ДАЙДЖЕСТ АКТУАЛЬНИХ КОНКУРСІВ ТА ПРОГРАМ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ

20.08.2024

ДЕПАРТАМЕНТ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ підготував дайджест програм за серпень. Переглянути можна тут: https://drive.google.com/file/d/1_1aVntFXfDDyWvtUzDegJoWxF0P0K3HA/view?usp=sharing

За додатковою інформацією звертайтеся:
Тел.: (032) 261-30-78,
E-mail: mizhnar.dopomoga@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/departmentofITAandIC/
Telegram: https://t.me/+Hpu__EqLR3I3YTE6
Адреса: вул. Винниченка, 18, 1 поверх, кабінет 113

Новини на цю ж тему

Відбір у «Школу учасника закупівель»

20.08.2024

Львівська обласна рада інформує про актуальні конкурси і програми для громад

Львівська обласна рада інформує про актуальні конкурси і програми для громад на період з 15.08.2024
02.08.2024

Львівська обласна рада інформує про актуальні програми, конкурси, стажування, навчання і загалом можливості залучення фінансової і нефінансової підтримки для громадських організацій, інституцій місцевої влади, активних спільнот, підприємців на період з 1 серпня 2024р.
29.07.2024

Львівська обласна рада: актуальні конкурси і програми для громад

Львівська обласна рада інформує про актуальні програми, конкурси, стажування, навчання і загалом можливості залучення фінансової і нефінансової підтримки для громадських організацій, інституцій місцевої влади, активних спільнот, підприємців на період з 15 березня 2024р.
04.03.2024

Львівська обласна рада інформує про актуальні програми, конкурси, стажування, навчання і загалом можливості залучення фінансової і нефінансової підтримки для громадських організацій, інституцій місцевої влади, активних спільнот, підприємців на період з 1 жовтня 2023р.
19.09.2023

Триває реалізація Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану на 2023 рік

Безповоротна фінансова допомога виробничим підприємствам, які релокувались, становить 100 тис гривень за умови, якщо підприємство перереєструється на території Львівської області.
29.08.2023

Управління з питань цифрового розвитку Львівської ОДА розпочало бета-тестування Порталу місцевої статистики Львівщини

Запуск Порталу є кроком до підвищення прозорості та підзвітності органів публічної влади в регіоні та покращення взаємодії з громадянами.
13.07.2023

Львівська обласна рада інформує вас про актуальні програми, конкурси, стажування, навчання

Розгляньте можливості залучення фінансової і нефінансової підтримки для громадських організацій, інституцій місцевої влади, активних спільнот, підприємців на період з 1 грудня 2022р.