У відділі освіти та Центрі професійного розвитку педагогічних працівників нові керівники
Новина
У відділі освіти та Центрі професійного розвитку педагогічних працівників - нові керівники.
Від сьогодні начальником відділу освіти Бродівської міської ради є Антоненко Наталія Володимирівна. А Бродівський центр професійного розвитку педагогічних працівників очолила Ткачик Олена Василівна.
Нових керівників представив освітянам бродівський міський голова Анатолій Белей разом із заступницею Іриною Олехою. Очільник громади висловив сподівання, що в освіті Бродівщини відбудуться позитивні зміни і в кожному закладі освіти пануватиме комфортна атмосфера.
Очолити освітню сферу Бродівської громади довірили професіоналу з багаторічним стажем та хорошою репутацією.
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/1f4dd.png)
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/1f4dd.png)
Успіхів у праці на благо розвитку майбутнього нашої держави!