Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Громада Стрижівського повіту зібрала та передала спеціальний гуманітарний вантаж для Бродівської громади

Новина
06.09.2022
Ранок розпочався з сигналів повітряної тривоги, коли діти снідали, переглядали книжки у своїх ранцях чи вже були у шкільних автобусах. Такі реалії життя під час повномасштабного вторгнення. Дякуємо ЗСУ за надійний захист і можливість наступним гучним звуком чути сигнал відбою тривоги.
Але доки країна-окупант не зникне з карти світу, небезпека для українців теж не зникне. Мусимо пристосовуватись та шукати варіанти забезпечити необхідні життєві процеси.
Цього року навчальні заклади громади готували до початку освітнього процесу особливо ретельно. Надзвичайно важливою складовою стала підготовка укриттів. Десь у підвалах, десь за правилом двох стін, у пристосованих приміщеннях - освітяни, батьки і військові використовували кожну нагоду, щоб облаштувати прихисток для дітей на час тривоги.
Велику допомогу в обладнанні для укриттів надали і наші закордонні друзі та партнери. Наприклад, громада Стрижівського повіту зібрала та передала спеціальний гуманітарний вантаж для Бродівської громади - дитячі розвиваючі іграшки-тренажери, шезлонги, ковдри, спальники, подушки, постіль для найменших.
Заступники міського голови Олександр Єлиневський та Оксана Прокопець з командою розподілили вантаж та передали керівникам освітніх закладів: ДНЗ №1, ДНЗ №6, ДНЗ №7, ДНЗ №8, ДНЗ №9, Гаї-Дітковецького ЗЗСО І-ІІ ст з дошкільним підрозділом, Станіславчицького ЗЗСО І-ІІ ст з дошкільним підрозділом ім. Тимофія Бордуляка.
Дякуємо нашим польським друзям за допомогу і підтримку, дякуємо, що поділяєте наші переживання за дітей і так щиро допомагаєте.
Також щира вдячність усім, хто долучався до підготовки укриттів у навчальних закладах. Коли будувались більшість з приміщень наших освітніх закладів, ніхто не передбачав необхідність рятуватися від ракетних ударів. Але українці - незламна нація, і ми знайдемо вихід з будь-якої ситуації.
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше