Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Запрошуємо малий і та середній бізнес на безкоштовний тренінг

Інформування
10.07.2024

Запрошуємо малий і та середній бізнес на безкоштовний тренінг

✅ Дізнаєтеся де шукати та як залучати гранти
✅ Які існують нюанси та правила написання грантових заявок, стратегій розвитку бізнесу, маркетингу та юридичні аспекти участі у грантових конкурсах 
✅ А також попрактикуєтеся у підборі програм фінансування.

     У четвер, 11 липня, у м. Радивилів, ресторан "Фортуна" (вул. Почаївська, 39). Початок заходу о 12:00.

     Реєструйтесь за посиланням 📲 https://bit.ly/4a5Wnji 

     Навчання проводять експерти Інвест офісу, які щодня допомагають підприємцям та підприємницям з різних куточків країни залучати кошти від державних і міжнародних фондів, експерти з інвестиційно-фінансового менеджменту, маркетингу та правознавства.

     Захід організовує команда Інвест офісу   в межах проєкту «Розкриття потенціалу МСБ», який фінансується Ukraine-Moldova American Enterprise Fund (UMAEF, раніше - Western NIS Enterprise Fund), який підтримує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проєкти.

Новини на цю ж тему

Перший тренінг для ветеранських організацій громадянського суспільства "Складові успішної діяльності ОГС: публічні комунікації"

З метою підвищення інституційного та організаційного розвитку інститутів громадянського суспільства, Мінветеранів спільно з ІСАР Єднання розпочато серію тренінгів для громадських та благодійних організацій, що здійснюють діяльність у сфері ветеранської політики.
Інформування
03.07.2024

Тренінг "Підвищення ефективності планування та реалізації регуляторної політики на місцевому рівні"

Для працівників виконавчих органів місцевої ради для депутатів місцевої ради, старост, представників місцевого бізнесу, активних членів громади
Анонс події
07.02.2024

Запрошуємо на тренінг «Інформаційно-консультаційні послуги з юридичних питань для виробників початківців»

Запрошуємо крафтових виробників та тих, хто планує відкрити власну справу до участі у тренінгу «Інформаційно-консультаційні послуги з юридичних питань для виробників початківців», що відбудеться у Львові вже 17 листопада.
Інформування
14.11.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше