Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Європейські міста-побратими об'єднуються, щоби допомогти Україні!

Новина
30.08.2022
Маємо ще один позитивний приклад, коли європейські міста-побратими об'єднуються, щоби допомогти Україні, а ми, у свою чергу, гуртуємося задля однієї мети - досягнення миру та Перемоги.
Так, за сприяння голови Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький вдалося отримати майже три тонни гуманітарного вантажу.
Польське місто-партнер Бродів Волув зі своїми німецькими побратимами з Бухгольца зібрали необхідні речі для військових, ВПО та громадян, що перебувають в медичних закладах. Зокрема, європейські партнери передали медикаменти, побутову хімію, продукти харчування, медичні ліжка та автомобіль для ЗСУ.
Сьогодні сім медичних ліжок з механічним приводом регулювання, матраци та побутову хімію передали у Бродівську центральну міську лікарню. Машина проходить необхідне технічне обслуговування для відправки в зону бойових дій.
Дякуємо кожному, хто долучається!
Спільними зусиллями наближаємо Перемогу!
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше