Програма підтримання рівня навченості громадян України до національного спротиву

Цивільний захист
19.10.2023

Сили територіальної оборони Збройних Сил України окремий рід сил Збройних Сил України, на який покладається організація, підготовка та виконання завдань територіальної оборони відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву».

Ціль залишається незмінною – підготовка громадян  України до протидії воєнним загрозам, а також надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій.

Цей інформаційний ресурс https://sprotyvg7.com.ua/ створений управлінням підготовки (G7) штабу Командування Сил Територіальної Оборони Збройних Сил України та призначений для надання громадянам України первинних (базових) знань у військовій справі, необхідних для захисту країни і стійкого опору агресору незалежно від політичних та інших вподобань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання.
Програма підготовки тут.

Сайт: https://sprotyvg7.com.ua/

Тел.0 800 507 028

Новини на цю ж тему

Режими радіаційного захисту

Про затвердження Положення про введення режимів радіаційного захисту та рекомендацій щодо поведінки населення Львівської області у разі виникнення радіаційних аварій

Указ Президента України

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 23 червня 2023 року «Щодо результатів оперативних обстежень обʼєктів фонду захисних споруд цивільного захисту та вирішення проблемних питань щодо укриття населення».

Основні правила поведінки при пожежі

За горючістю всі матеріали поділяються на горючі та негорючі.

Замерзлі водойми - небезпечні.

Зараз період відлиги, крига все ще залишаться на поверхні води, але відчуття безпеки оманливе. Нагадуємо основні заборони на замерзлих водоймах
15.02.2023

Державна служба України з надзвичайних ситуацій розробила Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту

Ознайомитись з підготованими матеріалами можна за посиланнями на сайті ДСНС.