Потужний дизельний генератор від UNICEF отримали у КП "Бродиводоканал"

Потужний дизельний генератор від UNICEF отримали у КП "Бродиводоканал".
Від початку повномасштабного вторгнення підприємство, яке надає послуги з водопостачання та водовідведення мешканцям міста активно займалося пошуком можливостей придбати потужні генератори, які могли б забезпечувати електроживлення у критичних умовах.
Обладнання "Бродиводокалу" є досить енергоємним, також є декілька локацій, які мають бути постійно забезпечені електроживленням для того, аби підприємство могло належно надавати критично важливі для містян послуги.
Нещодавно представники Unicef перетелефонували до комунальників - є генератор для Бродів. КП "Бродиводоканал" надало необхідні документи та обгрунтування і вже за два тижні після дзвінка генератор, потужністю 80 кВт, у КП "Бродиводоканал".
За словами головного інженера Дмитра Беднарчука, це обладнання зможе повністю забезпечити електроживленням обладнання на водозаборі. Тож навіть у випадку тривалих знеструмлень воду у будинки подаватимуть.
Міжнародні партнери пліч-о-пліч стоять з Україною у нашій боротьбі та докладають великих зусиль, щоб полегшити життя людей в умовах воєнної загрози.
Щиро дякуємо міжнародним партнерам за таку важливу і потужну допомогу.

Новини на цю ж тему

Інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Комунальне підприємство «Бродиводоканал» виконавчого комітету Бродівської міської ради (далі – КП «Бродиводоканал», Підприємство), відповідно до Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку... повідомляє

ЗМІНИ ДО ПОСТАНОВИ ПРО ПОВІРКУ ЛІЧИЛЬНИКА

Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання теплової енергії та води в квартирах (приміщеннях) будинку, здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку, якщо інше не встановлено до

Комунальні новини тижня

Відбулася щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств Бродівської громади під головуванням Анатолія Белея.

Генератори працюють

Наприкінці минулого тижня два генератори для забезпечення потреб цих котелень прибули у громаду, а сьогодні вони вже встановлені та працюють на об'єктах.

Комунальні новини тижня

Ще два потужні генератори для об'єктів громади

Нагадаємо, що міська рада виділяла кошти на закупівлю генераторів для забезпечення потреб об'єктів критичної інфраструктури в умовах енергетичної кризи.

Комунальні новини

Комунальні новини тижня

Розпочинаємо новий робочий тиждень з комунальних новин громади.

ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР

Про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
08.12.2022

Відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств Бродівської громади під головуванням Анатолія Белея

Обговорили роботу підприємств в умовах знеструмлень, обслуговування техніки та обладнання для виконання робіт.

Комунальні новини тижня

Розпочнемо новий робочий тиждень традиційно - з підбірки комунальних новин від підприємств Бродівської громади.

Комунальні новини тижня

Про виконані роботи та послуги для мешканців читайте далі.

Зібрали для вас комунальні новини від підприємств Бродівської громади

Коротко про господарку.