Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Суховільського старостинського округу за 2023 рік

Інформування
18.03.2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про заслуховування звіту старости

перед жителями Суховільського старостинського округу

На виконання пункту 6 статті 541 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктів 5.1 – 5.6 Положення про старост старостинських округів, утворених на території Бродівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Бродівської міської ради Львівської області від 26 жовтня 2021 року № 478,

 

о 15 годині 25 березня 2024 року в приміщенні народного дому села Суховоля за адресою вулиця Долинка, будинок 20, село Суховоля Золочівського району Львівської області відбудеться відкрита зустріч старости Суховільського старостинського округу Добрянської Тані Йосипівни з жителями старостинського округу, на якій заслуховуватиметься звіт старости за 2023 рік.

Під час зустрічі жителі старостинського округу мають можливість поставити запитання, висловити зауваження та внести пропозиції.

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ

старости Суховільського старостинського округу

за 2023 рік

Керуючись Конституцією України, Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні»,Положенням про старосту та іншими нормативно правовими актами, я, Добрянська Таня Йосипівна-староста  Суховільського старостинського округу, здійснювала надання інформації та виконувала інші обов’язки, визначені законодавством України в межах своїх повноважень.

Звіт перед жителями громади - це відповідальність та відчуття тісної співпраці мене,  як старости з громадою.

За підрахунками обліку особистих селянських господарств  на  01.01.2024року по   Суховільському старостинському округу:

   загальна кількість населення-  1646чол.

   домогосподарств- 529

Загальна площа земель по Суховільського старостинського округу складає  -3 558.8га

З них 1762.30-площа земельних паїв

Землі орендують:  Західна агровиробнича компанія,Західний Буг,та Галицькі лани

 Всього землі державної власності-830га, з них в оренді -88,0 га.

Надано громадянам для ведення ОСГ-1,426,97                                                                  Основний вид діяльності округу –це  виробництво сільськогосподарської продукції.

Всі сільськогосподарські  землі обробляються і засіваються. Виплачується орендна плата згідно договорів оренди ,які діють до 2024року.

На території старостинського округу є такі Комунальні заклади,які утримуються за рахунок Бродівської міської територіальної громади

 

Освіта

 На території Суховільського старостинського  округу функціонує  два заклади освіти:

-Суховільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Галини Столяр;

-Суховільський заклад дошкільної освіти.

У Суховільському ЗЗСО  у 2023/2024 навчальному році навчається 180 здобувачів освіти, з них очно навчається -172 здобувачі освіти, 8 навчається  дистанційно( це діти –ЗПО). Працює у ЗЗСО 23 педагогічних працівники. До школи довозиться 75 учнів шкільним автобусом.

У Суховільському ЗДО функціонує дві групи , у яких навчається і виховується  31дитина, в тому числі одна дитина із числа ВПО. Працює 3 педагогічних працівники.

У зв’язку із трансформацією освітньої сфери для забезпечення нової якості освіти на всіх рівнях Суховільський  заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Галини Столяр з 01 вересня 2027 року буде перепрофільовано (змінено тип)  у Суховільську гімназію  з дошкільним підрозділом імені Галини Столяр

Видатки  на освіту Суховільського закладу загальної середньої освіти:

-освітня субвенція – 3 833 508,73 грн,

- місцевий бюджет – 3 354 315,91грн.

Для  організації освітнього простору Нової  української школи  спрямовано 15832,00 грн., в тому числі співфінансування з місцевого бюджету -2685,00 грн.

Придбано шкільний автобус для підвезення учнів до школи.         

Для оновлення матеріально-технічної бази за рахунок  місцевого бюджету профінансовано придбання дошок, брусів та плінтусів для заміни підлоги у спортивному залі Суховільського ЗЗСО  на суму 156 000,00грн.,                      

Для  Суховільського ЗДО придбано склокерамічну плитку  на суму 19 624 грн. та будівельні матеріали(гіпсокартон,профіля) на суму 61 494грн.

Медицина

В старостинському окрузі працює амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Суховоля, та фельдшерсько-акушерські пункти в селах Бучина та Салашка.

Заробітна плата працівників, препарати та засоби для надання медичної допомоги фінансуються за рахунок коштів Національної служби здоров’я України.

З міського бюджету у 2023 році витрачено 154 749,66грн. на оплату енергоносіїв.

Культура

На території Суховільського старостинського округу здійснюють свою діяльність народні доми у с.Суховоля та с.Салашка, працює бібліотека-філія у с.Суховоля. У 2023 році для утримання закладів культури було використано з міського бюджету 506,5тис.грн, що включає в себе оплату заробітної плати працівників та витрати на комунальні послуги. Працівники культури, аматори сцени та творчі колективи постійні учасники культурно-масових заходів нашої громади, серед яких відзначення   Новорічних і Великодніх св,ят, св.,ято Т.Шевченка, День матері; День Конституції, День Незалежності України, День захисників і захисниць, заходів із вшанування пам’яті загиблих новітніх Героїв. Під час проведення благодійних заходів на підтримку ЗСУ було зібрано 73тис.грн

Служба опіки і піклування

1.На території старостинського округу фактично проживає 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: Кузьмів Роман Мирославович, 2013 року народження, Фещук Андрій Вікторович, 2012 року народження, Фещук Віктор Вікторович, 2012 року народження, Фещук Валентина Василівна, 2015 року народження, Фещук Дмитро Ігорович, 09 січня 2017 року народження, Гладун Артур Миколайович, 2008 року народження та Чорнобай Назарій Ігорович, 2009 року народження.

01 квітня 2023 року у с. Суховоля створено дитячий будинок сімейного типу Щудлюка Олександра Орестовича та Щудлюк Ірини Ігорівни, у який влаштовано 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

2.На запит служби у справах дітей видано довідки про місце реєстрації та довідки про склад сім’ї дітей підоблікових категорій служби з метою укомплектації особових справ дітей.

3.Здійснювалося своєчасне інформування старостою  працівників служби у справах дітей з приводу неналежних умов утримання та виховання дітей у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, спільно проводилися перевірки умов проживання (кількість перевірок - 25 у 4 сім’ях протягом 2023 року).Старостою на запит служби у справах дітей видавалися характеристики сімей та довідки про склад сім’ї для ведення особових справ дітей на обліку.

  1. Старостою спільно із працівниками служби у справах дітей складено спільно акт опису майна дитини-сироти Гладуна А.М., 2008 року народження.

План проведення заходів у сфері захисту прав дітей на 2023 рік:

1.Забезпечити взаємоінформування із службою у справах дітей щодо вирішення потреб та проблем сімей з дітьми підоблікових категорій (шляхом письмового та усного повідомлення про проблеми, надання характеристик сімей, у разі необхідності -довідок).

У разі, якщо стане відомо про факт залишення дітей без батьківського піклування забезпечувати інформування щодо них служби у справах дітей. Водночас необхідно надати інформацію про місце знаходження дитини, її вік, відомості про батьків або осіб, які їх замінюють, обставини, за яких дитина залишилась без батьківського піклування, та іншу інформацію, що має істотне значення.

3. У разі потреби забезпечувати участь у комісії з питань захисту прав дитини Бродівської міської ради.

4.Спільно із службою у справах дітей або у разі необхідності опрацювання запитів служби у справах дітей здійснювати обстеження умов проживання дітей підоблікових категорій, дітей, що проживають з батьками, між якими виникає спір щодо участі у вихованні дітей, визначенні місця проживання дітей, підтвердження місця проживання з метою тимчасового виїзду за кордон та ін.Надавати письмові характеристики щодо сімей, в яких виховуються діти у разі виникнення потреби.

Соціальний захист

Налагоджена взаємодія з  особами, які надають соціальні послуги та соціальні допомоги.

Так, в старостинському окрузі працює 2 соціальних робітники Бродівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), кількість підопічних які отримують соціальні послуги 21чоловік. За 2023 рік надано 4622  соціальних послуги

Відділом соціального захисту населення надані допомоги мешканцям старостинського округу, в тому числі:

Надання одноразової  допомогу 3 особам з інвалідністю по зору І та ІІ групи  на суму 2250 грн.;

Надання одноразової адресну допомогу одній особі з інвалідністю загального захворювання, що не може самостійно пересуватись (лежачим) в сумі 750 грн.;

Виплата компенсації  одній фізичній особі, яка надає соціальні послуги (Постанова Кабінету міністрів України від 23.09.2020 №859) у розмірі 23301 грн.;

Надання одноразової  адресної допомоги на лікування демобілізованих.звільнених в запас учасників АТО (ООС) та членам сімей загиблих двом родинам   в розмірі 30000 грн.;

Надання  матеріальної допомоги учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілим, евакуйованим і переселеним в сумі 750 грн.;

Надання одноразову матеріальну допомогу   демобілізованим,звільнених в запас учасникам АТО(ООС) та родинам загиблих для вирішення соціально-побутових потреб.Для сімей померлих з січня 2021року .Одній особі  на  суму 2000 грн;

Надання адресної  матеріальної   допомогу на поховання. деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого – трьом особам на загальну суму 9000 грн.;

            Надання одноразової грошової допомоги призваним на військову службу під час мобілізації   4 особи  20000тис.грн.

Виділення коштів на виплату одноразової матеріальної допомоги мешканцям району,які опинились у скрутному становищі в наслідок непередбачених обставин 10 чоловік на суму 52 700гривень

Надання одноразової адресної допомоги до Дня захисника Вітчизни родинам загиблих синів учасників АТО(ООС) 2 особам в сумі 10 000грн

 

 Центр надання адміністративних послуг є однією з найкращих організаційних форм надання послуг та взаємодії влади з громадою. У Центрі реалізовуються принципи одержання громадянам  широкого спектру інформації, отримання кваліфікованих консультацій, надання необхідної послуги в одному місці, ввічливе ставлення до кожної людини, розуміння проблем відвідувачів та прагнення максимально швидко знайти їх рішення.

Завдяки злагодженій та кваліфікованій роботі працівників Центру надання адміністративних послуг Бродівської міської ради, де за принципом «єдиного офісу» і «відкритого простору», в межах одного приміщення можливо отримати послуги, які надаються підрозділами органу місцевого самоврядування, органами державної та виконавчої влади зручно, швидко та в одному місці, з відповідними комфортними умовами очікування, заповнення документів, сплати за послуги, отримання консультації з будь-яких питань упродовж  2023року.         

по Суховільському старостинському округу було надано –620 адміністративних послуг з яких: реєстрація місця проживання –414 (видано витягів з Реєстру територіальної громади - 345)  ,адміністративні послуги соціального характеру – 201 (оформлено пільг -22, субсидій-59 ),   послуг є-Малятко-5;

Я, як староста здійснюю облік,ведення та зберігання  по господарських книг.    Надаю  адмінпослуги  громадянам, а саме було видано 315  довідок різного зразка

    Проводжу особистий  прийом громадян .Мешканці звертаються з проблемами   різного характеру,стараюся вирішувати ту чи іншу проблему на місці,якщо не виходить звертаюся до виконавчого комітету і особисто до міського голови.

Організовую роздачу повідомлень про сплату земельного податку. Повідомляю жителів  про сплату за майно відмінне від земельної  ділянки.   

 

Мобілізаційна та оборонна робота.

Проводили звіряння облікових даних,карток первинного військового обліку.

Спільно з адміністратором  ЦНАП  переписували  картки первинного обліку за новим зразком . Згідно Розпоряджень Золочівського  ТЦК та СП  вручали  повістки військовозобов,язаним.Було  отримано для оповіщення 399 повісток .

 

Комунальні дороги

 

асфальт

Поточний ремонт

с.Суховоля у Бродівській територіальній громаді

1 088527,75

асфальт

Поточний ремонт

Вул..Центральна вс.Суховоля

 

185336,88

підсипка

Поточний ремонт

Вул..Долинкас.Суховоля

47 714,00

підсипка

Поточний ремонт

Вул..Садова с.Суховоля

47 284,00

підсипка

Поточний ремонт

Вул..Зелена с.Суховоля

45 096,00

підсипка

Поточний ремонт

Вул.Далека с.Суховоля

41 956,00

грейдер

Поточний ремонт

Вул.Весела вул..Сонячна

11 145,41

грейдер

Поточний ремонт

С.Бучина

18 424,15

 
 

Разом      -  1 485484,19

Асфальт -   1 273864,63

Підсипка-  182050,00

Грейдерування – 29 569,56грн

 
         

 По мірі можливостей і надалі  плануємо  продовжувати грейдерувати та підсипати щебенем комунальні дороги.                                                                                                                     В зимовий період прогортали та розчищали дороги від снігу.Хочу подякувати місцевому фермеру Климу Івану Степановичу,який своїм трактором розгортав сніг в с.Суховоля та с.Салашка.

 

Благоустрій

 Проводився  благоустрій на території сіл Суховоля  Салашка  Бучина. В 2023році з травня по жовтень працював робітник з благоустрою,  з бюджету виділено  133 614.63 грн в тому числі  на матеріли 7 951.09грн

  Виконані роботи протягом 2023 року:

Збирання Сміття на зупинках та прибирання територій біля комунальних закладів;

Зрізка аварійних дерев та гілляк біля народних домів с.Салашка,с.Бучина;

Обкошування могил с.Суховоля ,Салашка, Бучина;

Встановлення та фарбування лавочок біля н.дому с.Суховоля;

 Демонтаж та фарбування бічної стіни в фоє н.дому с.Суховоля;

Підсипання дороги відсівом біля ДНЗ с.Суховоля;

Фарбування хреста на могилі Січових стрільців с.Суховоля;

Провели ремонт сходів до н.дому с.Суховоля;

Розчистили (бульдозером)  бічну вулицю Сонячної для виходу до пасовища;

Провели ремонт даху в народному домі с.Бучина;

Зрізали аварійні тополі біля народного дому с.Салашка;

Залили бетонну стяжку  в коридорі адмінприміщення в с.Суховоля;

Прибирали сніг біля комунальних закладів.

Побутові  відходи. Щовесни проводим благоустрій на територіях комунальних установ,біля могил.пам,ятників та на громадських територіях.Велика проблема з відходами та сміттям яке накопичується в домогосподарствах. Офіційні сміттєзвалища відсутні. А сміття потрібно десь утилізувати, тому  заключаємо Договора з КП Броди на вивіз сміття, тобто встановити контейнери, та по мірі накопичення, КП Броди буде  вивозити  ТВП на центральне сміттєзвалище у м.Броди.

 

 Велика допомога проводиться  фінансово та матеріально для ЗСУ. Щира подяка всім хто долучається  до спільної справи. Організовуємо  передачі  продуктів   харчування та всього необхідного, для  хлопці з передової. Вчителі та учні  Суховільської школи часто готують  різні страви та смаколики для наших захисників.                         

Працівники Дошкільного навчального  закладу  організовують та передають передачі захисникам  нашої громади. Завдячуючи   н.а.»Січовик» його керівнику  Добрянському М.В. Завідувачці  Суховільського ЗДО Чиж М.В. та всій  громаді, Суховільського старостинського округу, які організували  та зібрали 95 000грн  на автомобіль для ЗСУ. 

Подяка всім хто долучається душею,серцем і своєю працею до захисту нашої держави.

 А  найбільше бажання, щоб закінчилась війна всі були живі та здорові.Тоді спільними зусиллями наші мрії і задуми збудуться.

   

Дякую всім за співпрацю та розуміння.

 

Новини на цю ж тему

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Шнирівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 29 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Шнирівського старостинського округу Зварич Оксани Романівни з жителями старостинського округу
Інформування
22.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Язлівчицького старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 29 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Язлівицького старостинського округу Заяць Мирослави Богданівни з жителями старостинського округу
Інформування
22.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Станіславчицького старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 28 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Ясінського Володимира Володимировича з жителями старостинського округу
Інформування
21.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониквянського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 27 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Пониквянського старостинського округу Тація Юрія Володимировича з жителями старостинського округу
Інформування
20.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониковицького старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 27 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Пониковицького старостинського округу Галицького Йосипа Віталійовича з жителями старостинського округу
Інформування
20.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Лешнівського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 26 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Білика Василя Юліяновича з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Смільнівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 28 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Смільнівського старостинського округу Римара Олександра Євгеновича з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Комарівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 26 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Музички Оксани Євгенівни з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ГРАФІК заслуховування звітів старост перед жителями старостинських округів

Старости звітуватимуть з 25 по 29 березня.
Анонс події
18.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Гаївського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 25 березня 2023 року відбудеться відкрита зустріч старости Гаївського старостинського округу Пушки Віри Євгенівни з жителями старостинського округу
Інформування
18.03.2024

Звіт про роботу дільничних офіцерів поліції, які обслуговують Бродівську ТГ

У разі виникнення будь-яких питань, щодо роботи дільничних офіцерів поліції, Ви можете звернутись до керівництва відділення поліції №1 Золочівського РВП ГУНП у Львівській області за адресою м. Броди Майдан Свободи 10.
Інформування
31.01.2024

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках

1. Найменування органу виконавчої влади, який ініціював та проводив обговорення - виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області.
Громадські слухання
27.10.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування

Найменування органу виконавчої влади, який ініціював та проводив обговорення - виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області.
Громадські слухання
27.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
Громадські слухання
26.10.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення тарифів на послуги КП «Бродиводоканал» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»

«Про встановлення тарифів на послуги КП «Бродиводоканал» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»
Громадські слухання
19.10.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області

«Про реорганізацію Комарівського закладу дошкільної освіти Бродівської міської ради Львівської області шляхом приєднання до Комарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бродівської міської ради Львівської області»
Інформування
28.06.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області

«Про припинення шляхом ліквідації Бовдурівської початкової школи Бродівської міської ради Львівської області»
Інформування
28.06.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради

«Про роботу закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти з дошкільними підрозділами у літній період 2023 року»
Інформування
09.06.2023

Звіт про результати публічного громадського обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки»

Проект рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки» .
Інформування
25.05.2023

Звіт старости Станіславчицького старостинського округу Бродівської міської ради про проведену роботу за 2022 рік

Звіт перед жителями округу – це відповідальність та відчуття тісної співпраці мене, як старости, з односельцями.
Інформування
05.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Шнирівськогостаростинського округу за 2022 рік

Через початок повномаштабної війни, нажаль, не все вдалося реалізувати з того, що було заплановано на 2022 рік . Але завдяки підтримці міського голови, виконавчому комітету міської ради і мешканцям округу ми обов’язково реалізуємо все заплановане і необхідне для нашої громади.
Інформування
04.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Смільнівського старостинського округу за 2022 рік

Згідно положення про старосту пройшов громадські обговорення в окрузі, пізніше був затверджений сесією Бродівської міської ради.
Інформування
04.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Лешнівськогостаростинського округу за 2022 рік

Звітую про роботу Лешнівського старостинського округу за 2022рік.
Інформування
03.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Комарівського старостинського округу за 2022 рік

Керуючись Конституцією та Законами України ,розпорядженням міського голови Положенням про старосту звітую про роботу Комарівськогостаростинського округу за 2022 рік.
Інформування
03.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониковицького старостинського округу за 2022 рік

Відтак робота старостинського округу проводиться відкрито, в інтересах громади. Забезпечується в межах повноважень та фінансової можливості старостинського округу вирішенням питань жителів, пошук методів і підходів до розв'язання назрілих, гострих, життєвих питань.
Інформування
02.05.2023

Звіт старости Пониквянського старостинського округу Юрія Володимировича Тація за 2022 рік

На території округу прибуло понад 240 осіб. На обліку перебувало – 143 особи, допомога внутрішньо-переселеним – для 121 особи.
Інформування
02.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Язлівчицькогостаростинського округу за 2022 рік

У зв’язку із безпековою ситуацією на території України у 2022 році було здійснено поточний ремонт найпростішого укриття в підвальному приміщенні КУ «Народний дім с.Берлин».
Інформування
02.05.2023

ГРАФІК заслуховування звітів старост перед жителями старостинських округів

Старости звітуватимуть в округах
Анонс події
02.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про заслуховування звіту старости перед жителями Гаївського старостинського округу

О 10 годині 08 травня 2023 року в приміщенні Гаї-Дітковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Бродівської міської ради Львівської області за адресою вулиця Центральна, будинок 66, село Гаї-Дітковецькі
Інформування
01.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про заслуховування звіту старости перед жителями Суховільського старостинського округу

О 15 годині 08 травня 2023 року в приміщенні народний дім села Суховоля за адресою вулиця Долинка, будинок 20, село Суховоля Золочівського району Львівської області відбудеться відкрита зустріч старости Суховільського старостинського округу Добрянської Тані Йосипівни з жителями старостинського округ
Інформування
01.05.2023

Звіт начальника відділення поліції №1 Золочівського РВ ГУНП у Львівській області перед населенням

Про безпекову ситуацію у громаді, роботу зі зверненнями та протидію шахрайству читайте у матеріалі.
Новина
09.02.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше