Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Протокол громадських слухань щодо проекту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії»

Громадські слухання
27.10.2023

ПРОТОКОЛ

громадських слухань щодо проекту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії»

16 год.
25 жовтня 2023 року місто Броди
Присутні: 6 осіб (реєстр додається).
     Порядок денний:
Проведення громадських слухань щодо проекту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії».
     СЛУХАЛИ:
     О.Єлиневського про те, що на виконання розпорядження міського голови від 09 жовтня 2023 року № 230/03-03 у період з 10 до 25 жовтня 2023 року проводяться консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення щодо проекту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії».
     Консультації проводяться згідно Порядку проведення консультацій з громадськістю та заінтересованими сторонами у Бродівській міській територіальній громаді, затвердженого рішенням Бродівської міської ради від 16 травня 2023 року № 1089.
     Інформаційне повідомлення про проведення обговорення оприлюднене на сайті міської ради 10 жовтня 2023 року у розділі Новини за посиланням: https://mrbrody.dosvit.org.ua/news/informatsine-povidomlennya-
pro-provedennya-konsultatsi-z-gromadskistyu-2023-10-10.
     Письмові та усні зауваження та пропозиції до проекту рішення приймалися до 17 години 24 жовтня 2023 року на поштову адресу Бродівської міської ради Львівської області: площа Ринок, будинок 1, місто Броди, Золочівський район, Львівська область, 80600 або на електронну адресу Бродівської міської ради Львівської області: mrbrody@ukr.net.
     До 17 години 24 жовтня 2023 року зауваження та пропозиції не надходили.
     На сьогодні 25 жовтня 2023 року заплановано проведення публічного заходу – громадські слухання під час яких також можна подати зауваження та пропозиції до проекту рішення виконавчого комітету.
     Пропозиції та зауваження повинні містити:
- прізвище, ім’я, по батькові, відомості про зареєстроване місце проживання на території Бродівської міської територіальної громади;
- зміст зауважень та/або пропозицій, які висловлюються;
- пояснення підстав внесення зауваження та/або пропозицій.
     Анонімні пропозиції та зауваження, а також зауваження і пропозиції, які не відповідають вказаним вище вимогам, не реєструються і не розглядаються.
     ВИСТУПИЛИ:
     О.Риплянський, який зазначив, що тариф на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету сформований на рівні 90 відсотків діючого для КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, в розмірі 4284,32 грн за Гкал (без ПДВ), 5141,18 грн за Гкал (з ПДВ).
     Зауваження та пропозиції до проекту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії» не надійшли.

Відповідальний за проведення громадського обговорення - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                             Олександр ЄЛИНЕВСЬКИЙ

Протокол вела                                                                            Марія ПОВШАК

Новини на цю ж тему

Оголошення про завершення громадських слухань містобудівної документації

На розгляд винесли три детальних плани.
Громадські слухання
12.06.2024

Оголошення про завершення громадських слухань містобудівної документації

Детального плану території земельної ділянки гр. Дудія С. Ю. в с. Липина Бродівської територіальної громади Золочівського району
Громадські слухання
08.05.2024

КП «Бродитеплоенерго» повідомляє про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів

«Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання» комунальному підприємству «Бродитеплоенерго» встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів в розмірі
Інформування
10.11.2023

Протокол громадських слухань щодо проекту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання»

Проведення громадських слухань щодо проекту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання»
Громадські слухання
23.10.2023

Протокол засідання конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бродівської міської територіальної громади.

"Броди АС - Голосковичі", "Броди АС- Комарівка", "Броди АС - Переліски", "Броди АС - Клекотів", "Броди АС - Митниця", "Броди АС - Станіславчик".
Інформування
04.09.2023

ПРОТОКОЛ консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішенняБродівської міської ради

«Про припинення шляхом ліквідації Бовдурівської початкової школи Бродівськоїміської ради Львівської області»
Інформування
19.06.2023

ПРОТОКОЛ консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради

«Про реорганізацію Комарівського закладу дошкільної освіти Бродівської міської радиЛьвівської області шляхом приєднання доКомарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бродівської міськоїради Львівської області»
Інформування
19.06.2023

ПРОТОКОЛ консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради

«Про ліквідацію Суходільської філії Бродівського опорного закладу загальноїсередньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 Бродівської міської ради Львівської області»
Інформування
19.06.2023

Протокол консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради "Про роботу закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти з дошкільними підрозділами у літній період 2023 року"

Громадські консультації відбулися 6 червня.
Інформування
12.06.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше