У Львові презентували інвестиційний паспорт Бродівської громади
Новина
Про інструменти місцевого економічного розвитку на прикладі Бродівської громади: у Львові презентували інвестиційний паспорт Бродівської МТГ.
Кілька місяців тренінгів, семінарів, збору інформації, зустрічей, переговорів - і Бродівська громада має перший проєкт інвестиційного паспорта. Сьогодні наявність головного маркетингового інструменту для роботи з інвесторами - вимога часу. Війна закінчиться, тож маємо бути готові, щоби запропонувати бізнесу найкращі умови.
![🔝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb9/1.5/16/1f51d.png)
Представляючи інвестиційний паспорт Бродівської громади, заступниця директора ДУ "Інститут регіональних досліджень імені М.Долішнього НАН України" Ірина Сторонянська відзначила відкритість ТГ і готовність до співпраці, зауважила економічні пріоритети громади та наявність ідей для бізнесу.
Про потенціал Бродівської громади, сильні та слабкі сторони, а також прозорість і налаштованість на конструктивну співпрацю засвідчили міський голова, експерти економічного відділу міськради та медійники.
![🖇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t65/1.5/16/1f587.png)
![](/storage/news/galleries/895b245638406f62c9bdffd59b804949.jpg)
![](/storage/news/galleries/eb1985d6cf5c8199461f253f4b0002f4.jpg)
![](/storage/news/galleries/00d32ac1fda04938eb03527a21e296eb.jpg)
![](/storage/news/galleries/eebc09170d8d016fa96b07423b596aff.jpg)