Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Благоустрій

Облаштування місця вшанування пам'яті полеглих захисників та захисниць України

27.11.2023; 10:26
завершено
Відповідно до Розпорядження міського голови №263/03-03 від 23 листопада "Про проведення консультацій з громадськістю щодо питання облаштування місця вшанування загиблих, померлих захисників і захисниць України у сквері на вулиці Франка Івана", розглянувши протокол засідання робочої групи з питань облаштування у Бродівській міській територіальній громаді місця вшанування загиблих, померлих захисників і захисниць України від 23 листопада 2023 року №1, оголошуємо громадське опитування Чи підтримуєте ви облаштування місця вшанування загиблих, померлих захисників і захисниць України у сквері на вулиці Франка Івана? Голосування триває з 27 листопада 2023 року до 12 грудня 2023 року.
Взяли участь
81
Питань
1

1. Чи підтримуєте ви облаштування місця вшанування загиблих, померлих захисників і захисниць України у сквері на вулиці Франка Івана?

 ВідповідьВідповідей%
Так, підтримую7795.06
Ні, не підтримую44.94
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше