Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониковицького старостинського округу за 2023 рік

Інформування
20.03.2024

  ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про заслуховування звіту старости

перед жителями Пониковицького старостинського округу

        На виконання пункту 6 статті 541 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктів 5.1 – 5.6 Положення про старост старостинських округів, утворених на території Бродівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Бродівської міської ради Львівської області від 26 жовтня 2021 року № 478, 

о 15 годині 27 березня 2024 року в приміщенні Народного дому села Пониковиця , Золочівського району , Львівської області  відбудеться відкрита зустріч старости Пониковицького старостинського округу Галицького Йосипа Віталійовича з жителями старостинського округу, на якій заслуховуватиметься звіт старости за 2023 рік.

    Під час зустрічі жителі старостинського округу мають можливість поставити запитання, висловити зауваження та внести пропозиції.

 

     ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ

старости Пониковицького старостинського округу

за 2023 рік

 

На виконання пункту 6 статті 541 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктів 5.1 – 5.6 Положення про старост старостинських округів, утворених на території Бродівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Бродівської міської ради Львівської області від 26 жовтня 2021 року № 478, я , Йосип Галицький - староста Пониковицького старостинського округу Бродівської міської        ради, звітую про свою роботу за  2023 рік, який для всіх став справжнім іспитом на міцність та згуртованість. Адже життя нашої громади в умовах війни стало крихким балансом між питаннями боротьби та благоустрою.  Сьогодні наша реальність – страшна болюча і важка.

   Завдяки нашим відважним захисникам, які звільняють кілометр за кілометром, місто за містом, вибивають ворога з української землі наша територіальна громада знаходиться відносно у безпеці.

Кількісні дані сіл:

                                   до складу Пониковицького старостинського округу входить 6 населених пунктів, зокрема:

с.Пониковиця – 414 дворів, 1550 жителів,

с.Голосковичі – 132 двори, 486 жителів ,

с.Суходоли – 189 дворів , 661 житель ,

с.Глушин – 88 дворів , 292 жителі ,

с.Ковпин – 74 двори , 261 житель ,

с.Косарщина – 18 дворів, 53 жителі .

За підрахунками обліку особистих селянських господарств станом на 2023 рік у Пониковицькому старостинському  окрузі загальна кількість населення становить – 3 303  чол.,  усього налічується  915 дворів.

Соціальний захист населення:

На території сіл :

 • 50 багатодітних сімей;
 • 13 новітніх загиблих Героїв російсько-української війни (Кіт Віталій, Мигдаль Роман,Чорній Євген, Князєв Анатолій, Дикий Ігор, Мищук Мар’ян, Маліновський Ігор, Лозовий Тарас, Белей Назар, Мисак Мар’ян, Гаркуша Василь, Савонік Володимир, Габа Микола ).

      На території старостинського округу провадять свою діяльність  такі приватні підприємства :

П/П «Західний Буг»

ТОВ «Молочні ріки»

ТОВ « Спиртзавод» с.Суходоли

П\П «Соло легно»

ТОВ «Агрофонд».

Фізичних осіб підприємців  налічується -   16.

   Відповідно до покладених на мене повноважень у звітному періоді:

 • взяв участь у засіданнях сесій та виконавчого комітету Бродівської міської ради;
 • виконував доручення міської ради, виконавчого комітету, звітував про їх виконання;
 • щодня , окрім відсутності з причин пов'язаних з виконанням інших функцій місцевого самоврядування, здійснював прийом громадян, які звертаються з проблемами різного характеру, зокрема соціального захисту, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, земельного законодавства; усім громадянам, які звернулись на особистий прийом надано відповідні роз’яснення;
 • приймв заяви, адресовані старостинському округу, органам та посадовим особам міської ради, передавав їх за призначенням. Так впродовж звітного періоду від жителів сіл прийнято – 570 заяв, в т.ч., що стосувалися земельних питань, матеріальних допомог для лікування, соціального захисту, перевірки паспортної системи, видачі дублікату заповіту, отримання витягу з реєстру територіальної громади та ін.;
 • здійснювався облік, ведення, зберігання погосподарських книг, за звітний період видано 311 довідок, характеристик з місця проживання, витягів з погосподарської книги;
 • обстежено умови проживання 38 громадян та складено акти обстеження для відповідних служб;
 • видано 329 витягів з підсистеми "Реєстр територіальної громади";
 • проведено 12 нотаріальних дій.
 • постійно веду облік та передаю до виконавчого комітету міської ради дані показників газо- та електроносіїв .
 • виконуються функції щодо ведення військового обліку на території старостинського округу. Ведуться картки первинного обліку військовозобов’язаних з проведенням постійних звірок з ТЦК;
 • здійснюється оповіщення військовозобов’язаних та призовників,
 • ведеться підготовка особових справ юнаків, що підлягають приписці до призовних дільниць .

       Сприяю виконанню на території старостинського округу Програм соціально – економічного  та культурного розвитку, затверджених рішенням міської ради. Систематично беру участь у нарадах , семінарах , тренінгах, онлайн – навчаннях , організованих виконавчим комітетом Бродівської міської ради.    

       В окрузі здійснюється постійний моніторинг за дотриманням громадського порядку, ведеться співпраця з Бродівським  відділенням поліції в частині обміну інформацією.

Постійно проводиться робота для підтримки  Збройних Сил України та волонтерських організацій. Долучалися до збору коштів на придбання транспортних засобів, військової амуніції, продовольчих наборів та ін.

Беру активну участь у діяльності волонтерського центру , який діє при міській раді , неодноразово  особисто здійснював поїздки в зони бойових дій, а саме: Запорізьку, Харківську ,  Донецьку та ін..

      Відтак  робота старостинського  округу проводиться відкрито, в інтересах громади. Забезпечується, в межах повноважень та фінансової можливості  старостинського округу, вирішенням  питань жителів, пошук методів і підходів до розв'язання назрілих, гострих, життєвих питань.

Звітую відповідно до кожного напрямку:

Освіта

На території Пониковицького старостинського округу функціонує  чотири заклади  освіти:

-Пониковицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ;

-Голосковицький заклад загальної середньої І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом;

-Суходільська філія Бродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4;

-Пониковицький  заклад дошкільної освіти.

У Пониковицькому  ЗЗСО  у 2023/2024 навчальному році навчається 177 здобувачів  освіти, працює 32 педагогічних працівники. До школи довозиться 40 учнів  шкільним автобусом.

У ЗЗСО  для дітей з особливими освітніми потребами організоване інклюзивне навчання (5 інклюзивних  класи).

У Голосковицькому  ЗЗСО у 2022/2023 навчальному році навчається 59 здобувачів освіти, навчається та виховується  13 дошкільнят, працює 17 педагогічних працівників.

У Суходільській філії навчається 11 здобувачів освіти.

У Пониковицькому ЗДО функціонує три  3 групи, у яких навчається і виховується  38 дітей. Працює 8  педагогічних працівники.

У зв’язку із трансформацією освітньої сфери для забезпечення нової якості освіти на всіх рівнях:

 Пониковицький  заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з 01 вересня 2027 року буде перепрофільовано (змінено тип)  у Пониковицьку  гімназію;

Голосковицький заклад загальної середньої освіим І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом  з 01 вересня 2025 року буде перепрофільовано  (змінено тип) у Голосковицьку початкову школу з дошкільним підрозділом;

Суходільську філію буде до 01 вересня 2024 року припинено шляхом ліквідації.

ЗЗСО

          Видатки на освіту

освітня субвенція

місцевий бюджет

Пониковицький ЗЗСО

6531406,05

4735739,93

Голосковицький ЗЗСО

2079357,70

2515906,54

Суходільська філія

240159, 70

351749,03

 

Для організації освітнього процесу НУШ  спрямовано :

 Пониковицьку ЗЗСО – 15590,00 грн

Голосковицьку ЗЗСО – 792215, 00 грн, в тому числі співфінансування з місцевого бюджету- 870, 00 грн

Для оновлення матеріально-технічної бази за рахунок місцевого бюджету профінансовано :

       Пониковицький ЗЗСО

 • капітальний ремонт системи опалення – 202512, 10 грн
 • придбання м’яких меблів( диванів та пуфів)- 39 000 грн
 • придбання інструментів для майстерні – 18000 грн
 • розроблення прєктно- кошторисної документації робочого проекту на будівництво резервного питного водопостачання – 29 900 грн

Голосковицький ЗЗСО

 • придбання матеріалів для заміни підлоги у спортивному заліта класних кімнатах – 191 720 грн
 • придбання металопластикових вікон – 17 600 грн

Суходільська філія

 • капітальний ремонт підлоги ( аварійний стан) в приміщенні

 школи – 53 871 грн

Пониковицький ЗДО

 • придбання м’ясорубки - 3 599 грн
 • придбання плитки склокерамічної – 19 949 грн

Медицина

В старостинському окрузі працює амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Пониковиця та фельдшерсько-акушерські пункти в селах Суходоли, Голосковичі, Ковпин та Глушин.

Заробітна плата працівників, препарати та засоби для надання медичної допомоги фінансуються за рахунок коштів Національної служби здоров’я України.

З міського бюджету у 2023 році витрачено 152487,67грн на оплату енергоносіїв.

 

Культура. Спорт.

На території Пониковицького старостинського округу здійснюють свою діяльність Народні доми у с.Пониковиця, с.Голосковичі, с.Глушин, с.Ковпин Ставок, с.Суходоли, працюють бібліотеки-філії у с.Пониковиця, с.Голосковичі, с.Суходоли. У 2023 році для утримання закладів культури було використано з міського бюджету виділено 2284,7тис грн, що включає в себе оплату заробітної плати працівників та витрати на комунальні послуги. Працівники культури та аматори сцени постійні учасники культурно-масових заходів нашої громади, серед яких свято «Коляди », відзначення Великодніх свят; День Конституції, День Незалежності України, День захисників і захисниць, заходів із вшанування пам’яті загиблих  новітніх Героїв та інші. У Народних домах округу відбувались благодійні концерти, благодійні акції та майстер-класи на підтримку Збройних сил України та зібрано у с. Пониковиця - 62 тис.грн., с.Голосковичі - 40195  грн., с.Суходоли -5000грн.

У 2023 році було проведено капітальний ремонт покрівлі в КУ «Народний дім с.Суходоли – 601 020,00грн.  Проведено розбирання покрівлі даху,улаштування гідроізоляціі,монтаж покрівельного покриття.

З метою підтримки футбольної команди  с.Пониковиця та стимулювання спортсменів брати участь у змаганнях місцевого рівня, у 2023 році з міського бюджету було профінансовано проведення навчально-тренувальних зборів у розмірі 69 тис.грн. ФК  Суходоли 81600грн.  Окрім цього, ще 15тис.грн ФК «Пониковиця» та « Суходоли» отримали в рамках Конкурсу на закупівлю спортивного інвентаря.

Налагоджена взаємодія з установами та посадовими особами, які надають соціальні послуги та соціальні допомоги.

Так, в старостинському окрузі працює 3 соціальних робітники Бродівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які обслуговують 34 особи похилого віку. За 2023 рік надано 1759  соціальних послуг.

Відділом соціального захисту населення надані допомоги мешканцям старостинського округу, в тому числі:

одноразову допомогу 3 особам з інвалідністю по зору І та ІІ групи на суму 2250 грн.;

одноразову адресну допомогу одній особі з інвалідністю з вадами слуху в сумі 750 грн.;

компенсацію  п’ятьом  фізичним особам, які надають соціальні послуги (Постанова Кабінету міністрів України від 23.09.2020 №859) у розмірі 90579 грн.;

50% пільг на відшкодування вартості житлово-комунальних послуг для членів родин загиблих  в АТО на суму 12223,00 грн; ( 6 особам)

одноразову адресну допомогу до Дня захисника Вітчизни двом  родинам загиблих учасників АТО  в розмірі 10 000 грн.;

матеріальну допомогу  2 учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілим, евакуйованим і переселеним на загальну суму 1500 грн.;

одноразову матеріальну допомогу  6 мешканцям округу, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, на загальну суму 33 000 грн;

одноразову матеріальну допомогу  15 -ом особам , призваних на військову службу під час мобілізації, які уклали контракт – 75 000 грн

адресну матеріальну  допомогу на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого –  трьом особам на суму 9 000 грн.;

70 256 грн. витрачено на поховання семи  учасників бойових дій ( за рахунок міського бюджету)

Здійснювалося своєчасне інформування старостою працівників служби у справах дітей з приводу неналежних умов утримання та виховання дітей у біологічних сім’ях. Забезпечено як спільну  із службою у справах дітей участь в проведенні обстеження умов проживання дітей, так і у складі комісії з працівників старостинського округу. Проведено 41 перевірку у 10 сім’ях.

Планується продовжити роботу щодо захисту прав та інтересів дітей і у 2024 році.

На території старостинського округу працює адміністратор віддаленого робочого місця Центру надання адміністративних послуг Бродівської міської ради, яким у 2023 році  надано  556 послуг ,з яких реєстрація місця проживання- 387 (видано витягів з Реєстру територіальноі громади- 329), адмістративні послуги соціального характеру – 168  

( оформлено пільг -31, субсидій- 54, послуга є-Малятко- 1.

 

Мобілізаційна та оборонна робота

 1. Проводиться робота  щодо  приписки  громадян до  призовної  дільниці Золочівського  РТЦК  та СП та проводиться  звірка  облікових даних карток Первинного  обліку шляхом подвірного обходу, прийом на  первинний  військовий  облік   прибулих  у  старостинський округ громадян та постійна  взаємодія з  першим відділом Золочівського  РТЦК  та СП в питаннях  військового  обліку та призову громадян по мобілізації;
 2. В 2023 році старостинським округом отримано 480 повісток для оповіщення чоловіків , які перебувають на військовому обліку для явки у перший відділ Золочівського  РТЦК  та СП. Вручено 151 повістку чоловікам даної категорії, що становить 31 %.

         

Щодо ремонту доріг

     Проведено поточний ремот (грейдерування) доріг у селах Глушин, Косарщина, Ковпин-Ставок, Пониковиця, Голосковичі. 

     Здійснено підсипання щебенем вулиць сіл Пониковиця, Глушин, Косарщина, Суходоли.

     Проведено ремонт асфальтного покриття вулиць у селі Пониковиця.

     Завершено  роботу по укладанню асфальтного покриття у с. Суходоли.

 

Благоустрій

Для проведення робіт по благоустрою  старостинського округу міською радою  було надано бензопилу, мотокосу, матеріалів та інших засобів на суму- 32168 грн

В старостинському окрузі  протягом 2023 року працював робітник комунальної служби, який відповідально ставився до виконання своїх обов’язків.

Проводилася наступна робота:

благоустрій території біля адмінбудинку, зупинок, Народних домів у старостинському окрузі;

зрізка аварійних дерев біля дороги Броди – Заболотці, у селі Пониковиця;

обкошування території старостинського округу;

зрізка кущів біля Народного дому у селі Голосковичі, Пониковиця;

прокопування водостічних ровів у селі Глушин;

посадка дерев у селі Пониковиця, Голосковичі;

косіння борщівника у селі Пониковиця;

встановлення лавак на спортивному майданчику у селі Голосковичі;

декомунізація пам’ятників у селі Пониковиця та селі Суходоли;

встановлення гранітної стели та тумби біля села Суходоли;

чистка річки у селі Суходоли;

прибирання снігу;

вивіз сміття;

здійснено освітлення мосту у селі Пониковиця.

Постійно проводиться моніторинг вуличного освітлення в селах громади. З метою економії коштів місцевого бюджету регулярно здійснюється перестановка часових таймерів, відповідно до світлового дня. Належним чином здійснюється його обслуговування  КП ‘Броди’ (заміна ліхтарів, лампочок, таймерів та ін.).

Постійно проводиться робота для підтримки Збройних Сил України та волонтерських організацій. Долучалися до збору коштів на придбання транспортних засобів, військової амуніції, продовольчих наборів та ін.

 

 

                        Пріоритетні напрямки роботи на 2024 рік:

 1. Підтримка ЗСУ та волонтерів
 2. Робота з ВПО
 3. Співпраця з керівництвом та депутатським корпусом міської ради
 4. Благоустрій сіл (прибирання, косіння, озеленення...)

5.В межах залученого фінансування – капітальні та поточні ремонти комунальних вулиць та доріг.

 1. Укладання Договорів з КП Броди на вивіз сміття, встановити контейнерів.
 2. Співпраця з меценатами та громадськими організаціями.
 3. Задіювання приміщень, які не експлуатуються.
 4. Якісне надання адміністративних послуг.
 5. Підтримка футбольних клубів округу.
 6. Співпраця зі священниками,освітніми закладами, Народними домами, бібліотеками, ФАПами .
 7. Соціальний захист населення;
 8. Співпраця з молоддю.
 9. Сподіваємося на реалізацію проєктів – переможів 2021р

 

     Вірю, що усе задумане буде втілене в життя у мирній країні. Висловлюю подяку усім,  хто допомагає розвивати наші села --хлопцям зі Збройних Сил України, волонтерам, голові громади, депутатському корпусу, священникам, меценатам, керівникам установ, свідомим жителям.

  Бажаю здоров’я, миру, наснаги та впевненості у завтрашньому дні!

 

Новини на цю ж тему

ПП "Західний Буг" інформує про заплановане застосування засобів захисту рослин

До уваги мешканців сіл: Підгір'я, Суходоли, Ясенів та Пониковиця.
Інформування
28.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Шнирівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 29 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Шнирівського старостинського округу Зварич Оксани Романівни з жителями старостинського округу
Інформування
22.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Язлівчицького старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 29 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Язлівицького старостинського округу Заяць Мирослави Богданівни з жителями старостинського округу
Інформування
22.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Станіславчицького старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 28 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Ясінського Володимира Володимировича з жителями старостинського округу
Інформування
21.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониквянського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 27 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Пониквянського старостинського округу Тація Юрія Володимировича з жителями старостинського округу
Інформування
20.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Лешнівського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 26 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Білика Василя Юліяновича з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Смільнівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 28 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Смільнівського старостинського округу Римара Олександра Євгеновича з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Комарівського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 26 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Комарівського старостинського округу Музички Оксани Євгенівни з жителями старостинського округу
Інформування
19.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Суховільського старостинського округу за 2023 рік

О 15 годині 25 березня 2024 року відбудеться відкрита зустріч старости Суховільського старостинського округу Добрянської Тані Йосипівни з жителями старостинського округу
Інформування
18.03.2024

ГРАФІК заслуховування звітів старост перед жителями старостинських округів

Старости звітуватимуть з 25 по 29 березня.
Анонс події
18.03.2024

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Гаївського старостинського округу за 2023 рік

О 10 годині 25 березня 2023 року відбудеться відкрита зустріч старости Гаївського старостинського округу Пушки Віри Євгенівни з жителями старостинського округу
Інформування
18.03.2024

Повідомлення про заплановане застосування засобів захисту рослин

До уваги мешканців сіл: Пониковиця, Суходоли, Ясенів, Підгір'я
Інформування
27.02.2024

Звіт про роботу дільничних офіцерів поліції, які обслуговують Бродівську ТГ

У разі виникнення будь-яких питань, щодо роботи дільничних офіцерів поліції, Ви можете звернутись до керівництва відділення поліції №1 Золочівського РВП ГУНП у Львівській області за адресою м. Броди Майдан Свободи 10.
Інформування
31.01.2024

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках

1. Найменування органу виконавчої влади, який ініціював та проводив обговорення - виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області.
Громадські слухання
27.10.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування

Найменування органу виконавчої влади, який ініціював та проводив обговорення - виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області.
Громадські слухання
27.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
Громадські слухання
26.10.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення тарифів на послуги КП «Бродиводоканал» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»

«Про встановлення тарифів на послуги КП «Бродиводоканал» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»
Громадські слухання
19.10.2023

Приватне підприємство "Західний Буг" повідомляє про заплановане застосування засобів захисту рослин

До уваги мешканців сіл Ясенів, Суходоли, Підгір'я, Пониковиця
Інформування
11.09.2023

Приватне підприємство «Західний Буг» інформує про проведення технологічних операцій з оприскування сільськогосподарських культур на своїх полях

До уваги мешканців сіл Сухота, Голосковичіс, Пониковиця, Глушин, Ясенів, Суходоли
Інформування
21.08.2023

ПП "Західний Буг" повідомляє про заплановане застосування засобів захисту рослин

До уваги мешканців сіл Сухота, Голосковичі, Пониковиця, Глушин, Боратин, Ясенів, Берлин, Суходоли, Ковпин, Підгір'я.
Інформування
07.08.2023

ПП "Західний Буг" інформує про заплановані роботи із застосування засобів захисту рослин

До уваги мешканців сіл Сухота, Голосковичі, Пониковиця, Глушин, Боратин, Ясенів, Берлин, Суходоли, Ковпин, Підгір'я.
Інформування
26.07.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області

«Про реорганізацію Комарівського закладу дошкільної освіти Бродівської міської ради Львівської області шляхом приєднання до Комарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бродівської міської ради Львівської області»
Інформування
28.06.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області

«Про припинення шляхом ліквідації Бовдурівської початкової школи Бродівської міської ради Львівської області»
Інформування
28.06.2023

Звіт про результати консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради

«Про роботу закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти з дошкільними підрозділами у літній період 2023 року»
Інформування
09.06.2023

Звіт про результати публічного громадського обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки»

Проект рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки» .
Інформування
25.05.2023

Звіт старости Станіславчицького старостинського округу Бродівської міської ради про проведену роботу за 2022 рік

Звіт перед жителями округу – це відповідальність та відчуття тісної співпраці мене, як старости, з односельцями.
Інформування
05.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Шнирівськогостаростинського округу за 2022 рік

Через початок повномаштабної війни, нажаль, не все вдалося реалізувати з того, що було заплановано на 2022 рік . Але завдяки підтримці міського голови, виконавчому комітету міської ради і мешканцям округу ми обов’язково реалізуємо все заплановане і необхідне для нашої громади.
Інформування
04.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Смільнівського старостинського округу за 2022 рік

Згідно положення про старосту пройшов громадські обговорення в окрузі, пізніше був затверджений сесією Бродівської міської ради.
Інформування
04.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Лешнівськогостаростинського округу за 2022 рік

Звітую про роботу Лешнівського старостинського округу за 2022рік.
Інформування
03.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Комарівського старостинського округу за 2022 рік

Керуючись Конституцією та Законами України ,розпорядженням міського голови Положенням про старосту звітую про роботу Комарівськогостаростинського округу за 2022 рік.
Інформування
03.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Пониковицького старостинського округу за 2022 рік

Відтак робота старостинського округу проводиться відкрито, в інтересах громади. Забезпечується в межах повноважень та фінансової можливості старостинського округу вирішенням питань жителів, пошук методів і підходів до розв'язання назрілих, гострих, життєвих питань.
Інформування
02.05.2023

Звіт старости Пониквянського старостинського округу Юрія Володимировича Тація за 2022 рік

На території округу прибуло понад 240 осіб. На обліку перебувало – 143 особи, допомога внутрішньо-переселеним – для 121 особи.
Інформування
02.05.2023

ПИСЬМОВИЙ ЗВІТ старости Язлівчицькогостаростинського округу за 2022 рік

У зв’язку із безпековою ситуацією на території України у 2022 році було здійснено поточний ремонт найпростішого укриття в підвальному приміщенні КУ «Народний дім с.Берлин».
Інформування
02.05.2023

ГРАФІК заслуховування звітів старост перед жителями старостинських округів

Старости звітуватимуть в округах
Анонс події
02.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про заслуховування звіту старости перед жителями Гаївського старостинського округу

О 10 годині 08 травня 2023 року в приміщенні Гаї-Дітковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Бродівської міської ради Львівської області за адресою вулиця Центральна, будинок 66, село Гаї-Дітковецькі
Інформування
01.05.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про заслуховування звіту старости перед жителями Суховільського старостинського округу

О 15 годині 08 травня 2023 року в приміщенні народний дім села Суховоля за адресою вулиця Долинка, будинок 20, село Суховоля Золочівського району Львівської області відбудеться відкрита зустріч старости Суховільського старостинського округу Добрянської Тані Йосипівни з жителями старостинського округ
Інформування
01.05.2023

Звіт начальника відділення поліції №1 Золочівського РВ ГУНП у Львівській області перед населенням

Про безпекову ситуацію у громаді, роботу зі зверненнями та протидію шахрайству читайте у матеріалі.
Новина
09.02.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше