Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Навчальний інтенсив від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Новина
03.02.2023
Представники Бродівської міської ради взяли участь у тренінгах, що HOVERLA / проєкт USAID в Україні організував для громад-партнерок.
ℹ️На дводенному тренінгу у Києві «Муніципальне лідерство: як підвищити ефективність команди» Бродівську громаду представляв секретар міської ради Руслан Шишка. Посадовець ознайомився із сучасними методами управління, інструментами делегування, мотивації та ініціативності. Також учасників тренінгу вчили розвивати креативне і критичне мислення.
Як зазначають автори коучингової програми, розвиток лідерських навичок стане у нагоді під час планування відновлення, пошуку інвестицій та нових джерел надходжень до бюджетів, реалізації проєктів публічно-приватного партнерства та міжмуніципального співробітництва.
ℹ️У продовження теми далекоглядного підходу та інновацій, у Львові для 10 громад-партнерок та дружніх громад Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» організували тренінг «Проєктний менеджмент. Розробка та дизайн проєктів».
Начальник відділу економіки та публічних закупівель Бродівської міської ради Богдан Сторожинський та секретар ради Руслан Шишка вивчали нові проєктні підходи до залучення додаткових фінансових ресурсів для відновлення та розвитку. Зокрема, розглянули можливості у напрямках: місцевого економічного розвитку; культури та освіти; навколишнього середовища; енергоефективності.
Дякуємо Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за можливість навчатися, обмінюватися досвідом, налагоджувати партнерські звʼязки та працювати з експертами.

Новини на цю ж тему

Презентація курсу «Практичні навички подолання стресу»

У 2023 році стартує безкоштовне навчання для всіх мешканців громад на онлайн-курсі «Практичні навички подолання стресу»
Новина
06.02.2023

Проєкт «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО» від Tech StartUp School

У межах проєкту створять новий спеціалізований навчальний простір для курсу біотехнології, ІТ та робототехніки та закуплять необхідне обладнання.
Новина
12.01.2023

На Львівщині, Волині та Полтавщині реалізовано пілотний проєкт зі створення системи психологічної допомоги на рівні громад

У 25 громадах Львівської, Волинської та Полтавської областей впродовж півроку 2022 року тривав проєкт «Надання психосоціальної та емоційної підтримки населенню та покращення в громаді якості надання послуг з психічного здоров'я».
Новина
08.11.2022

Мешканці 25 громад Львівщини, Волині та Полтавщини отримуватимуть психологічну допомогу згідно з міжнародними стандартами

Потреба в отриманні психологічної та психосоціальної допомоги серед українців зростає, нажаль, з кожним днем війни. Міністерство охорони здоров’я прогнозує, що через війну психологічної допомоги загалом потребуватимуть біля 15 млн. українців.
Новина
13.09.2022

Пожежне оснащення європейського зразка Бродівська громада отримала завдяки участі в Проєкті USAID

Десять комплектів нової форми та рятувальне обладнання для місцевої пожежної бригади передали Бродівський міський голова Анатолій Белей разом та заступник Олександр Єлиневський.
Новина
12.09.2022

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА У ГРОМАДАХ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Інтерв’ю із заступницею керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Наталією Гнидюк
Новина
01.09.2022
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше