Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Львівщина – серед лідерів за кількістю переможців проєкту «єРобота»

Більшість переможців цієї хвилі (14 осіб) масштабуватимуть бізнес у Львівській громаді, де зросте виробництво будівельних металевих конструкцій, верхнього або робочого одягу, розшириться діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування, індустрії краси, організації дитячого дозвілля та ін.
13.02.2024

«єРобота»: 2000 учасників програми створять 4335 робочих місць

За кількістю схвалених заявок Львівщина вкотре на першому місці: в останній хвилі мікрогрант для відкриття або розширення підприємницької діяльності отримають 40 учасників програми «Власна справа» з нашого регіону (11%), у тому числі 27 приватних підприємців із досвідом ведення бізнесу та ін.
25.01.2024

«єРобота» – 2023: у розвиток бізнесу буде інвестовано 356 млн грн

За кількістю учасників програми «Власна справа» наша область серед інших регіонів впевнено утримує лідерські позиції: у 2023 році право на мікрогрант вибороли 1502 суб’єкти господарювання, тобто 16% отримувачів коштів на розвиток бізнесу – із Львівщини.
03.01.2024

Компенсаційні виплати працедавцям: як працюють програми на Львівщині

Львівська обласна служба зайнятості надає суб’єктам господарювання низку компенсацій у разі забезпечення роботою за скеруванням служби зайнятості безробітних певних категорій.
21.12.2023

«єРобота»: Львівщина утримує лідерські позиції

Згідно з рішенням ДЦЗ кошти на масштабування господарської діяльності надійдуть на рахунки 308 заявників із Львівщини. Їх отримають 235 приватних підприємців, 15 юридичних осіб і 58 бізнесменів-початківців, котрі створять 634 робочих місць.
20.11.2023

Ветеранський бізнес на Львівщині розгортатимуть 23 учасники проєкту «єРобота»

Загалом станом на 15 листопада поточного року ветеранський бізнес у нашій області розвиватимуть 23 заявники, бізнес-плани котрих розглядала комісія Львівського ОЦЗ. Загальна сума грантових коштів становить 8,7 млн грн.
15.11.2023

На ветеранський бізнес – 6,7 млн грн

За підсумками 17 хвилі проєкту «єРобота» двоє осіб із Львівської області у рамках програми «Гранти для ветеранів та членів їхніх сімей» отримають від держави мільйон гривень на започаткування або розвиток підприємницької діяльності.
27.10.2023

«єРобота»: на Львівщині буде освоєно понад 180 млн грн

Ще 47 позитивних висновків і 96 нових робочих місць – такими результатами для Львівщини завершився розгляд заяв учасників 16 хвилі програми «єРобота». Зокрема право на мікрогрант у розмірі до 250 тис. грн для масштабування бізнесу вибороли 32 фізичні особи-підприємці, 7 юридичних осіб і 8 початківці
13.10.2023

«єРобота»: на Львівщині буде створено понад 1500 нових робочих місць

Загалом цьогоріч завдяки участі у програмі «єРобота» 713 заявників із Львівщини, на рахунки котрих надійдуть кошти на загальну суму 169,1 млн грн, створять 1512 нових робочих місць.
26.09.2023

Торгівля, сфера гостинності, виробництво товарів: який бізнес буде розвиватися на Львівщині  завдяки проєкту «єРобота»

Відтак в області буде створено ще 117 нових робочих місць, а на виділені державою кошти на загальну суму 12,5 млн грн заявники придбають обладнання, матеріали, зможуть оплатити оренду приміщення, послуги з маркетингу, реклами тощо.
21.09.2023

«єРобота»: Львівщина лідирує за кількістю грантоотримувачів

З-посеред 311 українців, котрі стали переможцями дванадцятої хвилі розгляду документів на отримання мікрогрантів за програмою «єРобота», найбільше заявників із Львівщини – 17% або 52 особи.
21.08.2023

«єРобота»: 42 учасники планують створити понад сто нових робочих місць

З 8 до 21 травня цього року тривала 8 хвиля розгляду заяв учасників програми «єРобота». За її результатами 42 особи, бізнес-плани котрих розглядала комісія Львівського обласного центру зайнятості, отримають мікрогранти на розвиток або відкриття власної справи.
15.06.2023
2024 © Усі права захищено