Громадські слухання
27.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
Громадські слухання
26.10.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення тарифів на послуги КП «Бродиводоканал» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»

«Про встановлення тарифів на послуги КП «Бродиводоканал» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»
Громадські слухання
19.10.2023

Протокол засідання конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бродівської міської територіальної громади.

"Броди АС - Голосковичі", "Броди АС- Комарівка", "Броди АС - Переліски", "Броди АС - Клекотів", "Броди АС - Митниця", "Броди АС - Станіславчик".
Інформування
04.09.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області

«Про реорганізацію Комарівського закладу дошкільної освіти Бродівської міської ради Львівської області шляхом приєднання до Комарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бродівської міської ради Львівської області»
Інформування
28.06.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області

«Про припинення шляхом ліквідації Бовдурівської початкової школи Бродівської міської ради Львівської області»
Інформування
28.06.2023

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування № 368 Броди АС – Станіславчик

Виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування № 368 Броди АС – Станіславчик
Конкурс
22.06.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради

«Про роботу закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти з дошкільними підрозділами у літній період 2023 року»
Інформування
09.06.2023

Звіт про результати публічного громадського обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки»

Проект рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки» .
Інформування
25.05.2023

Звіт старости Станіславчицького старостинського округу Бродівської міської ради про проведену роботу за 2022 рік

Звіт перед жителями округу – це відповідальність та відчуття тісної співпраці мене, як старости, з односельцями.
Інформування
05.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Шнирівськогостаростинського округу за 2022 рік

Через початок повномаштабної війни, нажаль, не все вдалося реалізувати з того, що було заплановано на 2022 рік . Але завдяки підтримці міського голови, виконавчому комітету міської ради і мешканцям округу ми обов’язково реалізуємо все заплановане і необхідне для нашої громади.
Інформування
04.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Смільнівського старостинського округу за 2022 рік

Згідно положення про старосту пройшов громадські обговорення в окрузі, пізніше був затверджений сесією Бродівської міської ради.
Інформування
04.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Лешнівськогостаростинського округу за 2022 рік

Звітую про роботу Лешнівського старостинського округу за 2022рік.
Інформування
03.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Комарівського старостинського округу за 2022 рік

Керуючись Конституцією та Законами України ,розпорядженням міського голови Положенням про старосту звітую про роботу Комарівськогостаростинського округу за 2022 рік.
Інформування
03.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониковицького старостинського округу за 2022 рік

Відтак робота старостинського округу проводиться відкрито, в інтересах громади. Забезпечується в межах повноважень та фінансової можливості старостинського округу вирішенням питань жителів, пошук методів і підходів до розв'язання назрілих, гострих, життєвих питань.
Інформування
02.05.2023

Звіт старости Пониквянського старостинського округу Юрія Володимировича Тація за 2022 рік

На території округу прибуло понад 240 осіб. На обліку перебувало – 143 особи, допомога внутрішньо-переселеним – для 121 особи.
Інформування
02.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Язлівчицькогостаростинського округу за 2022 рік

У зв’язку із безпековою ситуацією на території України у 2022 році було здійснено поточний ремонт найпростішого укриття в підвальному приміщенні КУ «Народний дім с.Берлин».
Інформування
02.05.2023

ГРАФІК заслуховування звітів старост перед жителями старостинських округів

Старости звітуватимуть в округах
Анонс події
02.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про заслуховування звіту старости перед жителями Гаївського старостинського округу

О 10 годині 08 травня 2023 року в приміщенні Гаї-Дітковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Бродівської міської ради Львівської області за адресою вулиця Центральна, будинок 66, село Гаї-Дітковецькі
Інформування
01.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про заслуховування звіту старости перед жителями Суховільського старостинського округу

О 15 годині 08 травня 2023 року в приміщенні народний дім села Суховоля за адресою вулиця Долинка, будинок 20, село Суховоля Золочівського району Львівської області відбудеться відкрита зустріч старости Суховільського старостинського округу Добрянської Тані Йосипівни з жителями старостинського округ
Інформування
01.05.2023

Звіт начальника відділення поліції №1 Золочівського РВ ГУНП у Львівській області перед населенням

Про безпекову ситуацію у громаді, роботу зі зверненнями та протидію шахрайству читайте у матеріалі.
Новина
09.02.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше