Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Комунальні новини тижня

Новина
06.02.2023
Відбулася щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств Бродівської громади під головуванням Анатолія Белея.
За прогнозами, сніжитиме ще завтра, а тоді на тиждень вдарять морози, тож комунальні служби працюють у посиленому режимі.
🔵Директор КП "Броди" Юрій Кукулка проінформував про вивезення зрізаного гілля з вулиці Галицька. Встановили сіті-лайт та дорожнє дзеркало. З п'ятниці тривають роботи з розчищення доріг комунального підпорядкування. Для кращого зчеплення автомобілів з дорогою посипають піщано-соляною сумішшю. За вихідні використано вже близько 30 м.куб.
У Лешнівському народному домі проводили електромонтажні роботи.
🔵Директор КП "Бродитеплоенерго" Олег Риплянський розповів роботу котелень. Вони повністю забезпечені паливними матеріалами і працюють у штатному режимі. Там, де відбуваються знеструмлення, підтримують діяльність за допомогою генераторів. Наприкінці минулого тижня прибуло ще два потужних генератор для забезпечення потреб об'єктів критичної інфраструктури на випадок блекауту.
🔵Директор КП "Бродиводоканал" Орест Ониськів повідомив про ремонт водопроводу на вул. Гончарській, заміну арматури в колодязі по вул. Залізнична, також проведено обстеження каналізаційних колодязів по вул. Стуса і Гончарська. Ліквідували прорив мереж на вул. Короленка. Проводили прочищення та промивання каналізаційних мереж за зверненнями.
🔵Директор ВО КТЦ "Бродівський замок" Олег Казмірчук проінформував про те, що ринок працює у звичному режимі, але активність торгівельних точок незначна. Працівники проводять господарські роботи на території ринку. Співпрацюють з санстанцією, проводять роботу з підприємцями, перевірку медичних карток працівників.
🔵Директор ТзОВ "Бродівська управляюча компанія" Віталій Галандюк розповів про роботу зі співвласниками багатоквартирних будинків щодо аварійних господарських будівель на прибудинкових територіях. З часом дерев'яні чи металеві конструкції, складені власноруч, стають небезпечними - можуть обвалитися, стати причиною пожежі чи розповсюдження шкідників.

Новини на цю ж тему

Інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Комунальне підприємство «Бродиводоканал» виконавчого комітету Бродівської міської ради (далі – КП «Бродиводоканал», Підприємство), відповідно до Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку... повідомляє
Інформування
07.09.2023

ЗМІНИ ДО ПОСТАНОВИ ПРО ПОВІРКУ ЛІЧИЛЬНИКА

Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання теплової енергії та води в квартирах (приміщеннях) будинку, здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку, якщо інше не встановлено до
Інформування
07.06.2023

Потужний дизельний генератор від UNICEF отримали у КП "Бродиводоканал"

Від початку повномасштабного вторгнення підприємство, яке надає послуги з водопостачання та водовідведення мешканцям міста активно займалося пошуком можливостей придбати потужні генератори, які могли б забезпечувати електроживлення у критичних умовах.
Новина
17.02.2023

Комунальні новини тижня

Відбулася щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств Бродівської громади під головуванням Анатолія Белея.
Новина
13.02.2023

Гуманітарні новини тижня

Заступник міського голови Ірина Олеха та секретар Бродівської міської ради Руслан Шишка провели нараду з керівниками гуманітарних напрямків роботи Бродівської громади.
Новина
06.02.2023

Гуманітарні новини тижня

Заступники міського голови Ірина Олеха та Оксана Прокопець провели нараду з представниками гуманітарних напрямків діяльності нашої громади.
Новина
30.01.2023

Комунальні новини

Відбулася щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств Бродівської громади під головуванням Анатолія Белея.
Новина
30.01.2023

Комунальні новини тижня

Розпочинаємо новий робочий тиждень з комунальних новин громади.
Новина
23.01.2023

ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР

Про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
Інформування
08.12.2022

Відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств Бродівської громади під головуванням Анатолія Белея

Обговорили роботу підприємств в умовах знеструмлень, обслуговування техніки та обладнання для виконання робіт.
Новина
06.12.2022

Комунальні новини тижня

Розпочнемо новий робочий тиждень традиційно - з підбірки комунальних новин від підприємств Бродівської громади.
Новина
06.12.2022

Комунальні новини тижня

Про виконані роботи та послуги для мешканців читайте далі.
Новина
21.11.2022

Зібрали для вас комунальні новини від підприємств Бродівської громади

Коротко про господарку.
Новина
14.11.2022
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше