Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З Днем волотера!

Вітання
05.12.2022
Від дитячих малюнків до безпілотників, броньовиків та обладнання - українські волонтери везуть для війська все необхідне.
Потужний волонтерський рух підтримав нашу країну у часи революцій та війни, дозволив відродитися українській армії та зміцніти нашій впевненості у перемозі.
Вітаємо з Днем волонтера всіх, хто відчув у собі змогу та потребу допомогти, хто шукає необхідне, закуповує і доставляє нашим захисникам. Щодня, у будь-яку погоду, вже дев'ятий рік поспіль забиті речами легковушки, буси, фури тягнуть ниточки допомоги на різні ділянки фронту.
5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера і, ймовірно, має під цим на увазі гуманітарні місії, але для нас, українців, волонтерство завжди буде асоціюватися з боротьбою за свободу, з ірландськими, норвезькими, польськими машинами в українських степах, з рибальськими сітками Португальського порту, з яких потім сплели маскувальні - для воїнів, з домашніми смаколиками в окопах.
З Днем волонтера, націє нескорених!
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше