Ринок вакансій: у якій сфері найвища зарплата?

14.03.2023

Відповідно до інформації, що надійшла від місцевих фірм і компаній до Львівського обласного центру зайнятості, у перші березневі дні цього року в області актуальними залишалися 4020 вільних робочих місць і вакантних посад.

«Як і на початку лютого, найбільше пропозицій працевлаштування – 65% –для робітників, 27% – для службовців, і тільки 8% – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки. Четвертина всіх вакансій зосереджена на підприємствах переробної промисловості, де середня заробітна плата – 11337 грн», – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

За його словами, на другому місці за кількістю вакансій (13,6%) опинилися заклади оптової та роздрібної торгівлі, а також ремонту автотранспортних засобів. Працедавці цієї галузі готові в середньому платити потенційним працівникам 9190 грн. Замикають трійку лідерів тих, у кого найбільша кадрова потреба, транспортні підприємства, складське господарство, а також установи, що ведуть поштову та кур’єрську діяльність. Їхні вакансії склали 11,1%, а пропонований середній заробіток – 10314 грн.

Найвищу середню винагороду за працю – 14650 грн – в області задекларували фірми і компанії, що відносяться до сільського, лісового та рибного господарства. На 1177 грн менше, тобто 13473 грн, пропонувалив майбутнім співробітникам підприємства, що займаються водопостачанням, каналізацією та поводженням з відходами. Третю сходинку за величиною середньої зарплати посіли компанії галузі постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де рівень оплати праці – 12512 грн.

Середній розмір пропонованого заробітку у вакансіях, що були неукомплектованими станом на 01.03.2023 року, становив 10493 грн, що в 1,6 рази більше за встановлений законодавством мінімум (6700 грн).

Львівський обласний центр зайнятості

Новини на цю ж тему

Фінансова допомога на навчання: хто її може отримати?

Для підвищення рівня конкурентоспроможності особи, котрі прагнуть йти в ногу з часом і використовувати у трудовій діяльності інноваційні підходи, можуть скористатися ваучером на навчання.
22.03.2023

Кому пропонують зарплату понад 30 тис. грн?

Станом на 15.03.2023 року у базі даних Львівського обласного центру зайнятості налічується 3,9 тис. вільних робочих місць і вакантних посад. Майже у 200 варіантах роботи зарплата коливається від 20 до 30 тис. грн, у більш як 40 вакансіях – понад 30 тис. грн.
20.03.2023

ЛЬВІВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ЗАЙНЯТОСТІ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС серед мікро, малих та середніх релокованих і місцевих підприємств у Львівській області

МЕТА КОНКУРСУ - підтримати мікро-, малий та середній бізнеси (зокрема релокований) у відновленні та розширенні виробництва, а також місцеві підприємства, які створюють нові робочі місця у Львівській області для внутрішньо переміщених осіб та інших ключових груп.
14.03.2023

Нові компенсації для працедавців

Львівський обласний центр зайнятості продовжує розгляд документів працедавців, які забезпечили місцем праці вимушено переміщених осіб, з метою відшкодування їм витрат у розмірі двох мінімальних заробітних плат.
10.03.2023

Фінансова допомога на навчання: хто її може отримати?

Для підвищення рівня конкурентоспроможності особи, котрі прагнуть йти в ногу з часом і використовувати у трудовій діяльності інноваційні підходи, можуть скористатися ваучером на навчання, вартість якого не перевищує десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних громадян.
07.03.2023

Безробіття під час війни: заробітна плата VS допомога з безробіття

Станом на 01.02.2023 року за посередництва Львівської обласної служби зайнятості роботу шукали 4482 безробітних, для котрих у базі вільних робочих місць і вакантних посад налічувалося 3978 пропозицій працевлаштування.
14.02.2023

За програмою «єРобота» в області буде створено 1045 нових робочих місць

Серед переможців програми «єРобота», яка передбачає надання мікрогрантів для відкриття або розвитку бізнесу, – 433 заявники із Львівської області.
04.01.2023

Бродівський РЦЗ інформує

Задля наближення перемоги на оборонні підприємства Львова ТЕРМІНОВО потрібні працівники.
28.12.2022

Актуальні вакансії

Пропонуємо вам ознайомитися з переліком актуальних вакансій, зарестрованих у Бродівській районній філії Львівського обласного центру зайнятості станом на 23.11.2022
25.11.2022

«єРобота»: на розвиток бізнесу 230 підприємців отримають від держави 54 млн грн

Упродовж останніх трьох хвиль розгляду документів, поданих учасниками програми «єРобота» для отримання мікрогрантів на започаткування або розвиток бізнесу, Львівщина за кількістю схвалених позитивних рішень стабільно обіймає друге місце після Київської області.
22.11.2022

Серед переможців сьомої хвилі програми «Власна справа» – 33 заявники із Львівщини

За кількістю ухвалених рішень у сьомій хвилі Львівщина посіла друге місце, поступившись Київській області.
19.10.2022

Освітній Хаб Львівщини запрошує

Освітній Хаб Львівщини запрошує всіх бажаючих взяти участь у безкоштовних заходах, які будуть проведені з 27 вересня по 01 жотня/
27.09.2022