Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Мешканці 25 громад Львівщини, Волині та Полтавщини отримуватимуть психологічну допомогу згідно з міжнародними стандартами

Новина
13.09.2022

Потреба в отриманні психологічної та психосоціальної допомоги серед українців зростає, нажаль, з кожним днем війни. Міністерство охорони здоров’я прогнозує, що через війну психологічної допомоги загалом потребуватимуть біля 15 млн. українців.

 

          Для реагування на цей виклик у 25 громадах Львівщини, Волині та Полтавщини Асоціація інноваційної та цифрової освіти за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» реалізовує проєкт «Психосоціальна і емоційна підтримка та поліпшення громадських служб психічного здоров'я».

 

«Наразі в рамках проєкту «Психосоціальна і емоційна підтримка та поліпшення громадських служб психічного здоров'я», який реалізовується Асоціацією інноваційної та цифрової освіти за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» завершується розгортання системи психосоціальної підтримки у 25 громадах Львівщини, Волині та Полтавщини. В рамках проєкту вже запущено 3 навчальних курси щодо надання першої психологічної допомоги у громадах для співробітників соціальних служб, освітян та представників органів місцевого самоврядування. Співробітники ОМС також отримують «дорожні карти» для налаштування ефективної роботи соціальних служб. Крім того, відібрано 25 старших психологів, які координують систему надання психологічної допомоги в кожній громаді»,- заявила заступниця керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Наталія Гнидюк.

 

Відтепер настає фінальний етап проєкту – безпосереднє надання психосоціальної допомоги та емоційної підтримки мешканцям відповідних громад, і дорослим і дітям. Допомогу надаватимуть фахівці, які були підготовлені в рамках проєкту. 

 

          «Навчальні програми були створені за моделлю змішаного навчання (blended learning), які включають в себе мультимедійні курси у міжнародному форматі SCORM, кращі світові кейси та практичні тренінги, під час яких співробітники соціальних служб та освітяни опанували техніки діагностики психологічного стану дітей та дорослих за міжнародними стандартами та методиками, які визнані у багатьох країнах світу, а також отримали інші знання, що дозволять їм забезпечувати якісну першу психологічну допомогу у своїх громадах», - сказала виконавчий директор Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав.

 

Якщо людина потребуватиме більш глибокої психологічної допомоги, їй буде запропоновано безкоштовно звернутися до партнера проєкту - команди Words Help та CETA Global (Інституту Джона Хопкінса - провідного навчального закладу США у сфері клінічної психології) для отримання особистого або дистанційного лікування психосоціального та психічного здоров’я.

 

Всі послуги в рамках цього проєкту для мешканців громад – безкоштовні.

 

«Отримати психологічну допомогу мешканцям громади  можна дуже легко, залишивши запит на  електронну пошту aide.online1@gmail.com або в Телеграм чаті громади: https://t.me/+af_6-mQa4hw1NDgy. Після чого з людиною зв’яжеться відповідний фахівець - підсумувала Марія Богуслав.

Новини на цю ж тему

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО в межах ініціативи АГРІ-Україна ініціює проведення міжнародного В2В агро форуму зі збуту зернових та олійних культур.

Для участі потрібна попередня реєстрація за посиланням.
Інформування
03.04.2023

Презентація курсу «Практичні навички подолання стресу»

У 2023 році стартує безкоштовне навчання для всіх мешканців громад на онлайн-курсі «Практичні навички подолання стресу»
Новина
06.02.2023

Навчальний інтенсив від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Представники Бродівської міської ради взяли участь у тренінгах, що HOVERLA / проєкт USAID в Україні організував для громад-партнерок.
Новина
03.02.2023

Проєкт «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО» від Tech StartUp School

У межах проєкту створять новий спеціалізований навчальний простір для курсу біотехнології, ІТ та робототехніки та закуплять необхідне обладнання.
Новина
12.01.2023

На Львівщині, Волині та Полтавщині реалізовано пілотний проєкт зі створення системи психологічної допомоги на рівні громад

У 25 громадах Львівської, Волинської та Полтавської областей впродовж півроку 2022 року тривав проєкт «Надання психосоціальної та емоційної підтримки населенню та покращення в громаді якості надання послуг з психічного здоров'я».
Новина
08.11.2022

У війни не жіноче обличчя

З початком повномасштабного вторгнення жінки у органах місцевого самоврядування не відійшли на другий план, а взяли на себе відповідальність та додаткові обов'язки, щоб забезпечити життєдіяльність громад у нових екстремальних умовах.
Новина
14.09.2022

Пожежне оснащення європейського зразка Бродівська громада отримала завдяки участі в Проєкті USAID

Десять комплектів нової форми та рятувальне обладнання для місцевої пожежної бригади передали Бродівський міський голова Анатолій Белей разом та заступник Олександр Єлиневський.
Новина
12.09.2022

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА У ГРОМАДАХ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Інтерв’ю із заступницею керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Наталією Гнидюк
Новина
01.09.2022
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше