Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відділ соціального захисту окремих категорій населення інформує

Інформування
02.03.2023

Відповідно до Постанови КабінетуМіністрівУкраїнивід 16.02.2022 № 1393 «Про реалізаціюспільного з МіжнародноюФедерацієюТовариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариством Червоного ХрестаУкраїни проєкту щодо надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни» реалізується спільний проєкт Міністерства у справах ветеранів України та Червоного ХрестаУкраїни з підтримки ветеранів війни, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни, а саме наданнягрошової допомоги у розмірі 16 тисяч гривень ветеранам війни, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідоквійни (далі – проєкт).

Повідомляємо, що проєкт поширюється на повнолітніх громадянУкраїни, яким відповідно до Закону України “Про статус ветераніввійни, гарантіїї соціальногозахисту” надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи, та відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни. Особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи зможуть отримати грошову допомогу одноразово одним платежем на банківський рахунок заявника у розмірі 4 000 гривень на місяць. Виплати будуть здійснюватися протягом чотирьох місяців незалежно від отримання ними інших видів допомоги.

Подати заяву на отримання грошової допомоги можна на сайті eveteran.gov.ua.

Важливо! Перед тим, як подавати заявку, пересвідчіться, що маєте електронний підпис. Детальнуінформацію про те, як йогоотримати, ви можете знайти за посиланням: https://bit.ly/3YvEUvn .

Інструкція для подачі заяви на отримання грошової допомоги:

  1. Зайдіть на сторінку вебсайту eveteran.gov.ua.
  2. Щоб розпочати, перейдіть за посиланням "Надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни".
  3. Пройдіть електронну ідентифікацію та автентифікацію з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації, електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.
  4. Перевірте своє прізвище, ім'я, по-батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків та зазначте свій міжнародний номер банківського рахунку IBAN, номер телефону та адресу електронної пошти. Якщо у вас немає банківського гривневого рахунку, ви можете відкрити його в одному з банків на вибір та дізнатися його міжнародний номер IBAN. Якщо міжнародний номер банківського рахунку IBAN змінився, необхідно подати нову заяву на вебсайті eveteran.gov.ua.
  5. Перед тим, як надіслати заяву, повторно перевірте своїдані та надайте згоду на обробку та передачу даних про себе для отримання грошової допомоги від міжнародної організації.
  6. Заяву буде надіслано до Мінветеранів, де буде верифікованонаявність статусу ветерана війни – особи з інвалідністю І або ІІ групи заявника в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни. Якщо особа відповідає цьому критерію, тоді знеособлені дані заявника в автоматичному режимі передаються до Червоного ХрестаУкраїни для подальшої виплати грошової допомоги на вказаний у заяві банківський рахунок».
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше