Відбулося позачергове засідання виконкому

17.02.2022
17 лютого відбулося позачергове засідання Виконавчого комітету Бродівської міської ради.
Члени виконкому розглянули та затвердили:
Участь Бродівської міської ради в обласному конкурсі проєктів регіонального розвитку у 2022 році;
Участь в обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив у 2022 році.
Питання організації мобілізаційної підготовки та забезпечення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Бродівської міської територіальної громади.
Розглянули листи і звернення відділу освіти Бродівської міської ради, які стосуються господарської діяльності відділу.
Також міський голова Анатолій Белей привітав з днем народження членів Виконавчого комітету Наталію Микулу та Олександра Єлиневського.