Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Проєкт «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО» від Tech StartUp School

Новина
12.01.2023
Проєкт «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО» створено Tech StartUp School у межах грантової співпраці з програмою USAID «ГОВЕРЛА». Під час проєкту молодь навчатимуть за такими напрямами: технологія розвитку стартапів, вступ до ІТ, 3D-графіка, робототехніка та інтернет речей, експлуатація безпілотників, біотехнології.
Ініціативу реалізують у 10 громадах Львівської області: Бродівській, Добротвірській, Оброшинській, Жидачівській, Жовківській, Рава-Руській, Городоцькій, Сокільницькій, Козівській, Золочівській. Учасники отримають можливість розробити та представити власні бізнес-проєкти, найкращі з яких реалізують за кошти інвесторів. До конкурсної комісії увійдуть представники Львівської обласної військової адміністрації, а також експерти, представники бізнесу, голови громад та інвестори.
У межах проєкту створять новий спеціалізований навчальний простір для курсу біотехнології, ІТ та робототехніки та закуплять необхідне обладнання. Із залученням спонсорів буде облаштована лабораторія робототехніки, де проведуть один із буткемпів. Весь матеріал адаптують для молоді, а нові навчальні простори та лабораторії сприятимуть практичному впровадженю проєктів. Презентація напрацювань з підприємництва дозволить інвесторам створити єдину екосистему, в якій навчатиметься 500 осіб з різних громад Львівщини.
Навчання заплановано на січень 2023 року. До того часу Tech StartUp School відбере 500 учасників серед школярів, учнів закладів професійної (професійно-технічної) та передвищої освіти, студентів перших – других курсів ВНЗ Львівщини. Передусім проєкт орієнтовано на молодь з-поміж ВПО, але участь в ньому можуть взяти усі, хто прагне розвинути підприємницькі навички та розпочати власний стартап. Навчання триватиме три місяці в онлайн-форматі, також передбачені дводенні очні буткемпи для найактивніших учасників.
Cтартап-школа Національного університету «Львівська політехніка» Tech StartUp School успішно реалізовує проєкти у сфері ІТ, розвитку МСП та інновацій в аграрному секторі. Tech StartUp School надає органам місцевого самоврядування практичну підтримку в реалізації програм позашкільної освіти та розвитку підприємництва.
Вимоги до учасників:
вік 12-22 роки;
молодь (студенти молодших курсів закладів вищої освіти, учні закладів передвищої фахової та професійної освіти);
у проєкті можуть брати участь лише жителі громад Львівщини, зокрема ВПО.
Для участі у проєкті треба заповнити реєстраційну форму:
 

Новини на цю ж тему

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО в межах ініціативи АГРІ-Україна ініціює проведення міжнародного В2В агро форуму зі збуту зернових та олійних культур.

Для участі потрібна попередня реєстрація за посиланням.
Інформування
03.04.2023

Презентація курсу «Практичні навички подолання стресу»

У 2023 році стартує безкоштовне навчання для всіх мешканців громад на онлайн-курсі «Практичні навички подолання стресу»
Новина
06.02.2023

Навчальний інтенсив від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Представники Бродівської міської ради взяли участь у тренінгах, що HOVERLA / проєкт USAID в Україні організував для громад-партнерок.
Новина
03.02.2023

На Львівщині, Волині та Полтавщині реалізовано пілотний проєкт зі створення системи психологічної допомоги на рівні громад

У 25 громадах Львівської, Волинської та Полтавської областей впродовж півроку 2022 року тривав проєкт «Надання психосоціальної та емоційної підтримки населенню та покращення в громаді якості надання послуг з психічного здоров'я».
Новина
08.11.2022

Мешканці 25 громад Львівщини, Волині та Полтавщини отримуватимуть психологічну допомогу згідно з міжнародними стандартами

Потреба в отриманні психологічної та психосоціальної допомоги серед українців зростає, нажаль, з кожним днем війни. Міністерство охорони здоров’я прогнозує, що через війну психологічної допомоги загалом потребуватимуть біля 15 млн. українців.
Новина
13.09.2022

Пожежне оснащення європейського зразка Бродівська громада отримала завдяки участі в Проєкті USAID

Десять комплектів нової форми та рятувальне обладнання для місцевої пожежної бригади передали Бродівський міський голова Анатолій Белей разом та заступник Олександр Єлиневський.
Новина
12.09.2022

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА У ГРОМАДАХ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Інтерв’ю із заступницею керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Наталією Гнидюк
Новина
01.09.2022
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше