Вітання друзям з Латвії, які допомагають Україні боротися проти російської агресії!

22.07.2022
Сьогодні дружній муніципалітет Валмієра #Valmiera.Valmieras_novads розпочинає святкування з нагоди 739-річчя.
Власне громада Валмієри першою відчинила двері для українських дітей, запросивши на літній відпочинок у Латвію. І саме Бродівській громаді випала честь дебютувати в цьому чудовому латвійсько-українському проєкті.
Два незабутні тижні провели у мальовничому прибалтійському краї діти українських захисників та Героїв.
Вражені гостинністю і щедрістю латвійців, багатством історії, культури та живописними місцями.
Щира подяка шановному пану меру Валмієри Янісу Байксу #Jānis_Baiks! З перших днів повномасштабної війни в центрі Європи голова громади підтримує Україну. Реалізовано чимало благодійних проєктів, постійно надається допомога українським громадянам.
Хай буде мир і спокій!
Нехай процвітає громада Валмієри, а мешканці пишаються, що проживають на такій чудовій землі!