Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Актуальні вакансії: кого шукають працедавці Львівщини?

Здебільшого, це звичні пропозиції роботи для представників робітничих професій, зокрема водіїв автотранспортних засобів, швачок, продавців, кухарів, вантажників, слюсарів різного профілю, офіціантів, електриків, трактористів, а також для осіб з вищою освітою: вчителів, лікарів, інженерів та ін.
08.03.2024

Робота та житло: перелік можливостей

Станом на сьогодні у базі вакансій Львівської обласної служби налічується 112 пропозицій працевлаштування з наданням житла. Половину з них задекларували працедавці Львівської територіальної громади. Шукають ливарників пластмаси, видувальників скловиробів, кухарів, офіціантів, водіїв, швачок та ін.

Ринок праці: для 3,4 тис. безробітних – понад 11 тис. вакансій

У січні-жовтні цього року посередницькими послугами Львівської обласної служби зайнятості з метою працевлаштування скористалися майже 21,4 тис. безробітних, що на 17,2 тис. менше, ніж в аналогічному періоді торік.

Ринок праці Львівщини: вакансій вдвічі більше, ніж безробітних

Чисельність зареєстрованих безробітних, котрі станом на 1 серпня 2023 року користувалися послугами Львівського обласного центру зайнятості з метою працевлаштування, становила 3780 осіб, з них 2579 отримували допомогу з безробіття.
18.08.2023

«Гарячі» пропозиції працевлаштування

Незважаючи на війну, ринок вільних робочих місць і вакантних посад на Львівщині зріс вдвоє: якщо у перших числах січня цього року на фірмах і в компаніях налічувалося 3428 пропозицій роботи, то станом на 21.07.2023 року неукомплектованими залишалися 7406 вакансій.
24.07.2023

Робота без досвіду та освіти: на яку зарплату можна розраховувати?

У базі даних Львівського обласного центру зайнятості станом на 26.06.2023 року в області налічувалося 6609 вільних робочих місць і вакантних посад, із них майже 480 – для некваліфікованих працівників.

Сезонна робота: що пропонують і скільки платять

Літній період – це не лише довгоочікуваний відпочинок, а й можливість для багатьох, особливо студентської молоді, долучитися до праці та заробити додаткові кошти.

На Львівщині зареєстровано понад сто вакансій із наданням житла

Станом на 29 травня поточного року Львівська обласна служба зайнятості оперує інформацією про наявність в області більш як сто вакансій з наданням житла.

На кого на Львівщині кадровий голод?

Станом на 15 травня 2023 року Львівська обласна служба зайнятості оперує інформацією про наявність у регіоні майже 5,5 тисяч вакансій.