Наказ про перевірку документів

Про перевірку документів

Відповідно до статей І,4, частини першої статrі 8, статrі 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», пункту 2 статті 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України «Про оборону», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов'язок і військову службу», розпорядження начальника Львівської обласної військової адміністрації від 17.11.2023 N20/0/5-23 «Про введення в дію рішення Ради оборони області», з метою належного виконання заходів мобілізації на території Львівської області на період дії правового режиму воєнного стану до його скасування / припинення або до видачі окремого наказу залежно від того, яка з цих подій настане раніше.

НАКАЗУЮ:

1. Зобов'язати військовозобов'язаних громадян України віком 18-60 років на території Львівської області на час дії воєнного стану мати при собі та надавати на вимогу для перевірки уповноваженим особам Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки документи, що посвідчують особу, та військово-облікові документи (посвідчення про приписку до призовної дільниці, військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов'язаного).
     2. Уповноважити військовослужбовців Територіальних центрів комплектування та соціальної пілтримки на перевірку документів, що посвідчують особу, та військово-облікових документів у військовозобов'язаних громадян України віком 18-60 років на території Львівської області,
     3. Контроль за виконаниям наказу залишаю за собою.
Комендант Львівської області                                                                        Тарас Грень

Посилання на наказ: