Підбірка актуальних конкурсів та грантових програм

01.11.2022
Львівська обласна рада інформує вас про актуальні програми, конкурси, стажування, навчання і загалом можливості залучення фінансової і нефінансової підтримки для громадських організацій, інституцій місцевої влади, активних спільнот на період з 15 листопада 2022р.

Моніторинг змін щодо актуальності інформації за тематичними напрямами проводиться щотижнево й оновлюється автоматично. Поширення інформації здійснюється двічі на місяць.

Зверніть увагу! Інформація про крайні терміни участі у конкурсах, програмах - наявна у всіх тематичних напрямах, а також у
блоці "Консолідована інформація за напрямами і фондами".

Інформація про можливості і донорські установи доступна за цим лінком dw-4

Тематичні напрями
(актуальних конкурсів/можливостей із дедлайнами):
  • Соціальний розвиток та демократичні ініціативи (+9)
  • Аграрний розвиток (+6)
  • Економіка та підприємництво (+23)
  • Енергоефективність і екологія (+4)
  • Культура і туризм (+7)
  • Наука та інновації (+2)
  • Освіта (+7)
  • Охорона здоров’я (+4)
  • Краудфандингові платформи (11)
  • Фонди, які надають гранти (55)

Бажаємо успіху в реалізації ваших ініціатив та проєктів!

Новини на цю ж тему

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Ця програма дасть можливість опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами / електромонтерками з обслуговування підстанцій. Така ініціатива запроваджена для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій та підтримки їхніх близьких.
16.04.2024

Комплексна програма надання житлових кредитів окремим категоріям громадян у Львівській області на 2021-2025 роки

Умови кредитування та критерії добору учасників Програми в частині заходу підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

Львівська обласна рада: актуальні конкурси і програми для громад

Львівська обласна рада інформує про актуальні програми, конкурси, стажування, навчання і загалом можливості залучення фінансової і нефінансової підтримки для громадських організацій, інституцій місцевої влади, активних спільнот, підприємців на період з 15 березня 2024р.

Актуальні гранти для громад і активних спільнот (1-15 березня)

До вашої уваги перелік конкурсів/грантів час подання заявок на які завершується в період з 1- 15 березня
20.02.2024

Львівська обласна рада інформує про гранти та освітні проєкти для громад і активних спільнот