Громадські слухання

Звіт

про результати  публічного громадського обговорення проєкту рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про внесення змін  у Додаток до Програми трансформації мережі закладів освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки, затвердженої  рішенням Бродівської міської ради від 16.05.2023року № 1081»

1.Найменування органу виконавчої влади, який ініціював та проводив обговорення - відділ освіти Бродівська міська рада Львівської області.

2.Зміст питання або назва проєкту акта, що виносилися на обговорення - проєкт рішення Бродівської міської ради Львівської області «Про внесення змін у Додаток до Програми трансформації мережі закладів освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки, затвердженої рішенням Бродівської міської ради від 16.05.2023року № 1081»

3.Інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні

В обговоренні взяли  участь : І.Мартинюк,Я.Кіт,Г.Янчук,О.Стеблій,Л,Матвєєва,О.Лебідка,Р.Данилюк,А.Соя, Л.Вигінна,Г.Ковальчук,Н.Федорчишин,І.Українець,О.Каплич,Н.Божкова,

4.Інформація про пропозиції, оцінки та зауваження, що надійшли за результатами обговорення

У період з  21 березня до 4 квітня  2024 року до відділу освіти міської ради надійшли пропозиції:

1.Від трудового колективу Бродівської гімназії  імені Івана Труша пропозиції щодо перепрофілювання (зміни типу)  Бродівської гімназії  імені Івана Труша в ліцей з гімназією (до 30 червня 2030року), академічний ліцей з 30 червня 2023року.

2.Три звернення від  батьків учнів Бродівського ЗЗСО І ст. №1 пропозиції про те, щоб повідомити громадськість про припинення набору учнів з 01 вересня 2026 року( у проекту рішення з 01.09.2024року) у 5 класи Бродівської гімназії імені Івана Труша Бродівської міської ради Львівської області,  термін виконання до 30 травня 2026 року (у проекту рішення з 30.05.2024року).

5.Інформація про врахування пропозицій та зауважень, а також про їх не врахування з обов’язковим обґрунтуванням такого рішення

Пропозиція трудового колективу  Бродівської гімназії  імені Івана Труша – не врахована.  Дія Заходів  щодо приведення мережі закладів освіти Бродівської міської ради  у відповідність до Закону України «Про освіту» та «Повну загальну освіту »   до Програми трансформації мережі закладів освіти Бродівської міської ради на 2023-2027року   затверджена до 2027року.

Пропозиції  батьків учнів  Бродівського ЗЗСО І ст. №1  -  не врахована.  У зв`язку  із майбутнім перепрофілюванням Бродівської гімназії  імені Івана Труша в академічний ліцей, майбутні 5-класники не будуть мати можливості закінчувати 8,9 класти.

6.Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення

За результатами обговорення Бродівською міською радою Львівської області прийняте рішення від 11 квітня 2024 року № 1503 «Про внесення змін  у Додаток до Програми трансформації мережі закладів освіти Бродівської міської ради на 2023-2027 роки, затвердженої  рішенням Бродівської міської ради від 16.05.2023року № 1081».