Українські ветерани можуть отримати гроші на відкриття власного бізнесу

06.07.2023

Департамент соціального захисту населення інформує щодо ветеранської програми «#Варто:підтримка ветеранського бізнесу».
     Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.
     Старт прийому заявок – 27 червня 2023 року.
     Останній день прийому заявок – 13 липня 2023 року (до 23:59 за київським часом).
     Сума фінансування проєктів:
- мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн;
- максимальна запитувана сума на проєкт – 3 000 000 грн.
     Мають право на отримання фінансової підтримки в рамках цього конкурсного відбору проектів:
- ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особипідприємці;
- юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.
    Програма #Варто відбувається у конкурсному форматі. Учасники будуть захищати бізнес-проєкти перед експертною радою.
    Подати заявку на програму за посилання: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-support-veteran-business/
Запитання та уточнення надсилайте на електронну пошту: uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua.
    У темі листа обов'язково вказуйте: «Варто: підтримка ветеранського бізнесу». Або звертайтесь за номером телефону: +380 (98) 009 48 72
                                                                        Т. в. о. директора департаменту Роман АНДРЕС

Новини на цю ж тему

Програма підтримки сільськогосподарських кооперативів

У межах Комплексної програми пропонується ветеранам та ветеранкам пройти відновлення та реабілітацію шляхом започаткування сільськогосподарського виробництва з вирощування ягідних культур через об’єднання у сільськогосподарські кооперативи.
16.04.2024

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Ця програма дасть можливість опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами / електромонтерками з обслуговування підстанцій. Така ініціатива запроваджена для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій та підтримки їхніх близьких.
16.04.2024

Проєкт IREX «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» оголошує набір

До участі у конкурсному відборі запрошуються вчителі/-льки, які викладають історію у 8-10 класах, українську мову та літературу в 8-9 класах і мистецтво у 9 класі. Проєкт відкритий для закладів загальної середньої освіти усіх форм власності.

Грант для ветеранів та членів їх сімей: як реалізовується програма на Львівщині

Відповідно до урядової програми «Грант для ветеранів та членів їх сімей», що стартувала у квітні цього року, 13 заявників із Львівщини, бізнес-плани котрих розглядала комісія Львівського обласного центру зайнятості, отримали позитивне рішення про надання коштів для започаткування бізнесу
05.09.2023

Реалізація Концепції підтримки Захисників та Захисниць України на території Львівщини

Однією з задач, яку ми перед собою ставимо, є якісне інформування ветеранів та їх сім'ї про ті можливості та гарантії, які в них є. Саме тому на офіційному сайті Львівської обласної військової адміністрації з’явилася вкладка «Захиснику та Захисниці».
30.08.2023

Опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.

Це опитування проводиться з метою подальшого наданням ветеранам і ветеранкам війни, які зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств, інформаційно- консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації.