Відкритий чемпіонт Бродівської міської громади з волейболу серед жіночих команд

13.02.2023
У відкритому чемпіонаті Бродівської міської громади з волейболу взяли участь 10 жіночих команд. Це була азартна та запекла боротьба за перемогу. А цієї неділі у спортивному залі Бродівського ОЗ ЗСО І-ІІІ ст. №4 відбулося оголошення результатів змагання та нагородження призерів.
Місця розподілились наступним чином:
🔶10 - СЗЗСОШ №2;
🔶9 - ОЗЗСО №4;
🔶8 - Радивилівський ліцей;
🔶7- ОЗЗСО №3;
🔶6 - команда з Крупця;
🔶5 - ВК "Галичанка" ( с.Паликорови);
🔶4 - Команда Бродівського фахового педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича;
🔶3 - Наквашанський ОЗЗСО;
🔶2 - ВСК "Єдність";
🔶1 - ВК "Орбіта".
З вітальним словом виступила начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Мар'яна Родін. Вона вручила переможцям кубки та грамоти від імені Бродівської міської ради.
На знак вдячності за гостинний прийом спортивних змагань у Бродівському ОЗ ЗСО І-ІІІ ст. №4 подарувала набір сіток.
Бажаємо спортовцям нових успіхів, перемог та задоволення від кожної гри!