КП «Бродитеплоенерго» повідомляє про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів

Комунальне підприємство «Бродитеплоенерго» повідомляє, що:

1. Рішенням виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області від 26 жовтня 2023 року № 308/02-02 «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання» комунальному підприємству «Бродитеплоенерго» встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів в розмірі:
- тариф на теплову енергію - 4760,35 грн/Гкал (без ПДВ);
- тариф на виробництво теплової енергії – 4190,07 грн/Гкал (без ПДВ);
- тариф на транспортування теплової енергії – 394,82 грн/Гкал (без ПДВ);
- тариф на постачання теплової енергії – 175,46 грн/Гкал (без ПДВ);
     2. Рішенням виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області від 26 жовтня 2023 року № 309/02-02 «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії» комунальному підприємству «Бродитеплоенерго» встановлено тариф на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету на рівні 90 відсотків діючого для КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, в розмірі 4284,32 грн за Гкал (без ПДВ), 5141,18 грн за Гкал (з ПДВ).
     З текстом рішень виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області від 26.10.2023 року №308/02-02, №309/02-02 можна ознайомитись в мережі інтернет на офіційному веб-сайті Бродівської міської ради Львівської області (https://mrbrody.dosvit.org.ua) в розділі «ДОКУМЕНТИ» перейшовши за посиланням:
https://mrbrody.dosvit.org.ua/documents?category=cl4851tcpdm8h0814vsnxb4ch .
     Рішення набирають чинності з 01 листопада 2023 року.

Дирекція КП «Бродитеплоенерго»

Новини на цю ж тему

Протокол громадських слухань щодо проекту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії»

Проведення громадських слухань щодо проекту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії».
Громадські слухання
27.10.2023

Протокол громадських слухань щодо проекту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання»

Проведення громадських слухань щодо проекту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання»