За резульататми конкурсу 10 громадський організацій фізкультурно-спортивної спрямованості отримають фінансову підтримку на придбання спортивної форми, інвентарю та обладнання.
Бродівська громада активна та спортивна. Одним зі способів підтримати місцеві спортивні команди були спеціальні програми у бюджеті. Зокрема Програма надання фінансової підтримки громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості на закупівлю спортивної форми, спортивного інвентарю та обладнання. Вона заснована на конкурсних засадах та дає можливість командам отримати фінансування на необхідні речі.
Попри всі виклики 2022 року продовжуємо підтримувати спортовців, тож працює програма і цьогоріч. За результатами конкурсного відбору фінансову підтримку отримали 10 переможців:
СК "Сайха";
ГО "Федерація волейболу";
СК "Тенісист";
ФК "Богун";
ХК "Бродівській бобри";
ФК "Бобри";
ФК "Гаї-Дітковецькі";
ФК "Суходоли";
ФК "Стир";
СК "Самсон".
Бажаємо нових звершень та класних результатів!