Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відтепер – одна платіжка за газ

Інформування
14.11.2023

Відтепер – одна платіжка за газ

     Відтепер всі послуги за газ зібрано в єдиному документі. ГК «Нафтогаз України» і ТОВ «Газорозподільні мережі України» об'єднали всі паперові квитанції за споживання і розподіл газу в одному файлі.
     Раніше – споживачі отримували дві різні платіжки. Одна – від ГК «Нафтогаз України», за нею необхідно оплачувати фактично спожитий за місяць газ. Друга – від Львівської філії «Газмережі» (раніше АТ «Львівгаз») за послуги з розподілу газу.
     Вже у листопаді клієнти Львівської філії «Газмережі» та ГК «Нафтогаз України» отримають одну платіжку, в якій будуть об'єднані рахунки за споживання та розподіл газу. Вже найближчими днями споживачі матимуть можливість переконатися, наскільки це зручно та комфортно. Адже всі реквізити, індивідуальні QR-коди та дані щодо варіантів передачі показань й оплати зібрано в одному місці.
     Попри це, важливо зазначити, що оплата за різні послуги й надалі відбуватиметься окремо, а сума за розподіл залишається незмінною для кожного окремого споживача.
     Нагадуємо, що сплатити за розподіл газу Львівській філії «Газмережі» можна через:

  • Особистий кабінет на сайті my.grmu.com.ua
  • Онлайн-банкінг «Ощад 24/7», «Приват-24», «Монобанк» тощо
  • Термінали EasyPay
  • Каси банків
  • Відділення Укрпошти

     У разі виникнення додаткових питань, зверніться до Центру обслуговування клієнтів або
Контакт-центру за номерами:
▪066-300-2-888 (Vodafone),
▪098-300-2-888 (Kyivstar),
▪093-300-2-888 (Lifecell).

Новини на цю ж тему

УВАГА! Тимчасове припинення газопостачання у деяких населених пунктах Бродівської громади

Золочівське УЕГГ Львівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» повідомляє, що у зв'язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт буде припинено подачу газу всім категоріям споживачів сіл: Підгір'я, Переліски.
Інформування
05.06.2024

Повідомлення про тимчасове припинення газопостачання

Золочівське УЕГГ Львівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» повідомляє, що у зв'язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт буде припинено подачу газу всім категоріям споживачів с.Боратин, с.Пониква, хутір Липина, с.Сухота, с.Гаї Суходільські Золочівського району.
Інформування
30.05.2024

Як і кому тепер оплачувати за розподіл газу та інші новини від Львівської філії «Газмережі»

У зв’язку зі зміною Оператора газорозподілу, оплату за послуги з розподілу газу з 1 вересня 2023 року, потрібно здійснювати за новими реквізитами Львівської філії «ГАЗМЕРЕЖІ».
Інформування
22.09.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше