Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Військова служба за контрактом

Інформування
17.11.2022

 

З метою виконання завдань Збройних Сил України перший відділ Золочівського  районноготериторіального центру комплектування та соціальної  підтримки(м.Броди вул.22 січня, 16) проводять набір громадян України віком від 18 до 55 років на військову службу за контрактом і резерву Збройних Сил України, до бойових військових частин Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, Повітряних сил та інших військових частин на посади офіцерського  складу, рядового, сержантського та старшинського складу.

Строки укладання контрактів:

Для громадян України, які приймаються на військову службу за контрактом та призначаються на посади, установлюються такі строки військової служби в календарному обчислені:

– для осіб рядового складу – 3 роки;

– для осіб сержантського та старшинського складу – від 3 до 5 років.

Право на освіту

Особи рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом та продовжили строк військової служби за новим контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах – в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.

Тому після завершення першого контракту (у тому числі 6-місячного контракту) військовослужбовці, які продовжили строк військової служби за новим контрактом, можуть безкоштовно отримати вищу освіту (спеціальність). (Пункт 172 Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України).

Збереження місця роботи

 За працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігається місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності. (Ст. 119 «Кодексу законів про працю України»).

Право на пенсію

Пенсіонерам із числа військовослужбовців та осіб, які отримають пенсію у разі призову їх на військову службу під час часткової чи загальної мобілізації, на особливий період, або прийняття на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, органів та підрозділів цивільного захисту, виплата пенсій на час такої служби не припиняється. Після звільнення з військової служби цих осіб виплата їм пенсій здійснюється з урахуванням додаткової вислуги років від часу повторного прийняття їх на службу до дня демобілізації або звільнення. (Ст. 2 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»).

Бонус за підписання контракту

Військовослужбовцям, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова допомога в таких розмірах:

– особам рядового складу – вісім мінімальних заробітних плат (11024 грн);

– особам сержантського і старшинського складу – дев’ять мінімальних заробітних плат (12402 грн);

– особам офіцерського складу – десять мінімальних заробітних плат (13780 грн.). (Постанова Кабінету Міністрів України від 14.05.2015 № 406).

https://drive.google.com/file/d/1Rid0B8tiNDlLviNt7QlwfZkICyHcTMD_/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/14m2SMT4kYMKce4qI0QJxpH7WTwZHZOQ3/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1ColBzG-lwgQa3PFJCtt2BQ9D1CIbgvdo/view?usp=sharing

 

 

      З  питань прийому на  військову  службу за контрактом  звертайтеся до першого відділу Золочівського РТЦК та СП за адресою:

м. Броди вул.22 Січня, 16

 

телефон чергового:  тел.4-21-70, моб. 096-7361303;

 

Час роботи: понеділок-п'ятниця  з 09.00 до 18.00 ( обід 13.00-14.00)

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше