Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

В Україні стартував конкурс для жінок-підпиємиць.

Новина
07.02.2023

Переможниця премії «Створено жінками - 2023» отримає грант 100 000 грн на розвиток власної справи та поїздку в Париж. Крім грошової допомоги, всі фіналістки матимуть консультаційну підтримку і членство у Франко-українській торгово-промисловій палаті (CCIFU).

Подача заявок розпочалась 3 лютого. В конкурсі можуть взяти участь жінки, що продовжують вести підприємницьку діяльність попри війну.

Участь в конкурсі безкоштовна. Для цього необхідно до 15 березня 2023 року заповнити заявку на сайті: https://womanccifu.com/ та надати пакет документів: презентацію, коротке відео про проєкт і офіційний реєстраційний документ.
На момент подачі документів компанія має працювати мінімум 3 місяці і мати певні результати.

Кожна заявка оцінюється за такими критеріями: оригінальність і мета бізнесу, стратегічне бачення, якість презентації. Учасниці, які наберуть найбільшу кількість балів пройдуть у наступний тур, де відбуваються співбесіди з журі.

За останні 5 років участь у конкурсі “Створено жінками” взяло 347 підприємиць.
Фіналістками стали 26 жінок, переможницями - 12, ще 4 отримали спеціальні відзнаки. Сфери їхньої діяльності охоплювали медичну галузь, виробництво харчів, іграшок, косметичних засобів, освітні та транспортні послуги тощо. За 5 років було виплачено майже півмільйона гривень.

@Створено жінками

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше