Заява про наміри здійснення змін у тарифах для користувачів послугами комунального підприємства "Бродитеплоенерго"

03.10.2023

КП «Бродитеплоенерго», керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про теплопостачання», Законом України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою КМУ № 869 від 01.06.2011 р., Наказом Мінрегіону «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» №239 від 12.09.2018 р., повідомляє:
     Рішенням виконавчого комітету Бродівської міської від 27 жовтня 2022року за № 291/02-02 "Про тарифи КП "Бродитеплоенерго" на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання" встановлено тарифи.
     Деталі за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Bc9JyIWQZtWsNpdBdSc-ivAT8cry2QDK/edit?usp=sharing&ouid=114567977590427340828&rtpof=true&sd=true
     Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб впродовж 7 календарних днів з дня опублікування даної інформації за адресою: КП "Бродитеплоенерго" м. Броди, вул. Гончарська, 3а або Бродівська міська рада, пл. Ринок,1.

Дирекція КП "Бродитеплоенерго"

Новини на цю ж тему

Інформаційне повідомлення про проведення консультацій з громадськістю

Громадські слухання відбудуться 25 жовтня 2023 року о 16 годині за адресою: площа Ринок, 1, місто Броди, Львівська область. Реєстрація учасників та представників засобів масової інформації розпочинається о 15 год. 45 хв. за вказаною адресою.
Громадські слухання

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення консультацій з громадськістю

Громадські слухання відбудуться 20 жовтня 2023 року о 16 годині
Громадські слухання