Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Бізнес на Львівщині розвиватимуть понад 700 учасників проєкту «єРобота»

За результатами розгляду заяв, що надійшли до Державного центру зайнятості упродовж 3-16 червня 2024 року, 43 учасники програми «Власна справа» проєкту «єРобота» з Львівщини отримають мікрогранти на започаткування або розвиток бізнесу у розмірі від 50 до 250 тис. грн.
18.07.2024

«єРобота»: за прийнятими рішеннями у розвиток підприємництва Львівщини буде інвестовано понад 590 млн грн

Від старту урядових програм «Власна справа» та «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» проєкту «єРобота», тобто з липня 2022 року, фінансові вливання держави у розвиток підприємництва на Львівщині станом на сьогодні склали понад 590 млн грн.

Львівщина – серед лідерів за кількістю переможців проєкту «єРобота»

Більшість переможців цієї хвилі (14 осіб) масштабуватимуть бізнес у Львівській громаді, де зросте виробництво будівельних металевих конструкцій, верхнього або робочого одягу, розшириться діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування, індустрії краси, організації дитячого дозвілля та ін.

Ветеранський бізнес на Львівщині розгортатимуть 23 учасники проєкту «єРобота»

Загалом станом на 15 листопада поточного року ветеранський бізнес у нашій області розвиватимуть 23 заявники, бізнес-плани котрих розглядала комісія Львівського ОЦЗ. Загальна сума грантових коштів становить 8,7 млн грн.

18 хвиля програми мікрогрантів: для бізнесу Львівщини – 63 позитивні рішення

Із 25 вересня до 8 жовтня 2023 року тривав розгляд бізнес-планів учасників 18 хвилі програми «Власна справа», який звершився 63 позитивними рішеннями для заявників із Львівщини.

«єРобота»: на Львівщині буде освоєно понад 180 млн грн

Ще 47 позитивних висновків і 96 нових робочих місць – такими результатами для Львівщини завершився розгляд заяв учасників 16 хвилі програми «єРобота». Зокрема право на мікрогрант у розмірі до 250 тис. грн для масштабування бізнесу вибороли 32 фізичні особи-підприємці, 7 юридичних осіб і 8 початківці
13.10.2023

Торгівля, сфера гостинності, виробництво товарів: який бізнес буде розвиватися на Львівщині  завдяки проєкту «єРобота»

Відтак в області буде створено ще 117 нових робочих місць, а на виділені державою кошти на загальну суму 12,5 млн грн заявники придбають обладнання, матеріали, зможуть оплатити оренду приміщення, послуги з маркетингу, реклами тощо.