Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

Інформування
01.11.2022

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України.
На військову службу за контрактом у добровільному порядку приймаються громадяни, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, раніше не судимі, пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.
На період дії воєнного стану військовослужбовцям ЗСУ виплачується додаткова в нагорода у розмірі:
- 30 000 грн щомісячно;
- 100 000 грн тим з них, хто бере безпосередню участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів, перебуваючи безпосередньо в районах у період здійснення заходів, в розрахунку на місяць пропорційно часу участі у таких діях та заходах.
У зв'язку з особливим характером військової служби, яка пов'язана із захистом Вітчизни, військовослужбовцям надаються визначені Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" гарантії, пільги та компенсації.
При підписанні першого контракту військовослужбовцю виплачується від 19848 до 24810 грн.
Компенсація за піднайом житла - від 1900 до 5700 грн.
Детальніше читайте у доданому файлі та звертайтесь у 1-ий відділ Золочівського РТЦК та СП (військомат) за адресою м. Броди, вул. 22 Січня, 16, каб. 20.
Телефон: 4-21-70, 0666461917, 0969362203.

Підпиши контракт - стань на захист Батьківщини.

Новини на цю ж тему

Перший відділ Золочівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводить відбір громадян на військову службу за контрактом

Перший відділ Золочівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводить відбір громадян віком від 18 - 45 років на військову службу за контрактом до військових частин Десантно-штурмових військ ЗCУ та військових частин Морської піхоти Військово-Морських Сил ЗСУ.
Інформування
09.11.2023

Якщо рідна чи близька вам людина доєдналась до Збройних Сил України

Важливо, щоб рідні та близькі наших Воїнів були впевнені у їх безпеці та не перебували в невідомості. Тому, аби уникнути зайвих хвилювань, підготували для вас кілька важливих порад.
Інформування
22.09.2023

Які умови укладення контракту на військову службу?

Перший відділ Золочівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян України інформує про відбір для проходження військової служби за контрактом на посадах рядового, сержантського та старшинського складу.
Інформування
11.08.2023

NEW бронювання військовозобов'язаних працівників

Ознайомтесь з презентацією нового порядку бронювання
Інформування
10.03.2023

Про внесення змін до Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом

Кабінет Міністрів України постановляє
Інформування
10.02.2023

13 000 гривень для захисників України

В одній із найстаріших церков міста Броди організували благодійну коляду
Новина
06.02.2023

День ЗСУ!

Тепер кожен день - день ЗСУ, але сьогодні, 6 грудня, у день професійного свята наших захисників, відчуття особливі.
Вітання
06.12.2022
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше