Нові компенсації для працедавців

10.03.2023

Львівський обласний центр зайнятості продовжує розгляд документів працедавців, які забезпечили місцем праці вимушено переміщених осіб, з метою відшкодування їм витрат у розмірі двох мінімальних заробітних плат. Із січня цього року програмою компенсації за працевлаштування ВПО скористалися 75 суб’єктів господарювання, які прийняли на роботу 137 переселенців. На повернення їм витрат з оплати праці використано 1,5 млн грн. Більш детально про програму – за посиланням https://bit.ly/3J22Lxp.

«Цього року почали діяти ще дві інші компенсаційні програми, які будуть цікаві працедавцям, – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. – Щоправда вони поширюються тільки на тих суб’єктів господарської діяльності, які прийматимуть на роботу за скеруванням служби зайнятості осіб, котрі щонайменше місяць перебувають у статусі зареєстрованого безробітного».

Зокрема, держава буде компенсувати фактичний розмір сплаченого єдиного внеску, але не більше подвійного розміру мінімального страхового внеску, за працевлаштування строком не менше ніж на два роки громадян із додатковими  гарантіями в працевлаштуванні. Йдеться про осіб, котрим до пенсії залишилося 10 років і менше, одиноких батьків, дітей-сиріт, звільнених після ув’язнення та ін. Загальна тривалість виплати компенсації – 12 місяців.

Упродовж 6 місяців працедавцям відшкодовуватиметься половина фактичних витрат на оплату праці (але не більш як розмір мінімальної заробітної плати) у разі працевлаштування терміном понад рік безробітних з числа осіб з інвалідністю, учасників бойових дій, а також тих, кому до пенсії залишилося менш як 5 років(деталі – https://bit.ly/3kza7PC).

Компенсаційні програми не поширюються на бюджетні установи або фонди загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Більш розгорнуті відповіді з питань виплати працедавцям компенсації можна отримати у підрозділах обласної служби зайнятості (контакти – за посиланням https://bit.ly/40jWW59) або за тел. (032) 233-01-67.

Львівський  обласний центр зайнятості

Новини на цю ж тему

Фінансова допомога на навчання: хто її може отримати?

Для підвищення рівня конкурентоспроможності особи, котрі прагнуть йти в ногу з часом і використовувати у трудовій діяльності інноваційні підходи, можуть скористатися ваучером на навчання.
22.03.2023

Кому пропонують зарплату понад 30 тис. грн?

Станом на 15.03.2023 року у базі даних Львівського обласного центру зайнятості налічується 3,9 тис. вільних робочих місць і вакантних посад. Майже у 200 варіантах роботи зарплата коливається від 20 до 30 тис. грн, у більш як 40 вакансіях – понад 30 тис. грн.
20.03.2023

Ринок вакансій: у якій сфері найвища зарплата?

Відповідно до інформації, що надійшла від місцевих фірм і компаній до Львівського обласного центру зайнятості, у перші березневі дні цього року в області актуальними залишалися 4020 вільних робочих місць і вакантних посад.
14.03.2023

ЛЬВІВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ЗАЙНЯТОСТІ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС серед мікро, малих та середніх релокованих і місцевих підприємств у Львівській області

МЕТА КОНКУРСУ - підтримати мікро-, малий та середній бізнеси (зокрема релокований) у відновленні та розширенні виробництва, а також місцеві підприємства, які створюють нові робочі місця у Львівській області для внутрішньо переміщених осіб та інших ключових груп.
14.03.2023

Фінансова допомога на навчання: хто її може отримати?

Для підвищення рівня конкурентоспроможності особи, котрі прагнуть йти в ногу з часом і використовувати у трудовій діяльності інноваційні підходи, можуть скористатися ваучером на навчання, вартість якого не перевищує десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних громадян.
07.03.2023

Безробіття під час війни: заробітна плата VS допомога з безробіття

Станом на 01.02.2023 року за посередництва Львівської обласної служби зайнятості роботу шукали 4482 безробітних, для котрих у базі вільних робочих місць і вакантних посад налічувалося 3978 пропозицій працевлаштування.
14.02.2023

За програмою «єРобота» в області буде створено 1045 нових робочих місць

Серед переможців програми «єРобота», яка передбачає надання мікрогрантів для відкриття або розвитку бізнесу, – 433 заявники із Львівської області.
04.01.2023

Бродівський РЦЗ інформує

Задля наближення перемоги на оборонні підприємства Львова ТЕРМІНОВО потрібні працівники.
28.12.2022

Актуальні вакансії

Пропонуємо вам ознайомитися з переліком актуальних вакансій, зарестрованих у Бродівській районній філії Львівського обласного центру зайнятості станом на 23.11.2022
25.11.2022

«єРобота»: на розвиток бізнесу 230 підприємців отримають від держави 54 млн грн

Упродовж останніх трьох хвиль розгляду документів, поданих учасниками програми «єРобота» для отримання мікрогрантів на започаткування або розвиток бізнесу, Львівщина за кількістю схвалених позитивних рішень стабільно обіймає друге місце після Київської області.
22.11.2022

Серед переможців сьомої хвилі програми «Власна справа» – 33 заявники із Львівщини

За кількістю ухвалених рішень у сьомій хвилі Львівщина посіла друге місце, поступившись Київській області.
19.10.2022

Освітній Хаб Львівщини запрошує

Освітній Хаб Львівщини запрошує всіх бажаючих взяти участь у безкоштовних заходах, які будуть проведені з 27 вересня по 01 жотня/
27.09.2022