Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України.

Інформування
25.08.2022

На військову службу за контрактом у добровільному порядку приймаються громадяни, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, раніше не судимі, пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.
На період дії воєнного стану військовослужбовцям ЗСУ виплачується додаткова в нагорода у розмірі:
- 30 000 грн щомісячно;
- 100 000 грн тим з них, хто бере безпосередню участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів, перебуваючи безпосередньо в районах у період здійснення заходів, в розрахунку на місяць пропорційно часу участі у таких діях та заходах.
У зв'язку з особливим характером військової служби, яка пов'язана із захистом Вітчизни, військовослужбовцям надаються визначені Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" гарантії, пільги та компенсації.
При підписанні першого контракту військовослужбовцю виплачується від 19848 до 24810 грн.
Компенсація за піднайом житла - від 1900 до 5700 грн.
Детальніше читайте у доданому файлі та звертайтесь у 1-ий відділ Золочівського РТЦК та СП (військомат) за адресою м. Броди, вул. 22 Січня, 16, каб. 20.
Телефон: 4-21-70, 0666461917, 0969362203.

Підпиши контракт - стань на захист Батьківщини.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше