Опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.

07.02.2023

Анкета для заповнення розміщена за посиланням: https://forms.gle/4qu5vuxTa1q1aYUv7.
Це опитування проводиться з метою подальшого наданням ветеранам і ветеранкам війни, які зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств, інформаційно-
консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації.

За допомогою цього опитування організація зможе проаналізувати проблеми ветеранського підприємництва у сільському господарстві і надати отримані висновки організаціям (державним та недержавним), які надають підтримку ветеранам та ветеранкам. Опитування проводиться в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни».
Цей проєкт здійснюється безпосередньо Всеукраїнською громадською організацією
«Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України»
(http://www.dorada.org.ua/) та став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку
реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключною
відповідальністю Всеукраїнської громадської організації «Національна асоціація
сільськогосподарських дорадчих служб України» і не обов’язково відображає погляди
Державного департаменту США та IREX.

Більше інформації про проєкт тут: http://dorada.org.ua/uk/shkola-simejnogo-fermerstva-dlya-
veteraniv-ta-veteranok.

Інформаційна підтримка: тел. +38093 163 25 81 (Світлана), shkolaveteraniv@gmail.com.
Разом до ПЕРЕМОГИ!

Також можливість для осіб, які отримали інвалідність внаслідок війни

У рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Республіки Кореї можна отримати підтримку в здобутті робітничих професій у закладах професійної освіти Львівщини із подальшим працевлаштуванням на підприємствах області.

У рамках Програми навчання на курсах та здобуття однієї з цих професій:

- пекар,

- кондитер,

- продавець, касир,

- водій (від 18 років),

- кравець (швачка),

- робітник із утеплення будівель,

- електрозварник ручного зварювання,

- електрик.

Реєстрація на навчання за посиланням:

Новини на цю ж тему

Програма підтримки сільськогосподарських кооперативів

У межах Комплексної програми пропонується ветеранам та ветеранкам пройти відновлення та реабілітацію шляхом започаткування сільськогосподарського виробництва з вирощування ягідних культур через об’єднання у сільськогосподарські кооперативи.
16.04.2024

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Ця програма дасть можливість опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами / електромонтерками з обслуговування підстанцій. Така ініціатива запроваджена для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій та підтримки їхніх близьких.
16.04.2024

На Львівщині майже 390 осіб з інвалідністю шукають свого працедавця

З метою пошуку роботи у першому кварталі цього року посередницькими послугами обласної служби зайнятості скористалися 896 осіб з інвалідністю, у тому числі 785 безробітних.

Цікаві вакансії Львівщини

Мова буде йти не про збирачів черв’яків, розправлячів подушок, продавців мрій чи живих манекенів.
28.12.2023

Реалізація Концепції підтримки Захисників та Захисниць України на території Львівщини

Однією з задач, яку ми перед собою ставимо, є якісне інформування ветеранів та їх сім'ї про ті можливості та гарантії, які в них є. Саме тому на офіційному сайті Львівської обласної військової адміністрації з’явилася вкладка «Захиснику та Захисниці».

Українські ветерани можуть отримати гроші на відкриття власного бізнесу

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі. Останній день прийому заявок – 13 липня
06.07.2023

Навчання за ваучером: у переліку – 123 професії та спеціальності

Упродовж п’яти місяців поточного року майже 500 жителів Львівщини отримали ваучер на навчання, що дозволить їм іти в ногу з часом, володіти сучасними технологіями та використовувати у професійній діяльності новітнє обладнання.

У Львівському ЦПТО ДСЗ стартує навчання за професією «швачка»

Останнім часом фірми і компанії Львівщини мають гостру потребу у швачках. Про це красномовно свідчать цифри: в області для представників цього фаху налічується понад 500 пропозицій працевлаштування із зарплатою, розмір якої коливається від мінімальної до 23 тисяч гривень.

На кого на Львівщині кадровий голод?

Станом на 15 травня 2023 року Львівська обласна служба зайнятості оперує інформацією про наявність у регіоні майже 5,5 тисяч вакансій.

Кількість безробітних в області зменшується

Рівень безробіття у Львівській області продовжує знижуватися: якщо у перших числах цьогорічного січня послугами служби зайнятості користувалися 5147 безробітних, то на початку квітня – 3691.

Безробіття під час війни: заробітна плата VS допомога з безробіття

Станом на 01.02.2023 року за посередництва Львівської обласної служби зайнятості роботу шукали 4482 безробітних, для котрих у базі вільних робочих місць і вакантних посад налічувалося 3978 пропозицій працевлаштування.

Приєднуйся до "Люті"!

Головне управління Національної поліції у Львівській області інформує.